Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zardia
10. kvě 2016

@hahahala tak jsme si volala k dr, sestricka mne bojednala na 23.5.. rikala, ze maji uplne plno, pry nas je ted nejak moc tehotnych :D

milujicimamina
10. kvě 2016

@zardia jaro🙂 jen my nic

maarkeetkaaa
10. kvě 2016

Holky potrebuji radu.. jsem cca 8dpo a ms ma prijit az pristi ctvrtek.. reknete ze to neni jen ryska.. mam pco ackoliv mam ms presnou jako hodinky

misacek3
10. kvě 2016

@maarkeetkaaa Ahoj, já tam teda čárku (rysku) vidím 🙂. Držím palečky, ať jiný sílí v příštích dnech 🙂. Zkus další test třeba za dva dny a to už by měla být zřetejnější 😉 , doporučuje se testovat nejdříve tak 10 DPO ;). Dej pak vědět!!!!

adriankamarketa
10. kvě 2016

@maarkeetkaaa ja mam na testu už druhý den to samé a taky mám pco

yukonek
10. kvě 2016

@maarkeetkaaa zkus za dva dny a zkus jiny test nez mama 😉

aaajjjaaa912
10. kvě 2016

@maarkeetkaaa ahoj mě dnes vyšlo to samé a nevím co si mám myslet jsem 9DPO ... asi nejlepší je jen počkat ale přeji nám at čárky sílí..... snažíte se dlouho my už skoro 5let....

yukonek
10. kvě 2016

Nevydrzela jsem to a zkusila dr.max ted odpoledne... 💜💜💜

milujicimamina
10. kvě 2016

@maarkeetkaaa jakou ma barvu?

milujicimamina
10. kvě 2016

@yukonek no vidis krasa 🙂

aaajjjaaa912
10. kvě 2016

@yukonek to je super.....

puutalo
10. kvě 2016

My bohužel nic, dnes jsem to dostala. Celý den brečím, chce se mi to vzdát. U nás to bohužel nejde nechat na přírodě, protože z práce chodíme velmi unavení a TO děláme opravdu jen během ovulace. Ach jo :(

yukonek
10. kvě 2016

@puutalo taky jsme unaveni z prace, ale 1x za 3 dny se cas vzdycky najde, hlavne to musite delat s radosti a ne s donucenim....to je taky jedna rada k otehotneni.

milujicimamina
10. kvě 2016

@puutalo to me mrzi teda, ja uz to vidim podobne zitra termin ms a uz citim bricho

pandabox
10. kvě 2016

@puutalo treba va to chce ukazat, ze byste meli mene pracovat a vice si uzivat? spusta mych kamaredek otehotnelo na dovce...protoze najednou vyply po strasne dlouhe dobe.. 😖 😒
Drzim palce a nevzdavejte to!!

misacek3
10. kvě 2016

@puutalo Nevzdávej to, jednou to přijít musí ;) a taky přijde. Musíte si na sebe najít čas, manžel je taky unavený z práce, ale někdy začne sám od sebe, někdy začnu já a už to jde pak samo ;) a sex si krásně užijeme a není to z donucení. Sice v podvědomí vím, že "musíme", když mám ovulku, ale i tak si to krásně užíváme. Zkuste někam vyrazit na prodloužený víkend ;)

puutalo
10. kvě 2016

@pandabox Na dovču se letos nechystáme. Pracujeme v oboru, kde moc nejde si vzít oddych. Taky musí ta dovča vyjít na ovulaci - a už zase plánujeme.

puutalo
10. kvě 2016

@misacek3 Přišlo to už jednou - a bylo to zamlklé. Nemám na to už sílu, strašně mě to trápí.

puutalo
10. kvě 2016

@milujicimamina Snad ti ta mrcha nakonec nepřijde. Já měla bolesti od minulého úterý, nikdy jsem bolesti z MS neměla, tak jsem doufala.

milujicimamina
10. kvě 2016

@puutalo taky mame sp za sebou , sois se pripravuji na ms at nejsem zklamana

puutalo
10. kvě 2016
yukonek
10. kvě 2016

@puutalo ja mam za sebou dva potraty, porad je duvod se tesit a mit duvod to zkouset ! Nikdy to nevzdavejte, ted jsem potreti tehotna a doufam ze uz to klapne, samozrejme ze mam strach, strasnej, ale vidina toho ze to mozna vyjde a my se konecne dockame me zene dal! Kazda se jednou docka, ver a nic nevzdavej 🙂

maarkeetkaaa
10. kvě 2016

@milujicimamina no sedou :(

milujicimamina
10. kvě 2016

@maarkeetkaaa ona se totiz nekdy jakoby zbarvi od moci co tak sleduji a udela tmavsi prouzek ☹ ale ja mela dnes ruzovou a stejne falesna tak si vyberme ze

barbarosi94
10. kvě 2016

Holky, tak hlasim, vcera u doktora mi bylo receno,ze minuly mesic se vajicko oplodnilo,ale neuchytilo... Rikal, ze mam vypustit vsechny testy, hlidani bt, ovu testy... Uzivat si sex a treba po 3 dnech na to vlitnout. Taky rikal, ze otehotnet muzeme i pred ms ze nemusi byt nutne jen uprostred cyklu 😊 takze uzivejte 😊

milujicimamina
10. kvě 2016

Tak zitra termin ms , a nic se zatim nedeje jsem zvedava na bt

pandabox
10. kvě 2016

@barbarosi94 tak to je dobry znameni, mas pohnojino🙂

cigaas
10. kvě 2016

@yukonek krasna druha carka a kolikaty den si testla??? Ja dnes 6 den po IUI ale taky sem nevidrzela a mam ducha ale hrozne ale hrozne slabou ze jako se fakt musis zakoukat nevim co si mam myslet🙂

pandabox
10. kvě 2016

@cigaas posli foto

cigaas
10. kvě 2016

@pandabox no myslim ze na fotce tp nebude ani videt 🙂 je to fakt slabi dusik ze se musis zadivat☹ jako nadeje si jeste nedelam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru