Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
13. kvě 2016

@hahahala to je normalni ted se budes uz strachovat porad 🙂 ale hezky

ms.neomagic
13. kvě 2016

Tak jsem snedla plnej talir noku s zam.omackou a masem a ted plnej talir krupickovy kase 😀 by me zajmalo,kdyz nebudu tehu,kdo ty kg bude shazovat 😀

milujicimamina
13. kvě 2016

@mimimimi kdyby to ted hnizdilo tak myslis ze testik by byl az za nekolik dni?

milujicimamina
13. kvě 2016

@ms.neomagic to znam mivam hrozne chute 😀 minule jsem mela obed s presnidavkou smichane rizoto ale ono je to fakt dobre

kettkav
13. kvě 2016

@carmen1980 U mě totéž :-\

maarkeetkaaa
13. kvě 2016

Holky mam dotaz treti den po sobe mam teplotu 37.2 normalne mivam 36.6.. jinak co se tyce nemoci nic jineho mi neni.. do ms mam 6 dni myslite, ze by to mohl byt priznak?

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina určitě, četla jsem ze nejpozději 5.den od toho hnízdění...protože mimo se hnizdi 2-4dny 😉

mimimimi
13. kvě 2016

@maarkeetkaaa ještě to nic neznamená, ale je to dobré znamení teď jen aby příliš neklesala 😉...držím pěsti 😊

maarkeetkaaa
13. kvě 2016

Ale to neni BT je to normalni teplota merena odpoledne..

mimimimi
13. kvě 2016

@carmen1980 to mě mrzí, my tobě taky přejeme ať se zadaří pokud možno hned další cyklus 😉 Je to vzdy zklamáním ale hlavně ať to vyjde - o měsíc dva později to r nehraje velkou roli 😉 ❤ Moc ti přeju ať nečekáte dlouho, stejně tak katyv 😉. Já furt čekám jestli se nebude konat po vyvolavacce zázrak přestože byla krev negativní...už jednou se tak stalo ale to byl ten cyklus o pár dní kratší...😐 tak ale uvidíme 😉 Trochu musíme doufat v zázraky 😊 ...ono každé těhu je malý zázrak v dnešní době...

mimimimi
13. kvě 2016

@kettkav stejně tak kettkav 😊 napsala jsem to jméno špatně 😉 Nebuďte smutné při snažení není nikdy nic ztraceno 😉 Teď tomu dáte 2x tolik 😉 Jen to chce se nenervovat příliš...prijde to kdy to ma přijít 😊 Užívejte si snažení bez ohledu na vysledek a jen verte tomu ze drive či později 😉

mimimimi
13. kvě 2016

@maarkeetkaaa aha ač nerada tak musím říct že to nemá vypovídající hodnotu...je třeba měřit rano ihned po probuzení a ve stejnou hodinu 😉 A jedno měření je málo...lepsi cely cyklus anebo alespoň poslední zbývající dny do MS...a po zpoždění denně...nad 18dni zvýšená bývá těhotenství ...jednodenni výkyvy nebo nidace povolena 😄 😉 Ale odpo teplotu nameri kdekdo (neni mereno v klidu po spanku) to se nedá počítat...

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina ruz.spineni (hlen) je super důvod myslet si ze to mohlo vyjit 😊 tak snad se zavrtal/o kam mělo a pořádně 😄...držím pěsti 😊 drž taky 😄

mimimimi
13. kvě 2016

@mimimimi je to dle mého jedna z mála věcí kterou nelze zamenit s PMS 😊 takže nadějně to vypadá 😉 tohle já neměla a skoro bych o to ted stala 😄 ...

mimimimi
13. kvě 2016

@maarkeetkaaa ale třeba budeš těhotná ikdyž meris jen takhle, nemůžu tvrdit ze nejsi 😉...jen nikoho takhle neznám kdo by měřil klas.teplotu a pak byl v tom...o tom jsem neslyšela...přeji ať to vyjde každopádně 😉

mimimimi
13. kvě 2016

@mimimimi to na mě mělo být na tebe 😄

maarkeetkaaa
13. kvě 2016

Ja nikdy nemerila.. ale dneska jsem jen tak mezi reci rekla kolegyni, ze mam zvysenou teplotu. A ona hned nejsi tehotna? To jsem mela ja, kdyz jsem byla.. tak jsem prave zkousela jestli nekdo tady nema podobnou zkusenost.. v mem pripade by to byl s pco maly zazrak

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina na tebe 😄

mimimimi
13. kvě 2016

@maarkeetkaaa tak tj zajímavý 😊 tak kez by ! 😊 Brzy das vedet 😊

ms.neomagic
13. kvě 2016

Holky porad mi to vrta v hlave..myslite ze mohlo u me dojit k oplodneni pred tou ms,pak 2 dni ta ms a dalsi den,ze mohlo dojit k uhnizdovani,dle tech bolesti a vytoku?

maarkeetkaaa
13. kvě 2016

Ve ctvrtek dam vedet, ackoliv mam dle dr pco tak mam ms presnou jako hodinky..

mimimimi
13. kvě 2016

@ms.neomagic těžko říct ale naděje je vždycky, ty víš sama nejlíp jak se cítíš 😉 stává se leccos 😉

mimimimi
13. kvě 2016

@ms.neomagic zkus ale spíš měřit bt...jedna věc je co si přejeme a druhá jak to doopravdy je 😊 někdy ženské otěhotni a MS mají, klidně můžeš být ten případ 😉

ms.neomagic
13. kvě 2016

@mimimimi Citim se jako magor uz 😀

mimimimi
13. kvě 2016

@ms.neomagic já myslím že je nás tu hodně co se tak cítíme 😄😉 v klidu 😄

dadusha30
14. kvě 2016

@carmen1980 To je skoda, ale jak pisou holky, nestracej nadeji, snaz se zustat v klidu a uzivej si jaro se vsim co k tomu patri vcetne pravidelneho tuleni 😉. Uvidis ze se brzy zadari!

dadusha30
14. kvě 2016

@maarkeetkaaa Ahoj, nektere holky opravdu uvadeji ze v dobe tehotenstvi mely zvysenou teplotu. Nicmene to neznamena ze to musi byt priznak i ve tvem pripade. Za par dni zkus test a uvidis. Drzim pesti 😉

carmen1980
14. kvě 2016

Moc vám děkuji. Vy se hlavně nestresujte a buďte v klidu holky. Moc vám držím palečky VŠEM. 🌺🌺🌺

dadusha30
14. kvě 2016

Ahoj holky, posilam fotecku z dnesniho testovani. Myslim ze carka sili, presto se jeste nechci predcasne radovat. Kolikaty DPO jste mely takhle silnou carku? Preji vsem krasny den a co nejvice // ☺

carmen1980
14. kvě 2016

@dadusha30 moooooc pěkné ☺ gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru