Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
16. kvě 2016

@barbarosi94 ja 5 dni do MS. Drzim palce 😉

leymea
16. kvě 2016

@barbarosi94 bolesti jak kdybych mela MS, chodim i na zachod kontrolovat 😀 ja bych se uz nicemu nedivila kdyby prisla driv 😀

barbarosi94
16. kvě 2016

@leymea ja taky 5 s dneskem, beru tl uz od zitra,takze ms nesmi dojit v sobotu 😃😃 takze pokud nedojde, budu testovat az v sobotu 😊 driv to prdim

leymea
16. kvě 2016

@barbarosi94 nu ja ji ocekavam v sobotu a testnu v patek. 🙂

barbarosi94
16. kvě 2016

@leymea tak drzim, pevne pesticky 😊😊

mi89
17. kvě 2016

@leymea mám to úplně stejně, ms možná spíš pátek, ale bolesti stejné, jsem zvědavá, jak dopadnem 😉

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi tak jsem začala spinit 😒 do cervena. To je na nic.

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 ach jo 😣 no já dnes teplota o stupínek nižší ☹ 6.den po injekci a MS sice jeste není ale vnitřní pocit ze z toho nic nebude me přepadá taky :'(, dnes BT 36,8 ...zítra jestli nestoupne a nebo znovu klesne tak asi nic no ☹

monichka
17. kvě 2016

@leymea taky čekám v sobotu 😀

mimimimi
17. kvě 2016

Holky co měřite je před MS normální ze je čípek tolik nízko ...dnes mi vadilo i to měření...je to nějaké citlive tam :-\

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi to je na nic... U té teploty to je jistota, jo?. Já si teplotu nemerila, ale asi taky začnu... Jak to tady ty holky vydrží řešit rok nebo déle, to fakt klobouk dolů, člověk by chtěl všechno hned a pak je zklamaný...

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 no jistota není nikdy, existují i výjimky i v teplotach ale celkově tj.spolehlivy ukazatel na MS, ovu nebo těhotenství... kdyz se měří správně a za stejných okolností a cely cyklus, nebo nejlépe více cyklů už poznáš co a jak ...je hodně faktoru ovlivn.teplotu takže každý má vlastní originální křivky a jsou tam ruzne odchylky ...někomu pred MS teplota klesá někomu ne, ale teh.je o nepříliš klesajicich teplotach...každý ty hranice ma jinde...jinak doporučuji,ovsem chce to trochu stresuodolnosti 🙂 👍 To asi každá co merila zná ;) Je to skoro jako si dělat každý den test :D s tím rozdílem že si zatím můžeš jen myslet ;)

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi tak mi to nedalo a zmerila jsem si BT, 37,1. To je nějak moc před ms ne?

ms.neomagic
17. kvě 2016

@mi89 BT musis merit hned po probuzeni,dokud jeste lezis...pak uz se to nepocita..

mi89
17. kvě 2016

@ms.neomagic aha, díky 😉

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 musí to být klidová teplota měřená těsně po probuzení jeste v posteli bez vstavani (dole nebo v puse, většina měří dole, je to přesnější)...(kazdy den ve stejnou hodinu a chce to měřit fakt více dní ...a zapisovat...nastuduj na nějakém portale jeste dopredu aby nedocházelo k fal. odchylkam ;) diky alkoholu, jiné místnosti, jinému oblečení, nemoci, jinému casu měření,opak.mereni atd atd 🙂 ony ty odchylky budou ale i tak je muzem minimalizovat 🙂...

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi No to bude zajímavé, proctu si, děkuji 😌

leymea
17. kvě 2016

@mi89 to by prislo nejak brzo ne? Treba uhnizdovani? 😉

leymea
17. kvě 2016

@monichka no, v sobotu to bude tady zajmavy 😀

mi89
17. kvě 2016

@leymea já nevím, je to nějaké slabounke, ale bolesti jako ms. Kéž bych rozumela svému tělu. Ale minulý měsíc taky cosi přišlo, pak den nic a pak se to rozjelo 😒 muže být vůbec uhnizdovani 4 nebo 5 dní pred ms?

leymea
17. kvě 2016

@mi89 urcite muze 🙂

leymea
17. kvě 2016

@mi89 kolik jsi dpo?

mi89
17. kvě 2016

@leymea dnes 9😉

leymea
17. kvě 2016

@mi89 se mas 😀 ja 7DPO 😀 vsichni maj lutealni fazi dlouhou, jen ja mam 11 😀

mi89
17. kvě 2016

@leymea no uvidíme jestli mi to k něčemu bude 😂

nazka
17. kvě 2016

@makkkynka gratuluji 🙂

leymea
17. kvě 2016

@mi89 😀

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 to by fakt mohlo byt hnízdění ;) me to taky vychazelo teplotami na 9dpo ale moc si neverim ;)

luckybara
17. kvě 2016

holky tak krev negativní 0,1 :/

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi moc nám to přeju 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru