Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mi89
18. kvě 2016

@leymea a u jakého seriálu ? 🙂

lussinka88
18. kvě 2016

@monikavitezslav ahojky, pracuju v laborce, ale na jinym odd. kdyz mi to ale merili tak rikali ze negativni je to do 5,0 mIU/ml. Nespletla jsi se? Ono pry obecně do 100mIU/ml se to nebere jako potvrzený těhu. můžou to prý způsobit cysty nebo hladiny hormonů... takhle mi to rikali kdysi na pohotovosti, když se plod nevyvíjel - pořád mi stopoupalo a klesalo hCG a měla jsem hodnoty 30-89.

leymea
18. kvě 2016

@mi89 ja delam na poste 😀

leymea
18. kvě 2016

@mi89 pohresovani 😀 kdyz nasli unesene dite.

luckybara
18. kvě 2016

@lussinka88 ahoj no a to co mi včera řekli u nás v labině jak to počítat? bylo mi řečeno že je to negativní 0,1 a následně že od 1je potvrzení jako těhotenství 🙂 nevím tomu hlavu patu

mi89
18. kvě 2016

@leymea na poště to je asi hodně podobné :D

lussinka88
18. kvě 2016

Ahoj holky rada bych se pridala..... Dneska jsem byla v ISCARE na prohlidce, mam sice cystu po clostiku(jedu druhý cyklus bez IUI) a pokud odejde s MS, tak bych měla jít na IUI. Kontrola UTZ s HP 2DC. MS by měla dorazit zítra, test jsem dělala před 2dny a byl negativní a vzhledem k té cystě předpokládám, že se to nezměnilo 🙂. Nebyl jste někdo v ISCARE na IUI? Na co se mám připravit?

lussinka88
18. kvě 2016

@luckybara záleží asi na laborce a jednotkách. když jsem ležela v nemocnici tak mi po revizi říkali, že počkaj až bude hCG <1 ale uz nevim jaky jednotky. U nas v laborce bylo detekční minimum těch 5,0 mIU/ml.... takže taky nevím.... U nuly je to stejně nejistější 😀

luckybara
18. kvě 2016

@lussinka88 já si dnes obj. těhotenský krevní test,bo je mi to divné počkám do konce měsíce,to bude mít ms měsíc spoždění a zkusím 😀 už si připadám jak blázen

monikavitezslav
18. kvě 2016

@lussinka88 nejhorší je ten utz ze je to tam vidět a krev nic

leymea
18. kvě 2016

@mi89 tady je to ostry 😀 jak vedeni tak nekteri zakaznici 😀 stejne za to muze posta, ze nemuzu otehotnet 😀

mi89
18. kvě 2016

@leymea právě se taky bojím, že ten stres v práci mi způsobí problémy otěhotnět... 😎

luckybara
18. kvě 2016

@leymea já to dnes měla taky ostrý na krámě,prostě když dojde DEBIL tak nepomůže nic,a dnes jsem teda neudržela heslo,protože nikdo po mě nebude bezdůvodně řvát.

weronicaaaa
18. kvě 2016

@leymea já dělám taky na poště (doručovatelku) a otěhotněla sem po 2 měsících od vysazení.. 🙂

milujicimamina
18. kvě 2016

@monikavitezslav a nemas 3,9? Podle me je negativni nula muze to byt začínající tehu 🙂

zlatickon
18. kvě 2016

@luckybara ja mela pred 14ti dny z krve 1,0 a mam psano negativni

milujicimamina
18. kvě 2016

@luckybara me to taky tekli mela jsem 0,1 protozee netehotna nema mit hcg proste stava se te ho maji vyjimecne zvedle zeny v prechodu a vzacne nektere ale 0je nula a cokoliv vic ze se něco děje

lavita
18. kvě 2016

Co myslite? Test @cerven84

luckybara
18. kvě 2016

@zlatickon tak to má vážně každá laborka jinak..
@milujicimamina to jsi mě děvče asi potěšila 🙂

leymea
18. kvě 2016

@weronicaaaa ja prepazka/pokladna. 🙂 dorucovat bych sla hned. 🙂 minus je pocasi, ale aspon bych mela docela klid. 🙂

weronicaaaa
18. kvě 2016

@leymea tak jo..nám chybí 3 lidi,takže to tady moc klid není :(

mi89
18. kvě 2016

@milujicimamina
@mimimimi
@leymea

Holky, tak jsem tento měsíc ze hry. Asi jsem to už fakt dostala. Snad příští měsíc.. Co vy?

milujicimamina
18. kvě 2016

@mi89 to me mrzi ☹ jedem dal co? ja uz mam i po ms

milujicimamina
18. kvě 2016

@lavita ja v tom nic nevidim neni jeste neupravema fotka?🙂

leymea
18. kvě 2016

@weronicaaaa myslim klid od kontrol, kazdodenni buzerace a nesplnitelnej mesicni plan. Minuly mesic jsem mela plan: ucet, konsolidace, rsts, penzijni fond, 30 rychlych baliku ( nejsem na balikovym), 200 dodejek ( sotva prijmu tolik dopisu doporucenych), 3 sim karty, noviny za tisic, zbozi za 2 tisice, obalky za 1000, losy za 6 tisic. Uz si zase stezuju 😀 ale jsem tam dobrovolne 😀 jina prace neni 🙂 hlavne, ze jsou penize, ale jinak u dorucovatelu taky porad nekdo chybi, nastesti chodi vypomahat byvale postacky co jsou v duchodu 🙂 a odkad jsi? 🙂

leymea
18. kvě 2016

@mi89 fakt? ☹ ja nic. Prsa trosku pobolivaj, bricho dobry, dneska mi v nem dopoledne pekne nahlas krucelo 😀 pritom jsem nemela hlad 😀 zacvicila jsem si jogu a ted cucim na milionare a nemuzu se dockat patka 😀

leymea
18. kvě 2016

@weronicaaaa tak hlavne moc netahej tezkou postu :-/ bala bych se, kdyz to vidim. Hlavne pokud jezdis tak baliky uz vubec ne. Nekdy dopis spis vypada jak balik. Ale urcite si davas pozor a kolegyne Te v tom nenechavaj ze? 🙂

juliemichal
18. kvě 2016

@lussinka88 ahojky když pracuješ v laborce,můžu se tě prosím na něco zeptat? 😀 já mám včerejší výsledky s HCG takto IU/I a mám 26,50 jak to teda je?dnes jsem byla na UTZ,protože mě docela pobolívá podbříšek tak jsem si nechala napsat nemocenskou... a už na UTZ jde vidět malinká tečka (těhotenství) tady je fotka... dr mi hned řekl,že jsem těhotná a ukazoval mi to i na UTZ.on se neplete,ale zase ta hodnota HCG mě plete 😀 když včera byla tak malá tak jak může už dnes něco být na UTZ? 🙂 moc děkuji za vysvětlení 🙂

weronicaaaa
18. kvě 2016

@leymea z Brna..tak my to máme v tomhle hooodně volnější..prodáváme akorát losy..já už teda nechodím..vedoucí řekla,že se s poštou v žádným případě tahat nebudu..takže teď jsem na vnitřnim a sem spokojená 🙂

leymea
18. kvě 2016

@weronicaaaa to je dobre 🙂 tam mas "klidek", ale asi mas delenou smenu ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru