Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sona1011
1. říj 2014

Ahoj holky ! 🙂

Dnes jsem byla u Dr. a těhotenství potvrzeno, příští týden UTZ a měla by být už bublinka teď je příliš brzy. Krev mi vzala ale výsledky až v pátek. Teď se jen modlím aby bylo vše v pořádku a moc se na těhotenství těším 🙂. Těm co se snaží přeji hodně štěstí, jednou to příjde a bude to krásné! 🙂

PS: Přikládám fotky těhu testů. Ten slabší je od 12 hcg (dělán 5 dní po meškání MS) a druhý už jasný je od 25 hcg a ten je dělán dva dny potom, takže po týdnu meškání. Příznaky kromě větších a napnutých prsou a mírných bolestí v podbřišku nemám téměř žádné. Třeba to někomu pomůže ;).

milca111
2. říj 2014

mám otázečku, už pár dní jsem zmatená ze svých pocitů,tak jsem si udělala těhotenský test obyč proužky a zdálo se mi,že úplně bílý není,že se tam rýsuje duchátor druhé čárky,na druhý den znovu ten sám těhu test a to stejné,tak jsem si šla koupit digitální clear blue,že ten mi dá jasný výsledek a přestanou moje dohady o tom,zda jsem nebo nejsem zase těhulka. Ten vyšel asi po 3 minutách negativní,tak jsem si řekla,že nic,ale pořád se cítím divně. Bolí mě podbřišek,hlava,pálí žáha a cítím se opravdu divně a ne jen teď ale už tak pomalu víc jak týden.Nedalo mi to a ten digi clear blue jsem rozkuchala a byla jsem překvapená,že tam mám jeden pozitvní test a druhý jen s kontrolní čárkou??? Nemáte holky doma taky už na vyhození tento test,že by jste ho taky kuchly a zjistily jsme jak to máte uvnitř vy? Jedno jestli pozitivní nebo negativní vám vyšel. Ms nevím kdy mám dostat,jsem po potratu takže ještě nevím kdy sama dojde,ale první termín jsem měla včera.Zkoušela jsem i ovulační test a ten vypadá,že by mohla dojít ovulace,tak fakt nevím,ten byl s výsledkem,že asi tak za 2 dny by byly čárky stejně sil

bazarekmodranacek
2. říj 2014

@milca111 ahojky,tak mi to nedalo, taky jsem rozkuchla digi clear blue a mám to samé, jeden pozitivní a druhý jen s kontrolní čárkou..zkoušela jsem i normál dnes test Pepíno a vyšel mi pozitivní ne uplně silně,ale lehce ano 🙂

milca111
2. říj 2014

@bazarekmodranacek FAKT? může vhodit fotku toho Pepina? A ten digi ti vyšel pozitivní nebo negatitní? Já totiž to stejné 😀 dnes zas normální test a lehučko pozititní a ovulační test jak už jsem psala tak je pozitivní téměř tak jsem zmatená jak včela v zimě 😀

shynne
2. říj 2014

@milca111 to jsem já,akorát z osobního profilu,tamten máme s kamarádkou na prodej hadříků :D ten clear blue mi vyšel negativní,za chvíli sem přidám fotky. jinak minulý měsíc jsem měla taky pozitivní a dostala to dřív,takže se radši moc neraduji 🙂

shynne
2. říj 2014

@milca111 žádný zázrak,ve skutečnosti je to vidět o něco lépe. Vrchní je z rána - Pepino, spodní je teď Dr.Max

milca111
2. říj 2014

@shynne no já se vůbec zatím neraduji,navíc v mém případě by to byl problém asi být teď těhotná,i když dr mi řekl,ať to nechám na přírodě,tak žádné snažení u nás nebylo i když první náš sexík byl bez ochrany ☹ Žádnou antikoncepci s manželem léta nepoužíváme a nikdy jsem těhotná neplánovaně nebyla tak třeba ani tentokrát to tak není,jen mě to zaskočilo.Jj biochemické těhotenství jsem taky už měla,takže vím o čem mluvíš,dokonce jsem ho měla tak 2-3x už,jenže jsem to nejdřív nevěděla a příčítalo to špatnému těhu testu

milca111
2. říj 2014

@shynne jj vidím to tam 😀

milca111
2. říj 2014

ještě mi řekni,kdy sis ten digi dělala?

shynne
2. říj 2014

@milca111 nám se první mimi povedlo po měsíci a měla jsem ten test přesně takto 4 dny pred ms,ale teď to mám rozhazene a snažíme se 3 měsíc 😀 takže třetí plánujete?

shynne
2. říj 2014

@milca111 dnes ráno

milca111
2. říj 2014

jj plánujeme třetí,máme doma dva kluky a chtěli by jsme ještě zkusit holčičku 😀 já právě taky jsem otěhotněla vždy hned jak jsem si řekla 😀 ale teď mám za sebou jedno zamlklé těhotenství takže jsem úplně jak dítětem posedla ☹ Byla jsem už ve 12 týdnu takže už jsem začala plánovat všechno natěšená už no a na kontrole mi dr řekl,že prostě srdíčko už netluče ☹ takže se teď ve mě všechno bouří a procházím si teď naprosto děsným obdobím,kdy chci mít miminko zase a nejlépe hned,ale zas tam je strach,co když to zas nedopadne dobře no ☹ jenže přírodě neporučím a už mám toho tolik načteného,že čekání nějaké na "vhodnou dobu" taky nemusí znamenat,že vše dopadne jak má. Vždyť teď jsem byla těhotná znovu po skoro 5 letech a jak to dopadlo ☹
No v mém případě to bude asi ovulace,tak uvidím dál, no na těhu testech rozhodně šetřit nebudu a klidně až do ms budu denně testovat 🙂))))

shynne
2. říj 2014

my bychom si taky přáli holčičku 🙂 tak to mě mrzí,že srdíčko netlouklo,to je vždycky nepříjemné. já jsem taky jak blázen do testování a to jsem si říkala,že u druhého to řešit vůbec nebudu a ono je to ještě silnější 😀 držím palce,at se brzy zadaří a vše je v pořádku 🙂

milca111
2. říj 2014

@shynne děkuji tobě taky 😀 jj já to mám teď taky horší, u prvního dítěte jsem nestresovala vůbec,u druhého trošku a teď je to nejhorší 😀DD

shynne
2. říj 2014

@milca111 to bude útrata jestli to bude na dýl 😀 😀 😀 jaký testíky si kupuješ? já mám dr.max a ted z DM

misaelka
2. říj 2014

@shynne
@milca111
baby co poviete? je tam nieco?

shynne
2. říj 2014

@misaelka Ahoj,já tam pidi dušíka vidím 😉 kdy máš mít ms?

milca111
6. říj 2014

@misaelka já tam na tom druhém taky něco vidím,ale nechci tě ještě moc radostnit,mívám to tak občas a nic z toho pak není ☹

@shynne tak já už s testama končím, už jsem z nich víc zmatená než bez nich 🙂))) V pátek jsem si dělala test ovulační i těhotenský, ovulační silně pozitivní,těhotenský se slabou čárkou. Tak jsem pak dělala včera večer ovulační ten slabounce pozitivní už jen a dnes ráno těhotenský a ovulační a těhotenský sněhobílí a ovulační zas docela dost pozitivní 🙂 no extra blázinec 😀 😀 😀
Takže teď nevím,buď mám ovulaci co 3 dny na 3 dny 🙂 nebo jsem zas prodělala biochemické těhotenství nebo mi testy nebo tělo blázní 😀

milca111
6. říj 2014

@shynne já jsem měla testy dr max a teď mám z benu lékárny nějaké a tam jsou tuším 6 ovulačních a 2 těhotenské.
no já už bych mohla si pořídít fabriku na těhu a ovu testy 😀DD jen tento měsíc jsem za ně dala tak 500 🙂

shynne
6. říj 2014

@milca111 to jsme na tom podobně, další dny čárka opět slábne,takže čekám na ms, BT mi taky lítá a testy už nemám, chci počkat na další cyklus 😉 ovu testy jsem ještě naštěstí nezkoušela,ale mám na ně zálusk 😀

shynne
6. říj 2014

co BT měříš si? ty ovu mohou být pozitivní,když jsi i těhu 😉

milca111
6. říj 2014

@shynne to je k naštvání fakt ☹ jsem myslela,že ty jsi na tom aspoň líp. No já si ty ovu testy koupila prvně,abych zjistila,jestli už vůbec u mě dochází k ovulaci,protože mě už tak 14 dní bolí podbřišek,tak jestli je to z ovulace a po ní nebo co se děje. Musím ti sem vhodit fotku mé sbírky 🙂)))

milca111
6. říj 2014

@shynne jj právě ovulační může být taky pozitivní když jsi těhotná, proto jsem si udělala pak i ten těhu test protože jsem si říkala,že dvě ovulace v měsíci je zvláštní,ale u mě asi není zvláštního už nic 😀 Ty zelené testy jsou ovulační a ty modré těhu, těh ovulačních jsem už několik vyhodila 🙂 tohle jen za posledních pár dní 🙂

milca111
6. říj 2014

@shynne jo a jsou zařazeny jak šli po sobě ty testy 🙂 jinak BT si neměřím,u mě by to moc nešlo já dělám moční takže bych nemohla měřit ve stejnou hodinu a s tím spánkem je to u mě takové vychrlaté taky,někdy spím jen 3-4 hodiny po té noční

shynne
6. říj 2014

@milca111 nejsem,ale taky jsem na tebe myslela,jestli čárka sílí. ,včera jsem si dělala poslední co jsem měla a duch nebyl skoro vidět,spíš už jak vím,kde má být,tak jsem si ho tam vykoukala 😀 tak takovou sbírku jsem měla taky těhu testů a už vyhodila,jak čárka nesílila..uvidíš,třeba je to je těhu,ale at to nezakřiknu 🙂 jsem si říkala,že bych si koupila taky ty ovu v DM,ale nevim zda jsou dobrý,nebo jestli raději z lékarny..tak to chápu,to na měření není,já se měřím teprve měsíc,takže z toho moudrá zatím moc nejsem.

milca111
6. říj 2014

@shynne myslím,že je jedno kdy ty testy koupíš,teď jsem zrovna četla nějakou starší diskuzi o těch testech a duchách na nich a jedna tam dávala fotku,kde měla samé duchy jen,docela z fotky i špatně vidět a měla mamatst a dr max a pak koupila jeden z kauflandu a čárka krásně viditelná. Měla tedy těhu testy. Jak dlouho tobě ty testy teď už slábly? Zkoušelas testit přes víkend? Já právě ne,tak jsem myslela,že to bude silnější čárka už a ne sběhobílo 🙂 ale já nezoufám,u mě by bylo moc brzo ještě na těhu,tak raději takhle než pak samovolný potrat

shynne
6. říj 2014

@milca111 já už jsem si říkala,že to snad dělají vadné schválně,aby to ty ženský zmátlo a pak to kupovaly pořád dokola 😀 je to děsně návikové,já bych testovala nejradši furt 😀 dělala jsem si test v sobotu,tam byl pidi duch,na fotce neviditelný a včera to samé a to jsem měla zase jiný testy z lékarny nějaké baby secret..u synka jsem měla těhu test s duchem 4dny před ms a pak šla na krev,ale to byl duch o něco silnější..kolikátý DC jsi?

milca111
6. říj 2014

@shynne jo to kdybych věděla,kolikátý den cyklu jsem 🙂))) jsem teď 5 týdnů po revizi, takže jestli se to počítá od prvního dne ukončení těhotenství tak jsem 34 DC ale ovulace byla asi kolem 17dne po revizi nebo až teď ??? no kdo ví 🙂 u mě je to teď takové složité no

shynne
6. říj 2014

@milca111 joo tak to nevim přesně jak se počítá po revizi,ale asi takto jak píšeš..já jsem 32DC

milca111
6. říj 2014

@shynne tak to máš ještě čásek klidně na testík,pokud byla ovulace později tak ještě klidně může testík něco ukázat. Já ti měla u druhého syna taky divoké, že jsem těhotná jsem už dávno tušila,bylo mi už zle jako hrom a testy se taky hádaly 🙂 udělala jsem jeden ještě před ms a tam slabý duch po limitu, pak dalších x neukázalo nic,naprosto byli sněhobílé, pak tehdy jeden z mála testů s citlivostí 10 až po celé noci ukázal druhou čárku jen ale do půlky,jako nahoře nic a dole půlčárka 🙂 tak jsem si taky říkala,jestli si ze mě dělají ty testy jako srandu 🙂 no a pak jsem to vzdala a počkala na ms a když nešla pořád tak pak už test ukázal to co mám už v albu tu fotku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru