Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
27. kvě 2016

@nordjane Ale to je dobrej nazev 😀 jenze to bych tu nemohla byt,ja duchy nelovim...nejsou tam dalnice tak sup s tim do kose 😀

mimimimi
27. kvě 2016

Ahoj. Je to tu nejake vyostrene...👀 ja uz vim proc MS (ne)chodi tak pozde...z vysledku HP jsem se dozvedela ze mam malo estrogenu...hodnoty by v mem veku meli byt jeste >100 a ja mam <50...mela jsem krece a jsem nafoukla nadale i po MS bez ohledu na stravu jak micuda tak uz mam zadanky na ruzna jina vysetreni...drzte pesti...estrogen zkusim doplnovat prirodni cestou a uvidime...

monikavitezslav
27. kvě 2016

Rika se nadeje umira posledni

pandabox
27. kvě 2016

@monikavitezslav konecne sem dava taky nekdo nejaky test...
ja tam bohuzel nicnevidim, ale mam to jen na mobilu..

monikavitezslav
27. kvě 2016

@pandabox me to ted na ty fotce taky prijde ze nic nevidim. Testuju pred ms tak co bych chtela a hcg bylo jen 1,2 coz je vlastne nula.

monikavitezslav
27. kvě 2016
riga
27. kvě 2016

@ms.neomagic Ta diskuze se jmenuje "Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?" 🙂
U dálnic se není třeba ptát, co si o tom kdo myslí.

riga
27. kvě 2016

@snailice Aha, tak já se níže opakuju. 😉 Souhlasím.

mimimimi
27. kvě 2016

@pavcik123 ja mela vysokou sliznici uz pred vyvolavackou a opravdu to muze ale nemusi znamenat tehu...bohuzel...treba ty tve jsou pozitivni ale prece muze mit nazor ze ty carky jsou jinak daleko od sebe to neznamena ze je zla...mozna mas jen jinou sarzi testu a je to spravne i na tech mistech dle fotky...ostrejsi jsi tu myslim ty zbytecne...kdo nepotvrdi tvuj dojem neni zly...minule si ty rypala do me ze jsem na zhrouceni to taky nebylo zrovna na miste...ukazovat jak jsi nad veci tim ze se strefis do nekoho jineho proc jako...kdyz jsi si fotem jista tak uneses i nazor ze se to ostatnim zda jinak...drzim pesti pokud to mas i na pepinu a souhlasim ze fotky souhlasi s nazvem skupiny takze vkladej co chces a ver cemu ty chces stejne to neovlivnis...😉

riga
27. kvě 2016

@pavcik123 K tématu, ta čárka je opravdu jinde, než testy běžně mají. Koupila bych jinou značku, jestli to potvrdí.

pavcik123
27. kvě 2016

@mimimimi Pepiho bylo také pozitiv.

riga
27. kvě 2016

@ms.neomagic Fakt někde chybělo @pavcik123 slušné vychování, podle čeho soudíš? To spíš označovat kohokoli teletem, je přes čáru.
Stejně tak toto:
"a ten tvuj test...chtela si nazor? chtela,tak si ho dostala,tudiz sklapni a jdi si udelat s kolegynkou kaficko...a az to pak dostanes tak tu hlavne nefnukej,kdyz jsi si tak jista."

Na můj vkus hrubý.

mimimimi
27. kvě 2016

@riga taky to tak vidim, druhou jinde ale treba je pozitivni skutecne ma, kdyz jich ma tolik jak psala...to ovsem nemuzeme bez fotek posoudit...😐

@monikavitezslav tady bohuzel nevidim ale drzim pesti at naznak kouka prokouknout 😉 ja uz na bezbarve dusiky moc neverim protoze mi prosvitali dost casto 😣

@ms.neomagic dalnice bych taly rada ale to se tu pak muzem Jen chlubit 😉 tema je ok a fotky taky ikdyz je to na bednu 😄...trochu stesti a pokud jsme zdrave tak drive co pozdeji 😉 ja uz ty svoje dve stesticka mam asi posledni ale Vam vsem preju deti jako smeti 😂

mimimimi
27. kvě 2016

@pavcik123 tim lip tak pak bych doporucila jeste digitalni pro sichr 😇 a dej vedet 😉 nekdy aby byla jistota tak to chce overit...zase je dobry ze to nebyly sede stiny tak treba se to jen na tvem malicko poposunulo a nam to muze pripadat divny ale pozit.byt muze a nic to neznamena...nemas foto jeste?

pavcik123
27. kvě 2016

Já jsem tu nikdy nebrecela že jsem to dostala. A dr max také // 🙂 čurala jywm hned v alberte 😀

pavcik123
27. kvě 2016

@mimimimi nejsem už na PC, tukam z mobilu a to mi nejdenejde :( v pondeli vlozim jak budu v práci 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@ms.neomagic to kaficko právě proběhlo když jsme si to cetly 😉 měj se

marrouc
27. kvě 2016

@monikavitezslav vidim 😊

milujicimamina
27. kvě 2016

Teda ne az budu "lovit duchy" ne ze me poslete nekam 😀ja uz se tesim az testnu 😀

milujicimamina
27. kvě 2016

@monikavitezslav vidim tam neco jako smouhu ale verim ze vidis 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@milujicimamina já určitě ne 😉 od toho jsou tu jiné hvezdy 🙂

leymea
27. kvě 2016

@riga mas pravdu, bylo to hrube :-/

leymea
27. kvě 2016

@milujicimamina neboj 🙂

katuna93
27. kvě 2016
debie_p
27. kvě 2016

Ahoj holky..tak ja jsem dnes bohužel po revizi, fyzicky víceméně v pohodě, psychicky už zas tak ne, ale to se dalo čekat a určitě to tak měla každá, co si tím prošla..no ale hned jak to půjde, připojím se do klubu snažilek, tak snad to napodruhé už bude ok 🙂

milujicimamina
28. kvě 2016

@mimimimi aco ti doporučili na doplnovani estrogenu? Ted to pujde kak po masle uvidis kdyz uz se vi 🙂

ms.neomagic
28. kvě 2016

@riga @leymea Nebyla jsem hruba,pouze uprimna,mozna by bylo fajn si precist historii,pokud jste ji necetli....a jen tak na okraj,je nas tady spousta a nikdy jsem se nevsimla,ze by nejaka maminka napsala,ze ,,pochcala,,..to mi prijde neslusne...a ze se slecna tady predtim tez navazela do jinych bylo v poradku,ale kdyz ja ji reknu svuj nazor,tak jsem hned zla,zavistiva apodle vas jeste hruba...to je dobry..diky bohu jsou tu i nekteri,kteri slecnu uz taky prokoukli.
Vic se k tomu vyjadrovat nebudu..

@mimimimi bude to dobry,hlavnev ze se prislo na problem

dadusha30
28. kvě 2016

@debie_p Ahoj, moc mne to mrzi. Preji ti rychle zotaveni, ted se to urcite povede! Drzim pesti 😘

yukonek
28. kvě 2016

@ms.neomagic souhlasim s tebou...jen jsem to cetla a nechtela se vyjadrovat, ale slecna tady chce nazor, dostane ho a pak se jeste vzteka...to nepochopim, pokud si je tak jista pozitivnim testem proc ho sem teda dava?...a o tom "pochcani" ani nemluvim...ona byla prvni kdo zacal utocit...takhle to vidim ja. Tot vse.

ms.neomagic
28. kvě 2016

@yukonek DEKUJI..je videt,ze jsis to precetla cele,jak to bylo..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru