Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

deli_lah
8. črc 2016

@cocochanel85 Kup si ten z Dr.Maxe a uvidíš. Já takovou čárku měla, těhotná jsem byla, ale nevěřila jsem tomu.. Dr.Max ukázal líp 😉 Těžko se u nich rozliší kdy je falešná a kdy ne..

sarinka0411
8. črc 2016

@cocochanel85 zkus to z ranní a nebo třeba za den za dva a uvidíš 🙂 já s mamatestem problém nikdy neměla když jsem těhotná nebyla bylo prostě bílo a jen jedna čárka nikde žádný duch... A teď mi vyšel se slabší čárkou v odpoledních hodinách a o pět hodin později jsem měla o hodně výraznější čárku 🙂.. držím palce 😉

ivatko0406
8. črc 2016

@cocochanel85 mamatest tohle dělá pořád :( zkus raději dr.maxe, ten je podle holek tady zaručenej. držím ti palce!

marrouc
8. črc 2016

@cocochanel85 fialovymu bych neverila ale tomu zelenymu ani. Myslim si ze budes mit rano silnejsi. 😊

marrouc
8. črc 2016

@cocochanel85 zelenymu ano

dddkkk
8. črc 2016

@katuskad1 @deli_lah ... Já to mám taky kolem 15. ... takže to máme stejně. Děvčata, tak snad se nám to povede všem 😉

deli_lah
8. črc 2016

@dddkkk držím nám pěsti 🙂

dddkkk
8. črc 2016

@deli_lah Jj nejhorší na tom je, že teď je to přesně to období, kdy už jako nic jiného než čekání nezbývá a je to peklo :D

dddkkk
8. črc 2016

@cocochanel85 já tedy vidím na obou, takže to vypadá slibně! 😉

deli_lah
8. črc 2016

@dddkkk Ani mi nemluv :D Pořád se snažím držet, ale stejně bych už nejradši testovala 😀 Zatim jsem akorát nějaká nemocná 😒

dddkkk
8. črc 2016

@deli_lah Tak nemoc tu já mám za sebou... Ležela jsem od neděle do včerejška, ale teď už dobrý... tak snad už to nepřijde...

cocochanel85
8. črc 2016

Já měla ovu cca 16 dc a dnes jsem 29 dc, měla jsem tento měsíc clostylbegyt poprvé, no právě na tom zeleném jsem měla ducha i včera (dopo slabý ale večer silnější) a tenhle na fotce je dnes z večera..nechápu jak ty mamatesty ještě nestáhli z prodeje když jsou tak nespolehlivý ☹ takže už se těším spát a ráno uvidíme..ten rok čekání by už snad stačil 🙂

deli_lah
8. črc 2016

@dddkkk Určitě už ne 🙂

dddkkk
8. črc 2016

@deli_lah _ jj Krásný dvojsmysl 🙂 ... jinak s tím testováním... já to asi ráno prubnu... jsem na testy magor 🙂 ale už jsem vzdala ty ovulační... spousta peněz a nic :( ... těhotenských taky spousta a nic, ale je jich za měsíc podstatně míň :D

dddkkk
8. črc 2016

@cocochanel85 Ono asi jak komu dělají falešňáky, já je teda nepoužívám, ale co tady vím od jiných holek většina mluví o falešňácích a někdo na ně zase nedá dopustit... Nicméně pepino je řazeno taky mezi spolehlivé, většinou co holky píšou ukážou až později než jiné a nebo nic.. což by znamenalo veeelikou naději 😉

katuskad1
8. črc 2016

@dddkkk dejte pak vědět😊kéž by

sies
8. črc 2016

@cocochanel85 vypadá negativní. Já budu dělat ten samý zítra ráno 26DC

dddkkk
8. črc 2016

@katuskad1 Jasná věc 🙂 ale upřímně bude sněhobílo, je brzo, vím to, ale nedá mi to :D

deli_lah
8. črc 2016

@dddkkk Tak hned nahlaš situaci 😀 Já se pokusím vydržet do příštího týdne 🙂

dddkkk
8. črc 2016

@deli_lah Jasná věc 🙂 ale upřímně bude sněhobílo, je brzo, vím to, ale nedá mi to :D

deli_lah
8. črc 2016

@dddkkk Ja to posunula na pristi tyden, pritoze jsem to uz dneska zkousela 😀 Ale vazne snehobilo. Navic jsem uz jednou tehotna byla a na testu se mi to ukazalo az tak 13 dpo, tak neztracim nadeji 🙂

dddkkk
8. črc 2016

@deli_lah jojoooo to znám :D ... já teda jak se znám, jak začnu testit, nedám pokoj do MS... :D ... já už měla jednou slibné dušíky a nakonec přišla opožděná mrcha, ale tak naděje je tu vždy!!!! 🙂

deli_lah
8. črc 2016

@dddkkk Přesně tak 😉 Věřím tomu, že se nám zadařilo 🙂

cocochanel85
9. črc 2016

Dobré ráno všem tak jsem nemohla dospat 🙂) takhle to vypadá po ránu.. 😎

cocochanel85
9. črc 2016

tady je teda ten ze včera pro srovnání :

nina8888
9. črc 2016

Dobre ráno dámy snad nám to po 14mes vyalo? Horný ovu spodný tehu vaak nehalucinujem?

svorly
9. črc 2016

@cocochanel85 Myslím že je to aji na mamatest už hodně viditelná čárka 🙂 To falešňák nebude ;)

jarmulka
9. črc 2016

@cocochanel85 za mě to tam opravdu je 🙂 .. Jen tak dál!

jarmulka
9. črc 2016

@nina8888 bez pochyb maminko 😀 .... Už vím, co budeš dělat cca za 8 měsíců 😀

nina8888
9. črc 2016

@jarmulka 😀 ďakujem a snad to vijde a inak nemôže tehu test zachytiť cystu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru