Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kato83
31. črc 2016

@jluciy
@ms.neomagic
@terka228
Holky tak po dvou a pul hodinách v čekárně me pichli injekci Agolutinu a na doma ultrogestan... prý to zatim vypada v poradku a zatim bez srdicka ale to doktorka rikala ze je jeste brzo na srdíčko. Tak uvidime mam odpocivat tak už lezim u tv 🙂

jluciy
31. črc 2016

@kato83 no super 😉 tak pěkně odpočívat a určitě to bude v pořádku 😘

terka228
31. črc 2016

@kato83 super, bude to dobré 🙂 jen hezky odpočívej 🙂

itworks
31. črc 2016

Holky, jestli můžu poradit, netestujes tak brzo před MS, ptz ona může stejně přijít a pak vas to může vice mrzet. Nejdříve v den očekávané MS, ale nejlépe až po několika dnech. My se už snažíme skoro 5 let, takže o tom už něco vím, jaké to je vydržet a netestovat. Už jsme měli třetí embryotransfer přes Ivf, pořád nic, chce to hlavně trpělivost, ale je to těžké. Přeji všem, ať brzo najdete // a nemusíte podstupovat ivf, ptz to jsou nervy ještě horší, když ani to se nedaří.

ms.neomagic
31. črc 2016

@slunickova moje testy najdes nekde v diskuzi z cervna,taky jsem je mela porad takhle stejny a uz nesilily a za tyden to odeslo,micropotrat..moc ti preju aby to nebyl tvuj pripad..

ms.neomagic
31. črc 2016

@kato83 to je dobre,tak jen lez a odpocivej at se fazolka drzi.. 😉

slunickova
31. črc 2016

@ms.neomagic to je mi lito a vo to je ten micropotrat

cigaas
31. črc 2016

Ahojky holky me se konecne povedla 3 inseminace aspon podle tt tak uvidime co ukaze ultrazvuk 2.8. A jinak sem taky na utrogestanu

ms.neomagic
31. črc 2016

@slunickova to znamena ze to odejde s opozdenou menstruaci...proto se nema testovat tak brzo..kdybych netestovala tak bych na to ani neprisla a odeslo by to a ja bych si usetrila nervy ☹

misula29
31. črc 2016

@ms.neomagic je to tak ,ale těžko se poručí co 🙂

slunickova
31. črc 2016

Holky jaka ma byt bazalni teplota pri moznem tehotenstvi mam 37,7

baskervile
31. črc 2016

Ahoj,protože jsem technický antitalent,nevkládám foto 😀 Ale zkusím to nějak vysvětlit,abyste mi mohly poradit.Cykly dlouhé 28-30 dní.
28DC-11DPO jsem si odpoledne dělala test Pepino (ten proužek) a vyšel slabý duch.Druhý den 12DPO ten samý test silnější.Dnes ráno 13DPO test Pepino (takový ten plastový s tím kapátkem) cca stejně silný.Potom asi za tři hoďky test z Maxe slaboulinký duch (slabší než na Pepinu z rána) a pak ještě odpoledne Max už vyšel slabě pozitivní.Jelikož mám nakázáno z imuna okamžitě při pozitivním testu nasadit Prednison,tak jsem si ho hned ten 28DC nasadila.Jsem z těch testů upřímně nějak zmatená.Poradíte někdo?Ještě mě napadlo,jestli nemůže mít Prednison nějak vliv na hladinu Hcg?Všechny testy byly 10

ms.neomagic
31. črc 2016

@baskervile ja bych poradila jit na krev k dr😉

slunickova
1. srp 2016

Holky me uz z tech testu klepne,jestli todle je falesny tak ja uz nevim

slunickova
1. srp 2016

Je to druha rani moc ,uz asi blbnu,

iiiv
1. srp 2016

@slunickova nevypadá jako falešnák🙂

jarmulka
1. srp 2016

@slunickova tohle je sice ,,hloupý test,, ale i tak je pozitivní - došlo k oplodnění 🙂 😵 😵 😵 😵

fifacek
1. srp 2016

Taky mi přijde že by to mohlo být těhu ale zítra nebo ve středu budeš zase o něco chytřejší

monikavitezslav
1. srp 2016

@slunickova tohle je pozitivni

slunickova
1. srp 2016

Je holky snad mate pravdu jsem uz x toho hotova a fury cekam a bojim se jit na wc ze to dostanu

slunickova
1. srp 2016

Myslite holky ze to trochu sili?

yukonek
1. srp 2016

@slunickova udelej si jiny test, mamatesty jsou desny...drzim palce

slunickova
1. srp 2016

@yukonek me prave rekli v lekarne ze tydle hodne kupuji zensky a ze jsou dobry ale ctu tady dost ze delaji falesnaky nebo naopak slabe carky

yukonek
1. srp 2016

@slunickova tak to se v lekarne vylozene jen snazili prodat.. Nejlepsi jsou dr.max, pepino a nebo pak digital ale ten je drahy. Doporucuju lekarnu dr.max a koupit testy tam, obyc jsou dva v jednom baleni, ty falesnaky nikdy nedelaji.

slunickova
1. srp 2016

@yukonek stejne nechapu jak tam muzou byt dve carky a pak je to falesny

yukonek
1. srp 2016

@slunickova nerikam, ze je to falesny u tebe to vypada nadejne 🙂 jen proste spouste holkam tady delal falesny duchy...tak byt tebou bych pro jistotu a klid v dusi koupila dr.maxe, testla a pokud tam bude dusik tak aspon vis, ze tehotna jsi 👍

dolly82
1. srp 2016

Zdravím dámy 🙂 myslíte že sílí? Nejsem si jistá co vlastně vidím 🙂

petiiiska
1. srp 2016

@slunickova řekla bych, že maličko sílí, ale jak radí ostatní, koupila bych ještě Dr. Maxe 😉

petiiiska
1. srp 2016

@dolly82 Určitě je silnější 😉

laura1972
1. srp 2016

@dolly82 určitě sílí 🙂 držím palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru