Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

claudyaus
24. lis 2014

@mimar to jsou čárky 🙂 gratulace.

lexton
25. lis 2014

Ahoj! Mam dotaz, je na tom testu naznak ducha nebo spis muj zrak je total mimo. Vykoukam uz lecos.. jen je moc brzo. 10dpo. A mam jen bolest podbrisku jako pred menses, jen o fous jinou.. a rano jsem uronila slzy kvuli clanku na netu. A vcera jsem ronila slzu u serialu, ktery jsem videla 3 min a jedna z postav zemrela.. coz si prijdu jak cvok.. a at koukam jak koukam, tak si asi jen domyslim. Mam to dostat az v nedeli. Dekuju za rady;) jen jsem netrpeliva.

jaja01k
25. lis 2014

@lexton Já tam tedy nic nevidím. Ale třeba se za pár dní objeví, držím palce 🙂

alubif
25. lis 2014

Nic tam není. Ale testuješ moc brzo. 😉

lexton
25. lis 2014

Jooo ty nervy. Ja tam pak vidim i stin. 🙂 diky!

evcann
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evcann
25. lis 2014

já dala blnou fotku pardon, poslu znova

evcann
25. lis 2014

nejde mi to 🙂, tak pockam do patku a uvidim, nebudu magorit

tsterinka
26. lis 2014

@franerka ahoj,jak se ti daří?Zítra jdeš na kontrolu,tak dej vědět jak si dopadla,držím palečky.Já jdu na další kontrolu 2.12 tak snad už tam bude něco vidět. V pondělí jsem byla u dr a byl vidět jen náznak gestačního váčku,šla jsem domů docela vyděšená ☹ Asi jsem stejně víc čekat nemohla,když jsem byla podle ms 4+6. Až půjdu tak budu 6+0,tak uvidíme,jsem z toho celá na nervy ☹

franerka
26. lis 2014

@tsterinka já už se nemůžu dočkat.zítra budu dle ms 6+1tt tak snad už tam něco bude.jinak mě neustále po celý den pobolívá podbřišek,trápí mě zácpa a občas bolí v kříži.co jsem četla je to normální 😁 jinak je mi krásně.manžel už teď občas břicho pohladí a pořád mi vyvařuje.mám teď nějak pořád hlad,tak se snažím jíst dost ovoce a zeleniny kvůli mimču.co ty jak to snášíš?

tsterinka
26. lis 2014

@franerka taky mě celý den tlačí podbřišek,občas mě semtam někde píchne a v kříži,tak to je síla,ale trošku mě přestaly bolet prsa,jsem z toho nějaká zmatená.Pořád někde studuju,jak má vypadat utz v 5tt a bojím se že to zas nedopadne,no už aby bylo úterý ☹

franerka
26. lis 2014

@tsterinka neboj dopadne nám to dobře 😉

p1983k
26. lis 2014

Holky omlouvám se že lezu do diskuze 😉 můžu se zeptat jaké máte zkušenosti s testama GSMamatest? Četla jsem o nich recenze že pár holčin bylo těhotných i když test ukázal negativní..a musím říct sama za sebe že kvalita hrůza,barva se rozpila po celém proužku,úplně se mi rozpadl v ruce,rozlepil.

bledule7
26. lis 2014

Ahoj holky, co myslíte? Testy jsou 9DPO a 10DPO.

anisek0
26. lis 2014

@bledule7 no já tam ty duchy vidím na obou.... tak jen tak dál 😀 tak přeju ať čárka jen sílí a vše probíhá v pořádku 😉

ejmisek
26. lis 2014

@bledule7 Ahojky,vidím krásnou slabou carecku 🙂 Držím pěstí ať sílí.

bledule7
26. lis 2014

To jsem ráda, že je tam nevidím jen já. Snad bude za pár dní silnější 🙂

majkylove
26. lis 2014

@bledule7 no je tam,držím pěsti! 🙂

palomitacheca
26. lis 2014

@p1983k já s ním mám jen dobré zkušenosti. Ukázal mi správně 2 těhotenství a nikdy mi nevyšel ani falešně pozitivní, ani falešně negativní.

irisie
26. lis 2014

@bledule7 ahoj presne takove jsem mela ja na zacatku! At sili!😀

lexton
27. lis 2014

Ahoj opet. Poradite? Dle fotky. Nevim, v realu to vypada kapku lip. Duch a poz ovu.

franerka
27. lis 2014

@franerka ahoj.tak doktor těhu potvrdil a vše je jak má být 😊 za týden jdu na kontrolu jak se to vyvíjí.

franerka
27. lis 2014

@tsterinka to nad tím je pro tebe.já to poslala sobě😄
@tsterinka

tsterinka
27. lis 2014

@franerka tak to je paráda,jen tak dál a co tam viděl? 🙂

franerka
27. lis 2014

@tsterinka váček a malou bublinku-malé embryjko

tsterinka
27. lis 2014

@franerka jůůůů,doufám že až v úterý půjdu já tak to taky bude jůůůůů 🙂

fachy
2. pro 2014

Ahoj holky, je tam něco vidět?

aklin
2. pro 2014

@fachy nevím jeslti mě nešálí zrak, ale ja tam vidím takového dušíka. 🙂. Testík zkus ještě zítra a možná čárka bude silnější.🙂

evcann
2. pro 2014

@fachy to je test Dr.Max vid? ten jsem ted taky mela, kolikaty je to den? něco maličko vidím

tsterinka
2. pro 2014

@fachy ahoj,taky tam neco vidim 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru