Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

adriankamarketa
10. srp 2016

@3deti no moc se ještě ne radují, jsou to přece jen mamatesty a ty rady dělají falesnaky.zitra skočím na krev

laura1972
10. srp 2016

@markiiska ještě ne, jsem krátce, ale HCG b
nenabíral, pry ani nemusí, prý je na utz vidět dobře 🙂 za týden kontrola + utz jak mimísek roste 🙂

markiiska
10. srp 2016

@laura1972 ty budeš za sebou mít dvě kontroly a já ještě ani jednu 😀 to je horší než čekat na testování 😀

3deti
10. srp 2016

@adriankamarketa falesny duch vypada jinak uz cekame treti vim o cem mluvim🙂 vsadim se s tebou,ze si tehu🙂

laura1972
10. srp 2016

@markiiska taky jsem koukala, ze zase za týden, říkal buď za týden nebo 14 dní. Nebral mi trd ani krev na HCG, lry na utz je to vidět dobře🙂 Tak náběry asi příští týden. Tak se zase už teším 🙂

adriankamarketa
10. srp 2016

@3deti ráda bych tomu věřila, ale nechci se předčasného radovat.ale moc díky za podporu a názor 🌹

laura1972
10. srp 2016

@markiiska @markiiska a cestou jsme koupili ještě ten test, jak jsem psala, že chci už konečně vidět tu dálnici 😀 a tady je 🙂 co myslis?

markiiska
10. srp 2016

@laura1972 krásná dálnice 😀lepší to být nemůže

ms.neomagic
10. srp 2016

@monikavitezslav ahoj zlato..to je super,tak drzim pesticky 😉

Holky ja mam strasny problemy ted se zubama..nemate nekdo nejaky rady na bolesti?

arielka222
10. srp 2016

@laura1972 juu krása gratuluji ja jdu v utery snad už tam taky bude neco vidět. Jinak test jsem dnes taky ještě zkoušela a je tam dálnice jak do Brna ze už vic ani sílit nemůže 🙂

laura1972
10. srp 2016

@arielka222 díky moc 🙂 ukaž prosím chci vidět dálnici :- D

3deti
10. srp 2016

@ms.neomagic o zubech mi ani nemluv behem tohodle tehu mi odesla uz skoro dvojka jsem zoufala asi prijdu o zubu kazi se mi desnou rychlosti

arielka222
10. srp 2016
arielka222
Autor odpověď smazal
Zobraz
ms.neomagic
10. srp 2016

@3deti ale ja tehu nejsem 😀 vcera jsem byla u zubare,dneska a zitra snad pujdu zase ☹

markiiska
10. srp 2016

@ms.neomagic a běžný léky na bolest nezabíraj? já používala algifenovy kapky, kdyz mě brutálně bolely ledviny

evse
10. srp 2016

@laura1972 Silnější být už snad nemůže 😀 gratuluji! 🙂

3deti
10. srp 2016

@ms.neomagic aha vis co me nejvic vadi a z ceho mam strach z kanalu.....:(

terka228
10. srp 2016

@jarmulka Ahojky, jak se daří ????? Nevidím žádné příspěvky.... 🙂 A jsem už nedočkavá... 🙂

kato83
10. srp 2016

@terka228
@jarmulka
Ahoj, taky uz jsem si rikala jak jsi na tom
🙂

adriankamarketa
11. srp 2016

Tak holky,tak ty testy jsou opet pozitivně falešné. Právě dorazila ms.tak mamatesty už nikdy.

marrouc
11. srp 2016

Krasne ranko. Dnes 13dpo a toto. To uz ma vetsi vahu nez vcerejsi duch ne?

deli_lah
11. srp 2016

@marrouc Rozhodně! Potichoučku gratuluji 🙂

markiiska
11. srp 2016

@marrouc jasně 🙂 o 100%větší

terka228
11. srp 2016

@kato83 Ahoj, u mně nic nového....jen jsem myslela, že jsem z těch nervů dostala ovulku už v úterý, protože mě bolel podbříšek..ale on mě bolel i ve středu, to se mi i zvedla teplota z 36.6 na 36.8( ale je fakt, že jsem ji měřila o hodinu později). Dnes mám zase 36.7(opět měřena o hodinu později), tak myslím, že ovulka ještě nebyla a snad se mi cyklus zbytečně nerozhází..podbříšek cítím pořád.. a chuď na sex neuvěřitelná 🙂 Jen s tím chlapem není řeč...uvidíme, kdy se ozve, je ještě pořád v práci...

terka228
11. srp 2016

@kato83 jinak doufám, že se Tobě i miminku daří už dobře 🙂 a že nejsou žádné komplikace 🙂

petulac2
11. srp 2016

Holky, co myslíte? Je to skoro neviditelné. Mamatest 10.

markiiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makkkynka
11. srp 2016

@petulac2 Ja myslim, ze gratulace 😆. Udelej si hned dalsi zitra rano a uvidis jak bude carka silit.

petulac2
11. srp 2016

Ještě dodám, že jsem dnes cca 12.-13.DPO. Moc děkuju za názory 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru