Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
12. srp 2016

@lucy915 určitě a ted naposled jsem chtěla vidět dálnici 😀 tak jsem koupila tenhle jsou tam 2 ks taky citlivost 10 sice jsem ho zkoušela 5 dní po vynechání ms, i když už jsem to měla potvrzené i od gyn.ale chtěla jsem mit ještě nějakou památku na pořádné // 🙂

laura1972
12. srp 2016

@markiiska já zase sledují Ordinaci 😀 i když jsem poslední dobou na ni nestihla koukat , ale musím to nějak dohnat. 😀 než začnou nové díly 😀 máme předplacené VOYO tam jsou všechny, co nestihnu🙂

jluciy
12. srp 2016

@ms.neomagic neber to zle, ale z atb a angíny?! To tím absolutně být nemusí...prostě to ber tak, že něco nebylo vývojem ok. Já u prvního brala antikoncepci, píchala si injekce tramalu, pila mraky alkoholu a prcek se nejen udržel, ale je i naprosto zdraví 😉 na nic to nesváděj a hoď to za hlavu už...já to co ty prožila v dubnu a v červnu už opět dvě čárky 😉 takže mysli hlavně pozitivně 😉

ms.neomagic
13. srp 2016

@jluciy dekuju,ja to neberu zle...me to rekl dr,ze to bylo nejspis tim..ale tech pricin mohlo byt u me vic...ja sama si spis myslim,ze jsem to podelala ja..tahala jsem tezky veci atd.,vyklizeli jsme barak a ja nevedela ze je ve me fazolka 😀

s1991
13. srp 2016

Ahoj holky, prosím o názor. Dnes ráno jsem poprvé za celý cyklus zašpinila. Břicho mě lehce obcas pobolívá jako na ms. Na tt už i já vidím sněhobílo. Myslím, že ms mě nemine, čekám jí zhruba za 2 dny. Ale jediné, co mě zaskočilo, je sílící ovu test. Co to může znamenat?

misula29
13. srp 2016

@s1991 nic, před ms ovu test sílí

3deti
13. srp 2016

@s1991 ja si myslim,ze je to tehu

misula29
13. srp 2016

@3deti a podle čeho tak soudíš ? Podle duchu na ovu testu před ms ? 😀

laura1972
13. srp 2016

@s1991 tak já měla před termínem ms asi dva dny předtím tohle. Ten nahoře je večer a ten druhy dole hned ráno. A jsem těhotná. Ale nebyl tam duch, ale dobře viditelná čára.

3deti
13. srp 2016

Podle toho jak jsem to mela ja....a kdyz spinila ,tak by se ji ms rozjela do druheho dne .... Podle me takhle veliky duch nemuze byt falesny nevim no uvidime

jarmulka
13. srp 2016

@3deti ale tohle není těhotenský test , ale ovulační test.... 🙂

tahejhula
13. srp 2016

@ms.neomagic Zbytecne se tyras. Zdravy, cerstvy zarodek totiz vydrzi opravdu hodne. Casto i rentgen, ruzna alkoholova deliria, adrenalinove a extremni sporty, atd. Proti tomu jsou angina a antibiotika uplna pohadka. A pokud mas zanet dasni (vsimla jsem si, ze ti predepsali antibiotika kvuli zubum), tak embryo a plod ohrozuje prave ten zanet. Vsude hlas, ze jsi mozna na pocatku tehotenstvi, at podle toho voli farmaka. A priste netestuj tak brzy. 😉 Usetris si tim nervy.

s1991
13. srp 2016

Moc děkuji za Vaše názory. Alespoň vím, na čem jsem. Příští měsíc bude další příležitost 🙂

3deti
13. srp 2016

@jarmulka aha tak to vubec nevim ze neco takovyho je:D to jsem si nikdy nedelala:D na jaky fazy to funguje? Kdyz ses zrovna nejvic plodna,tak se dela prouzek jo?:D

lucikjus
13. srp 2016

@3deti dekuji, je to 27 dc

laura1972
13. srp 2016

Holky prosím vás nevíte kde se dají koupit v nějakém obch.d. tampony pro těhotné? Hledám tu na netu nějakou lékárnu a nemůžu nic pořádně najít. Třeba Tesco nebo nějaký jiný obchod? Chceme jet dnes do krytého bazénu, ale mám strach abych nedostala třeba nějakou infekci. Četla jsem, že v těhotenství nejsou moc dobré veřejná koupaliště a bazény. Nic mit nemusím, ale přece jen mám strach když už se nám to konečně podařilo, nerada bych aby se něco stalo.

dzungala
13. srp 2016

@laura1972

Ahoj,

hele a stojí ti to za to ty nervy? Já bych tam raději ani nešla. Ano, pokud bych byla těhotá bez problémů na přání, jak si umanu, tak bych to neřešila, ale já na dítě čekala 7 let, pak jsem chodila na těhotenské plavání a byla jsem asi třikrát a chytla jsem zánět, takže jsem se pak bila do hlavy, jestli mi to za to stálo. Co jít třeba do kina? Chřipky nejsou, tak co.

Jinak tampony pro těhoté nezám, ale, když tedy půjdeš, tak já bych dala normální mini tampon (někdy se doporučuje namočit do olivového oleje nebo čajovníku australského, ale to by asi pěkně štípalo.

Kašli na bazén, kolik děcek (i dospělých) tam načůrá, nasmrká a voda se často nemění, jen tam perou chlor.

Nechoď 🤐

dzungala
13. srp 2016

bradavice, genitální opary (ten měla kámoška taky z bazénu - a prej to díky chloru ani nejde - a musela pak rodit císařem, dítě by mohlo oslepnout).

Já jsem teď znovu čerstvě těhotná a mě by na bazén nikdo nedostal ani heverem. Koupat bych se šla tam maximálně do moře, ale to tu nemáme, takže vydržím, než si pak pokládat nesmyslné otázky, co by bylo kdybych tam nešla-...

simi1510
13. srp 2016

Dnešní ovu/tt test...

dancamich
13. srp 2016

Jaké máte zkušenosti s testy od Rossmanna? Mají tam takové ty papírkové a pak plastové. Kdysi mi potvrdili těhotenství, jenže to už jsem byla v šestém týdnu. nevím, jakou mají citlivost.

ms.neomagic
15. srp 2016

Tady jsou uz vsichni tehotny nebo na dovoleny? 😀

laura1972
15. srp 2016

@ms.neomagic taky mi to tak přijde 😀

verusche
15. srp 2016

@laura1972 Ideální jsou bazény čištěné elektolitickou solí a ultrazvukem, to je pak skoro bez rizika, voda je tam totiž čištěná cca co půl hodiny, ta sůl už tam je a čistí ultrazvuk.
Tak si najdi takový a nebo, když se bojíš, nechoď.
Vody si ještě užiješ...
Já na mimi čekala 10 let, ale koupat se chodím.
Tělo je dost silné se s tímhle poprat a já jsem těhotná, ne nemocná.
A taky mi to svědčí a já i miminko jsme úplně ok 😉

laura1972
15. srp 2016

@verusche Taky si myslím, že těhotenství není nemoc a co jsem se dočetla, tak naopak tehotenstvi plavání prospívá 🙂 vyřešila jsem to a koupila si tampony Senta Protect jsou speciálně napuštěny vazelinovym olejem, který má vodoodpudive vlastnosti a a ztěžuje proniknutí vody dovnitř a zároveň je to prevence proti infekcím 🙂 Příjemně jsem se odreagovala a odpočinula 🙂

europa00
15. srp 2016

@s1991 a to je ovu test nebo těhotensky?

laura1972
15. srp 2016

@kastanek87 ahoj tak jak se vede? 🙂

slunickova
15. srp 2016

Tak holky tady je nase 6 tydnu stara fazolka😘

luska__
15. srp 2016

@ms.neomagic já ani jedno 🙂

simi1510
15. srp 2016

@slunickova gratuluji! já si musím počkat na 26. 8. ☹ 🙂

markiiska
15. srp 2016

@slunickova to je krásný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru