Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
19. srp 2016

@dashenka1 já to nějak popletla 😀 o tom spineni jsi psala ty 🙂 takže to melo být tobě 🙂

ms.neomagic
19. srp 2016

Boda me v prsu..au au...dneska jsem pokorila 5 rohliku a ted 2palacinky s dzemem a slehackou..bylo mi spatne predtim a ted mi je jeste vic 😀

berunka1212
19. srp 2016

Ahoj holky, tak jsem dnes byla u doktora. Dělal mi ultrazvuk a našel jen malou tečku. Říkal, že by to mohlo být ono, ale že mám přijít zase v úterý, aby to potvrdil l :-/
Podle MS bych měla být 5tt+2 myslíte, že je normální, že není nic moc ještě vidět? Stalo se to některé? Jsem z toho dneska dost zklamaná ☹

laura1972
19. srp 2016

@berunka1212 já tam.byla když mě ms vynechala 5 dní a byla jsem tedy 3tt. a byla tam taky jen tečka 🙂 koukni na můj blog 🙂 Jinak bych byla kdybych to počítala ode dne posl.ms taky 5tt., takže to určitě je v pořádku 🙂

berunka1212
19. srp 2016

@laura1972 fakt? Tak budu doufat, že v to úterý už tam konečně něco bude. Jdu kouknout 🙂

laura1972
19. srp 2016

@berunka1212 a zen druhý utz je jen o 6 dní dýl, takže skoro po týdnu se to docela o dost zvětšilo 🙂

berunka1212
19. srp 2016

@laura1972 no já jdu právě už za 4 dny znovu, tak snad tam bude potom už aspoň fazolka

laura1972
19. srp 2016

@berunka1212 ono se to nezdá, ale i po týdnu už tam byl vidět rozdíl 🙂 ze 2mm 1cm, což je rychlost. 🙂 když porovnas oba utz , tak ten rozdíl je vidět 🙂

laura1972
19. srp 2016

@klarinka894 na dlouho jsi? 🙂

berunka1212
19. srp 2016

@laura1972 Právě že koukám na ten tvůj zázrak a rozdíl tam je fakt velký. Tak budu doufat.

kastanek87
19. srp 2016

@tyna_h super, gratuluji moc! 😉

kastanek87
19. srp 2016

@berunka1212 mám to úplně stejně jako ty 😀 byla jsem včera na utz a jen tečka.... bral mi krev, hcg mám 1245, ale sestra mi hlásí: no tak hcg je dobré, teď budeme doufat že je to v děloze a dojděte ve středu na kontrolní utz... a já 😕 😕 😕 dobře, děkuji. Přitom doktor mi včera říká ano je tam něco, tady ta malá tečka.... tak to ještě nevidí jestli je v děloze? Nebo mě spíš napadlo, že sestra nevi že už na utz byla tečka? Taky mě to dost rozhodilo. Ale mudr říkal, že v začátku se to těhu mění fakt ze dne na den a že příště už určitě bude vidět víc!

berunka1212
19. srp 2016

@kastanek87 Tak to jsem ráda, že to má někdo podobné, už jsem stresovala. Mě právě doktor řekl, "nejspíš to je ta malá tečka tady" a taky, že je umístěna dobře. Ale že na potvrzení teda až v to úterý.
Ale testy mi nedělali, jen se mě sestra ptala, od kdy jsem si dělal těhu testy a kolik.
A v kterém týdnu jsi?

ms.neomagic
19. srp 2016

Tak jo holky tehulky,jdu pro radu...nez se vam objevili // na testu,bylo vam taky tak divne? tohle mi uz na pms neprijde...boli me podbrisek,ne nejak silne ale sem tam o nem vim,zacali zada,dneska me bodalo v prsu...ale co me ubiji,ze jsem strasne unavena,hrozne me boli nohy a jakoby pali telo,takovej jakoby chripkovej stav..a mam trochu prujem...mela jste to nektera?

laura1972
19. srp 2016

@ms.neomagic tak já kromě toho průjmu tak podobně. Ale podbřišek mi skoro vůbec nebolel, jen sem tam a v kříži a unava, bolest hlavy a jako při chřipce. Sem tam když jsem se probudila, tak i tak nějak divně od žaludku. A test jdi už zkoušela? Kolik ti zbývá do ms nebo kolik dní jsi po ovulce? 🙂

ms.neomagic
19. srp 2016

@laura1972 bud 4 nebo 6..jednou mam cyklus po 26 a podruhy po 28..vcera test negat.,je brzo...me podbrisek boli pri namaze nebo protahovani..ale jinak na umreni..v pondeli rano testnu.

katuskad1
19. srp 2016

Holky pomoc. Mela jsem 12.8. MS skončila 16.8.,Před MS jsem si dělala TT a negativní. Dnes jsem si udělala, že stresu 2 a Já si nemůžu pomoct ale Vidim tam duchy, což je ale blbost když jsem mela MS. Poraďte, jestli jsem blázen a vidim neviditelne 😕

katuskad1
19. srp 2016
laura1972
19. srp 2016

@katuskad1 zkus to před focenim nasvítit, ono to je špatně vidět a vyfotit o trošku blíž 🙂

katuskad1
19. srp 2016

@laura1972 lépe mi to nejde😦

zuzanastr
19. srp 2016

Zkus ještě jeden udělat ráno. 🙂 snad budeš milé překvapená. :-* držím palečky!! 🙂

ms.neomagic
19. srp 2016

@katuskad1 ja je vidim a zretelne 😉

katuskad1
19. srp 2016

Ale holky dyt to je nesmysl, když mi skončila před 3 dny MS. A Já mela tuleni naposledy 26.7.,rika se,přeci, že to s MS odejde 😔

laura1972
19. srp 2016

@katuskad1 tak teď tam něco vidím, ale zkusila bych být tebou testnout zítra z ranní moči. A z které jsi testovala dnes? Z ranní nebo ted večerní?

laura1972
19. srp 2016

@katuskad1 jak to, že ne je plno těch, co maji ms třeba až do 3.měsíce 🙂

katuskad1
19. srp 2016

Večerní 😆to melo byt jen tak,protoze jsem mela celkem silnější čárky u OVU testu, a věděla jsem,ze po MS, je blbina byt tehotna. Ale stejne jsem si jej udělala. Rikam si,ze by se mohlo zastestit, ale zase všude čtu,ze po MS je to nesmysl 😇

katuskad1
19. srp 2016

@laura1972 no snad se na me usmálo štěstí 😊zkusím ráno 😊Děkuji holky

ms.neomagic
19. srp 2016

@katuskad1 kamaradka to mela stejne..krvacela az do 4.mes..takze gratuluju 🙂

laura1972
19. srp 2016

@katuskad1 nemáš za co 🙂 tak zítra se budu těšit , držím moc palce 🙂

kastanek87
19. srp 2016

@berunka1212 mela jsem posledni ms 11.7. Takze dle ms 6tt. Dle ovu moc nevím podle testu proběhla nejspíš 25.7. Nebo tak nějak. No uvidim ve středu co mi řekne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru