Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
23. srp 2016

@jarmulka jsem 25DC a asi 9dpo...asi se te mrchy tak bojim,ze uz se mi o ni i zda..ja uz bych si tak prala mimi....dekuju za pranicko 🙂

jarmulka
23. srp 2016

@ms.neomagic neboj , já si myslím, že jsi na řadě 🙂 ... Zažila jsi si taky ,,své,, ☹ ... Tak už by bylo na čase to prolomit ! 🙂

simi1510
23. srp 2016

@ms.neomagic me kamaradka vzdy rikala, ze co se cloveku zda, to se nesplni 😉 a ja si taky myslela, jak to dostanu, byla pripravena a vybavena, ze jsem mela pocit, ze se spusti a ono stale nic... 🙂 tak jeste vydrz!!!

A jinak vse nejlepsi k svatku, Sandro! 🙂 :-* drz se mi, slunicko!

kastanek87
23. srp 2016

@ms.neomagic ráda bych, ale můj doktor je tam až od půl 12.... jasná krev to není, takže se tím uklidňuju 🙂

kastanek87
23. srp 2016

@simi1510 děkuji, no snad jo... bolesti v podbříšku mám, ale to mám od začátku. Uvidíme co mi řekne. Dám pak vědět 😉

hele důležitý je, že tam je, i když malilinkatý ♥ na další kontrole už bude vidět určitě víc 😉

ms.neomagic
23. srp 2016

@simi1510 dekuju zlaticko,kez bys mela pravdu
@jarmulka no prave,zacina mi bejt z toho na nic..
Jste vsichni moc hodny..

Ted mi prala moje dcera (spala u babicky) k svatku a ja bulila jak zelva a to nejsem zadna cita..

simi1510
23. srp 2016

@kastanek87 doufejme... Kdyz ten patek je daleko 🙂

Opatrujte se hele! 😉

simi1510
23. srp 2016

@ms.neomagic a co zajít na krev?

laura1972
23. srp 2016

@teritori krásné, gratuluji 🙂

ms.neomagic
23. srp 2016

@simi1510 kdepak,ja si pockam jestli do patku dorazi ta cuza cervena..dneska vecer nastupuju na nocni,tak ono mi to do patku utece..navic ve ctvrtek nam tu zacina dudackej festival,tak bude lip 🙂

simi1510
23. srp 2016

@ms.neomagic tak to zvladni a drz se!!!

terka228
23. srp 2016

@ms.neomagic Všechno nejkrásnější k svátku... 🙂

ms.neomagic
23. srp 2016

@terka228 dekuju moc 🙂

ms.neomagic
23. srp 2016

Dekuju moc za srdicko zlaticka 🙂

laura1972
23. srp 2016

@ms.neomagic Také ti přeji všechno nejlepší k svátku 🙂

ms.neomagic
23. srp 2016

@laura1972 dekuju 🙂

katuskad1
23. srp 2016

Je tam něco? 😕

laura1972
23. srp 2016

@katuskad1 já tam nic moc nevidím, možná dušík tam je, ale zkus to nafotit víc zezhora 🙂

gariena
23. srp 2016

@katuskad1 Není to moc vidět, zkus to rozebrat 😉 Je to prý vidět líp

adrrik
23. srp 2016

@katuskad1 nic nevidím třeba se ukaze

laura1972
23. srp 2016

@gariena
@katuskad1 přesně tak rozeber ho a vyfot. Já to taky,udělala i když u mě to byl vidět normálně.

katuskad1
23. srp 2016

@laura1972 no na tomhle jde vidět opravdu jen málo, na papírovém Dr. Max je vidět lépe, ale furt stejne 😆už s testováním končím 😆a čekam do utery

katuskad1
23. srp 2016

@katuskad1 přitom mají stejnou citlivost

3deti
23. srp 2016

@katuskad1 tohle je jasne tehu ne duch falesny🙂 blahopreju

teritori
23. srp 2016

Moc dekuji , zítra padim k Dr 🙂 jsem nervózní a napnuta jak ksandy 😀

simi1510
23. srp 2016

@kastanek87 ahojky, tak jak si dopadla?

laura1972
23. srp 2016

@katuskad1 jak tu psala @gariena rozeber ho a vyfot. Pak se da zase dát zpátky 🙂

kastanek87
23. srp 2016

@simi1510 no moc dobře nee. Byla tam zas jen tecka. Jako první mi řekl že se mu to moc nelíbi. Vedle tečky mam prej dutinku nějakou. Špinění prý v teto barvě taky nevadí. Dal mi duphaston. Vzali mi krev a zítra po 11 si mam volat na výsledky. A pak mi řekl že je brzo na nějaký zavery ze se stává že není nic vidět a pak najednou je vse. Ale tomu už nějak přestávám věřit. Špinění se teď dost zesililo. .. Barva je teda furt spis do hneda ale je toho celkem dost. Takze tak...

simi1510
23. srp 2016

@kastanek87 to vypadá, jak když jsme +- v podobném týdnu (jsi nějaký 6tt/7tt? pokud si to pamatuji správně). Tak uvidíš, jak vysoké bude. Třeba to špinění souvisí ještě s tím, že se zavrtává? Dokud nějak moc nezačneš krvácet, tak neztrácet naději! A budu držet pěsti u zítřejších výsledků 😉

Ale taky nejsem moc moudrá, když neumějí nic pořádně říct... ☹ A bojím se, že mě v pátek bude čekat to podobné, že tam nic moc neuvidí ☹

katuskad1
23. srp 2016

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru