Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

likerova_spicka
18. pro 2014

@veraakubik Je to jasně pozitivní. 🙂 , Při cystě by se udělal maximálně duch..určitě ne takhle silná čárka.Mé letité zkušenosti.

veraakubik
18. pro 2014

@likerova_spicka Vazne?Tak to jsem se trochu uklidnila,dekuji! Celou noc jsem spatne spala,bala jsem se..

likerova_spicka
18. pro 2014

@veraakubik Podle mě se není čeho bát. Cysty jsem měla mnohokrát a když mi ukazovaly falešně pozitivní test, tak to byl fakt průhlednej duch. Když jsem byla těhotná, tak to byla jasná čárka jako máš teď ty 🙂. myslím, že se můžeš radovat 😉

veraakubik
18. pro 2014

Aha,dekuji za vasi zkušenost!Jsem rada,ze jste ji napsala-pomohlo mi to!Skoda,ze jsem hned včera letela za manželem a test ukazala-mohl dostat originalni darek pod stromeček..

berenika5
18. pro 2014

Ahoj, moc Prosím o radu. Mám sedmy den spozdenou ms. Nikdy predtim se mi to nestalo. Udelala jse. Si nekolik testu a jsou budto ciste nebo je na nich sotva viditelny duch. Byl to mamatest. Myslite ze je nejaka nadeje? Tento cyklus jsem nedelala ovu testy tak si nejsem jista kdy byla ale bezne byva 17-18 den cyklu. Jinak muj cyklus je 30dni.. moc vam dekuju za jakekoliv rady a zkusenosti. 🙂

svlocka
19. pro 2014

Holky vidite tam nejaky rozdil?

irisie
19. pro 2014

@svlocka NIC NEVIDÍM.

janajens
19. pro 2014

Ahojky patrim ke snazilkam nema nekdo zkusenost zpozdeni sest dni pak dva dny ne moc silna menstruace a po dvou dnech od sexu mam bolesti v podbrisku a hnede spinim dekuji predem

tarra27
19. pro 2014

@svlocka mě přijde, že nic....
a navíc, vzhledem k tomu, že je to mama test, tak bych vůbec ani nezkoumala.....mamatest nedávno někdo psal, že delá duchy i z vody.....kup si jiný test

😉

janajens
22. pro 2014

Ahoj co myslite je delany pred hodinou

nita1984
22. pro 2014

@janajens já tam nic nevidím :-/ Kolik jsi DC? DPO?

janajens
22. pro 2014

@nita1984 no mela jsem zpozdeni tyden a pak dva dny slaba menstruace pak dva dny nic a hnede spineni tak nevim ale normalne to vidi i pritel na fotcd to tolik videt neni

sleepers
22. pro 2014

@janajens neco tam vidim, ale uplne nevim co. Zkusila bych dalsi za 2 dny.

janajens
22. pro 2014

@sleepers jak nevis co ja zkusim na vanoce a uvidime jestli se neco ukaze

sleepers
22. pro 2014

@janajens jsem tu pres telefon, tak je to pro me dost tezky posuzovat. Prijde mi ta carka jako hodne rozmazla.
Ale budu drzet palce, aby to na Vanoce vyslo 🙂

nininka23
22. pro 2014

@janajens myslím, že je tam🙂

prdlinka88
22. pro 2014

Holky,co myslite?

janajens
22. pro 2014

@sleepers dekuji moooc

janajens
22. pro 2014

@nininka23 no uvidime ale dekuji

sleepers
22. pro 2014

@prdlinka88 gratuju. Krasny carky 🙂

nynus
22. pro 2014

@janajens jjj je tam ja ji vidim zretelne 🙂

sleepers
22. pro 2014

Teda vas cerstvych tehulek tu je nejak hodne. Uz se chci pridat.

janajens
22. pro 2014

@nynus dekuji snad to klaplo

adelaslaba
22. pro 2014

@prdlinka88 Ta druhá má do ducha daleko. Gratuluji.

sleepers
23. pro 2014

Hezky den zeny,

Myslite, ze je mozny, abych 7dpo mela na testu mini dusika? Je to teda velka ducharina ale myslim, ze tam je.
Mamatest to neni .dle spineni soudim, ze k hnizdeni doslo v nedeli.

anjelita
23. pro 2014

Gratuluju! 🙂 Muj test byl negativni. Za dva tydny jsem si udelala 2 dalsi a ty uz byli stopro pozitivni. Vyhrabala jsem tedy svuj starej test a vsimla jsem si ze je tam taky "duch" carky, takze mozna kdybych tehdy vyckala tech par minut, vedela bych o mimi uz o 2 tydny dopredu 😀

terkakerka
23. pro 2014

Tak bohužel z mých krásných dvou čárek, z vidění bijíciho srdíčka v 7tt2 se ukázalo před dvěma dny zamlklé těhotenství... přestalo bít v 7tt6.. dnes jsem byla na kyretáži a se mnou s tím samým problémem 6 ženských... je to hodně kruté,al ivot jde dál a lepší teď, než to zjistit v nějakým 5, 6 měsíci... ☹ ☹ ☹

78marcela
23. pro 2014

@terkakerka tak to je vždycky zle, moc je mi to líto. Ale po revizi se většinou otěhotni hned a už pak je vyšší šance.

janajens
23. pro 2014

@terkakerka tak to me moc mrzi drzim palecky at to zvladnes a bud silna preji ti at se ti brzy zadari se stastnym koncem

terkakerka
23. pro 2014

děkuji holky, taky mě doktorka uklidňovala, že teď po "pohnojení" to pojede jako po másle... snad mají pravdu, vždycky jsem jim věřila... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru