Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy debilni ruska... Ze misto 7+2 dle ms to odpovídá 5.tydnu

denikzaslouzilemamy
29. srp 2016

@simi1510 a ty víš, kdy jsi měla ovulaci? 7+2 už by měl být gestační váček, i srdíčko, ale jen za předpokladu, že ovulace skutečně byla 14. den cyklu. Já měla ovulaci vždy až 16-18. tý den cyklu, takže u mě v tu dobu srdíčko ještě nebylo a doktor si mě vždycky zval až v 8tt nejdřív.

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 uz jsem to cetla...a ty nemas nejakou svoji dr nebo doktora,ke kterymu chodis pravidelne?

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy ja ji mela po 27.7., 27/28.7.tak nejak, nemam ji presne v půlce cyklu, nehledě ze jednou to je 28, pak 32...

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic ja mela za to ze jsem se zaregistrovala k jedne na te klinice, ale neni tam stale, takze me v patek objednala k teto a takto to dopadlo...

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy a pet tydnu odpovídá k datu te ovulace... Dokud to stale budou brát, ze je to dle ms, tak budou jen strašit... ☹

Holky mi na blogu radi, ze si mam dojit na krev a dle toho se to uvidí... Ale ona rikala ze to telo stale produkuje ten hormon a ze bud to to tělu dojde samo a odejde a nebo budu muset na potrat

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 ted mi psala holcina co nas tu sleduje,ale uz neprispivs,nebudu ji ani jmenovat,je po zamlklem tehu..a mam ti tict,ze u ni to probihalo stejne,ze te sleduje a ze je to od zacatku jak pres kopirak...a ze mas jit jeste k jinymu dr..krev ze je zbytecna,protoze v tele se deje neco jako tehu,ale bez plodu...nemas pry cekat ty dva tydny..pak to pry bude jen horsi ☹ ....tak ja nevim

katyh84
29. srp 2016

@simi1510 Nedávno jsem to tady psala moje dr. na MS nekouká ale jde tt podle UZ a pak se nemusím řešit to co ty píšeš. Dojdi si do laborky a nech si nabrat Hcg jako samoplátce stojí to cca 200 kč ale je potřeba aby jsi šla např. za 3 dny znova pokud se ta hladina bude zvyšovat- měla by se zdvojnásobit od posledního odběru pak je všechno Ok a je blbost pokud by to bylo zamlklé tak ta hladina bude stejná nebo bude mírně klesat

adrrik
29. srp 2016

@simi1510 krev ti nic moc nerekne. Jr to jen cislo....nezbdyva nez cekat, nestresovat, verit a hlavne kliiiidd vsechno muze byt jinak...proto je lepsi chodit na gyndu az pozdeji

katyh84
29. srp 2016

@simi1510 Klidně mě písni do IP jsem zdravotník tak ti můžu poradit co a jak

katyh84
29. srp 2016

@adrrik Krev ti řekne celkem dost a to hlavně z kraje těhu sice je to jen číslo ale ukazuje to hladinu Hcg v krvi při prosperujícím těhu by se měla každé 2-3 dny zdvojnásobit pokud je nějaký problém tak to tak není hladina narůstá pomalu a ne tak jak by měla

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic ja se prave nechala radeji objednat k te, u ktere jsem byla v patek... A napadlo me, zda tam pak zavolat, ze bych radeji chtela driv,... Doufat ze tam je, mluvit treba k nemu, a pak mi za dva tydny reknout prdlajs? Bych se zblaznila....

simi1510
29. srp 2016

@adrrik jenže ja si toto nevymyslela... Tyden po tom, co byl test pozitivni, tak jsem krvacela... Pak v pondeli kontrola, ale po testu jsem se objednávala k doktorce a ze jsem mela prijit v patek... A ta me tento patek poslala na dalsi kontrolu dneska ke sve kolegyni

simi1510
29. srp 2016

@katyh84 kdyz v patek bylo 5.tyden, tak je jasne ze o dva dny se nic moc nestane... Nebo jo? :-/

simi1510
29. srp 2016

A navic, jestli je to cely tatínek, tak se nedivim, ze si dava tak nacas...

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic ja taky nevim vubec...

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 asi je to blbost,ja nevim,clovek se furt uci...ale neni mozny,ze jak si krvacela ze to odeslo s zustal jen prazdny vacek?

katyh84
29. srp 2016

Sama jsem zamlklým prošla tak vím o čem mluvím a ano krev ukázala hodně hladina byla nižší než by měla být sice rostla ale velice pozvolna a pak najednou začala stagnovat a když jsem začala špinit tak najednou byla nižší než při posledním odběru

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 podivej,tady mas tabulku hcg,kolik bys uz ted mela mit dle tydnu..

http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic to mi ale doktorka rekla, ze tam nic nevidi...a navic zadne kusy nebo tak ze me nesly...

simi1510
29. srp 2016

@katyh84 poslala jsem ti ip

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic Jj, studovala jsem ji, a dle te hladiny toho 22.8.to odpovídalo 5./6.tydnu, nevim dle ceho to brát pak...

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 ze me taky nesly zadny kusy...zkus jeste nejakyho jinyho dr,treba soukromnika.

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic tohle je soukromá klinika Gynmedico, v patek ta doktorka super - Sestinova... Dneska Tomilova a hruza...

simi1510
29. srp 2016

Pro porovnání, páteční a dnesni... Prijde mi to uplne jine dneska

jarmulka
29. srp 2016

@simi1510 mně tam teda rozdíl nepřijde... ale zase - je to hodně brzké těhu a rozdíl v UZV jen pár dní... ROZHODNĚ bych nedělala zatím závěry 😵

denikzaslouzilemamy
29. srp 2016

@simi1510 jako promiň co teď řeknu, ale ta doktorka je normální kr.va, protože progres samozřejmě je. Dneska krásná bublinka a už vidím i náznak plodu. Pokud byla ovulace až takhle pozdě, tak všechno sedí. Samozřejmě můžeš potratit, to je něco co se stane když to nečekáš a těhotenství od začátku šlape a vyvíjí se a stejně v 9tt konec. Ale teď bych se nestresovala, i když mě se to mluví, chápu jak se cítíš. Mě nervovali vždycky všichni taky a nikdo nechtěl chápat, že mám ovulaci až skoro o týden později. HCG ti neřekne nic, musela bys chodit každé dva dny a i tak to nepoznáš. Vydržela bych týden do dalšího ultrazvuku a tam se už uvidí. držím palce (hug) není tu objímající smailík 🙂

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy na tom druhem vidis náznak? Ja se v tom vubec nejak nevyznám a proti patku mi prijde, ze je to mensi a tu bublinku tam nevidim :-/

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy jinak ja musim vydrzet dva tydny ☹

denikzaslouzilemamy
29. srp 2016

@simi1510 aha, já myslela, že ten první je z dneška ☹ každý doktor má jiný utrazvuk, takže pokaždé bude i jiná kvalita. Vím, že je to hrozné, ale ty dva týdny budeš muset vydržet ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru