Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka mě píše těhotenská kalkulačka že má cenu testovat až 9.9 nejdřive, tak počkám já na tebe 😀 já si dělala Ovulační testy 2 dny po skončení MS, potom do 26 jsem se testovala ráno a 27. Jsme měli s mužem tulení a ovulační test jsem si dělala až k večeru, a ejhle, byly tam //, ale tak nějak stejně silné. Nebyla ta testovací silnější, a druhý den ráno už byla slabší a pro jistotu jsem si dělala i večer a byl tam už jen duch, tak dedukuju, že pozotivní test byl buď 26.8 večera nebo 27. Ráno, tak snad jsme se -ač ne cíleně trefili? 🙂 první den jsem z toho byla vyjukaná, byla jsem já, která miminko odkládala a muž chtěl .. 🙂 jsme spolu přes 5 let a taky si ho cením a někdo velmi hodný mi za to že jsem byla hodná daroval 🙂)) ale taky možná ta nižší teplota byla, že už jsem byla hoďku vzhůru a válela se a hlavně že jsem naspala jen 4 hodiny protože jsme měli návštěvu. Uvidím zítra jaká bude 🙂 a taky máte baráček? 🙂 my máme sibiřského huskyho tak se vyběhá pořádně, i když teď je vylítaná až až, dopřávám jí první poslední, v bytovce máme společnou zahradu, ale není to ono. Hlavně soukromí. 🙂 týjo, tak to jsou super akce. A jedete pro nějaký určitý? 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : ja mela pozitivni ovulacni test 27 a 28, ale toho 28 byl asi ofiko nejvic 🙂 tuleni bylo 27 a 29 a 30 😀 tak snad 🙂 ...to jsi naspala celkem malo, me by to nestacilo 😀 ty jo, ale ja taky nemerim hned, jakmile se pohnu po probuzeni 🙂 ja se chvilku valim a jeste tak pochrupkavam 🙂 ....no mame, jak to rict, je to takova oplocena novostavba, je to jako baracky, ale je tam vic ,,bytu,,? Vzdycky mam problem to popsat 😀 mame malickou zahradku a terasu a tam chceme prave nabytek Doppler, nakonec jsme koupili jeste levneji 😀 ale mame o dve zidle mene 😀 prototlze ta levnejsi sada byla jen posledni jako vystaveny kus a to manzel nechtel 🙂 jsme si to rano rezervovali a pryy to nejak nevyslo. Chapes to? Z ostravy do prahy abychom zjistili, ze rezervace nevysla 🙂 🙂 tak mame stul a dve zidle a po ceste domu se stavime do brna, kde maji zidle, ale snad dve, bo jestli jen jednu, tak jsme v haji 😀 a vysledek? Po tom, co dokoupime zidle, tak to vyjde na 16 tisic 😀 a pokud je nesezene za tu dobrou cenu, tak nas to vyjde na 20 😀 ale porad je tam nejaka ta uspora no 😀 jinak tu zahradu mame oddelenou stromkama, takze tam bych ani pejska nemohla mit ☹

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : sibirsky husky? To je nadherny pes, jak ja ti zavidim 🙂 a ma krasnou srst 🙂 ale zavidim jen v dobrem 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : kde jsi nasla tu kalkulacku? 🙂 zkusila bych to taky, hihi 🙂 a muzeme zacit testovat tedy spolu 9.9 🙂 beres? 🙂

lucky22
4. zář 2016

@dyslovka Ja vim, ze ti to ted prijde jako dlouha doba, taky mi to tak ze zacatku prislo, nakonec je z toho 2 a pul roku snazeni, laparoskopie kde mi zjistili nepruchozi vejcovod, 2 pokusy iui a nakonec IVF, ktera nejspise dopadlo dobre. Je strasna doba, opravdu jsou to nekdy boje rozsirit rodinu, dulezite je nevzdat to 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka koukám , že jsme na tom stejně 😀 my měli 27, 28 a 30 tulení 😀 jó, návštěva né a né odejít, v půl 3 šli :-/ 😀 a já už usínala 😀 jo takhle to máte, ale tak krásné, alespoň stromky jako soukromí úplně stačí. My to máme jako celý barák, ale ns zahradě nic nesmí být. Chápeš to? 😀 je tam jedna pneumatika zarostlá z půlky do země 😀 a jak jako nevyšla rezervačka? Já bych z toho krámu neodešla 😀 ať zavolaj těm komu to prodali ať to vrátí :-ad samozřejmě si dělám srandu.. Ale naštvalo by mě to :-/ jo, je to moje miminko, rok a půl jí je, takže ještě štěně ale neskutečnej závislák 😀 ale miluju jí 🙂 srst má úžasnou, starám se o ní a i vajíčko syrové baští a drahé granule 🙂 je to http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-teho... 🙂 tak uvidíš co ti to písne.. Ale psalo mi to při 28 denním cyklu. Takže 9. Můžeme obě prubnout 😀 mám alespoň tady podporu.. 🙂 a vy se snažíte o první mimčo? 🙂 vypadáš mlaďounce 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@lucky22 já tohle třeba chápu, že to nejde hned.. Ale proč těm slečnám v baru a nepřizpůsobivým to jde na dobrý slovo a mají dětí jak smeti? ☹

maky91
4. zář 2016

@ssaskiaa
@dyslovka holky, mě podle té kalkulačky vychází, že si test můžu udělat nejdříve 14.9.

ssaskiaa
4. zář 2016

@maky91 nezaručuju správnost :-/ ☹

maky91
4. zář 2016

@ssaskiaa v pohodě 😉 zatím je to první měsíc, co jsme se s manželem začali snažit o miminko 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@maky91 jsme na tom stejně 🙂 když jsem tam napsala, že mám 28 denń cyklus, tt je nejlepší udělat az 9. A dál.. Ale já nevím jaký mám cyklus, když jsem první měsíc po vysazení.. Třeba 30? 35..? Nikdo neví, takže nejdřív toho 9. A bojím se aby do té doby mrcha nedorazila ☹(((((

maky91
4. zář 2016

@ssaskiaa taky netuším jak dlouhý cyklus budu mít teď po vysazení. poslední prášek jsem dobrala 11.8. a dostala jsem to 15.8. taky bych byla ráda, kdybych to už nedostala, ale moc s tím nepočítám.. pozitivní test mi nejspíš vyšel na 25.8. a spali jsme spolu až 27. uvidíme 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@maky91 já 10.8 jsem to dostala 🙂 ach jo to čekání mě zabije ☹

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : jo, me to taky nastvalo a hlavne i to, ze jsme ted v brne, kde meli jedno kreslo stat 3200 a pritom stoji 4500, tak manzel se nastval a nakonec nam dali jedno za 4000, ale i tak :-/ uz jsme z toho oba dva trochu spatni :-/ ja tam jen brblala a brblala, protoze to mi prijde fakt hnusne od nich :-/ na internetu to prezentujou za takovou cenu a v prodejne to maji za jinou, hnus, fakt!!!! .... jak to, ze na zahrade nesmi nic byt? :-O me kalkulacka napsala, ze mam zkusit testovat 11.9 ale to proto, ze jsem tam dala 30denni cyklus 🙂 ale moc se mi libi, jak je to tam rozepsany, kdy doputovalo do delohy, kdy by se melo zacit zahnizdovat a tak 🙂 ale ja uz zacnu testovat toho 9.9, protoze to mi ma prijit teoreticky ms (podle kalendaru, podle fertility az 13.9) takze 9.9 rano curame a zkousime, ju? 🙂 to vajicko je pry dobre na srst 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@maky91 : TED NAM REKL CHLAP ZE SKLADU, ZE TAM TY KRESLA ANI NEMAJI!!!!!TAKZE JDEME ZPATKY NA PRODEJNU, AT NAM VRATI PENIZE, ANI NEVIS, JAKY MAM VZTEK!!!! ASI BUDU VRAZDIT!!!!

dyslovka
4. zář 2016

@maky91 : to mas chvili po nas 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : tak nakonec ty zidle prej maji, rekl nam prodavac, kdyz nam mel vratit prachy, tak jdeme zase k vydejnimu mistu, oni si snad z nas delaji blazny ci co :-O

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka teda řekni jim, že na koníku je jedna holka fakt naštvaná za to co vám dělaj že jim ukážu ! 😀 tohle jednábní mě ubíji! ☹

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : ja jim chtela napsat stiznost, ale nakonec jsem se na to vyprdla, protote jsme pred obchodem videli dva pejsky a ten jeden byl slepej a me to rozbrecelo, bylo mi ho hrozne lito ☹ nejradeji bych si ho vzala domu ☹ a od te doby nemydlim na nic jineho, nez na toho pejska ☹

lulinenka16
4. zář 2016

co myslíte holky?je to jenom 1 den a jiný test ale přijde mě silnější 🙂 nalepené je to pouze improvizačně 😀 pozděj to vylepším 🙂

lucky22
4. zář 2016

@lulinenka16 testy sili ob den, taky to tak mam. Uz jsi 45DC? To uz by mohlo byt videt neco na ultrazvuku. Kdy jdes?

lulinenka16
4. zář 2016

já mám nepravidelné cykly, takže kdoví 🙂 jdu už v úterý, páč dělám ve fabrice a taháme tam krabice, takže už tam nechci jít i když zítra ještě musím :(. je to brzo ale nebýt té práce tak ještě počkám. ty jdeš kdy?

lucky22
4. zář 2016

@lulinenka16 a to mas nekdy i takhle dlouhy jo? No ty jo... No ja budu volat zitra do CAR, jsem teprve 4tt, tak pocitam nekdy za tyden, ze me objednaji.

lulinenka16
4. zář 2016

@lucky22 před 2 měsíci sem měla 60 :D a minule sem to vůbec nedostala až na druhý termín 🙂. Doktor tomu moc nedával,že by se nám mohlo zadařit 🙂

lucky22
4. zář 2016

@lulinenka16 no tak to je sila. No a vidis a zadarilo se, jde videt, ze ne vsechno se da doktorum verit. Akorat zbytecne stresuji.

lulinenka16
4. zář 2016

@lucky22 jj byla sem z toho špatná prý to vypadá na pco a mohla bych mět problémy, že počkáme do konce prázdnin a začnem to řešit 🙂 no asi se to vyřešilo samo 🙂

terezkappp
4. zář 2016

@lulinenka16 Ten spodní se mi zdá silnější. Já testila včera a znovu budu v úterý, tak se těším na rozdíl 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

@terezkappp já pokud to vydržím,tak bych chtěla počkat taky na úterý 🙂 ale nevím no 🙂

lucky22
4. zář 2016

Holky já vás obdivuji. Ja musim kazdy den, nekdy dvakrat denne, potrebuji se ujistovat, ze je vsechno v poradku, aspon dokud mi to nepotvrdi doktor. 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

no já právě moc nevěřím tomu, že vydržím až do úterý 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru