Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

doreen27
8. zář 2016

@lucky22 je tam slabé plus akorát se to blbě fotí 😒

lucky22
8. zář 2016

@doreen27 mozna tam neco slabouckeho je, je fakt ze nektere mobily, fotaky, to opravdu zkresluji.

terezkappp
8. zář 2016

@lulinenka16 To určitě. Já podle kalkulačky na netu a podle poslední ms cca 4+6.

bsvet
8. zář 2016

@doreen27 No mě tak přijde slabučké plusko asi jako ta moje čárka.. Ikdyž muž mi říká, že ty mí duchy jsme už lovili tolikrát 😅

snazimese2015
8. zář 2016

@doreen27
@lucky22 já tam plus vidím

lulinenka16
8. zář 2016

@terezkappp no já se podle poslední ms bohužel řídit nemůžu to už bych byla tak v 7 🙂 asi sem měla ovulku těsně před ms 🙂

slunickova
8. zář 2016

@lulinenka16 ja kdyz mela hcg 1500 tak jeste nebylo nic videt na ulz a to jsem byla 4tt tak neboj bude tam

lulinenka16
8. zář 2016

@slunickova tak u mě dneska viděl malý gestační váček 🙂 myslím, že je to dobré když v úterý bylo hcg jen 346 🙂

simi1510
8. zář 2016

Ja jsem jiz po zakroku revize (doufam, ze je vazne vse v poradku a nic se neobjevi) a snad se mezi vámi objevim brzy... Vsem, ktere tu mate pozitivni testy drzim pesti!

lulinenka16
8. zář 2016

@simi1510 budu držet pěsti ať je všechno v pořádku a brzo se zadaří 🙂

lulinenka16
9. zář 2016

Dobré ráno holky 🙂 Budu mít asi divnou otázku ale nedá mi to 🙂. Myslíte, že pes dokáže vycítit u ženy těhu? 🙂 Máme doma jorkšíra a ten vždycky když se chtěl pomazlit tak mi položil hlavu na prsa 🙂 ale teď posledních pár dní mi pokládá hlavu na břicho 🙂. Myslíte,že to může vycítit? 🙂

martina16horysek
9. zář 2016

@lulinenka16 urcite ano nas Kokyn to poznal taky u kamaradky a pak i u me,furt chodil a lehal na brisko 😉

alenkara
9. zář 2016

@kosalucy Hele... ty JSI těhotná!!! 🙂 🙂 🙂 MOC GRATULUJU!

A uvidíš, až si uděláš test třeba za dva dny, bude čárka silnější... Co test, to jiná citlivost.. jinak se to ukazuje, třeba ségra, když byla těhotná, si dělala dva: jeden negativní, druhý pozitivní - a těhotná byla 🙂.

lulinenka16
9. zář 2016

@martina16horysek tak to je dobrý 🙂

crazys
9. zář 2016

Holky, tak jsem dorazila od doktora podle MS jsem 7+2tt a podle ulrazvuku 6+2tt bylo ❤ za 2 týdny na kontrolu

laura1972
9. zář 2016

@jarmulka, @markiiska,@simi1510 tak mám špatnou zprávu ☹ dnes kontrola a prý od poslední návštěvy to vůbec nepovyrostlo, nevyviji se to, zamlklý potrat ☹ v pondělí revize ☹

leymea
9. zář 2016

@laura1972 jezisi, to je mi moc lito ☹ ☹

juliemichal
9. zář 2016

@laura1972 ach jo tak to jsem číst nechtěla ☹ je mi to strašně moc líto ☹ drž se!!!!

lucky22
9. zář 2016

@laura1972 To je strasny. Je mi to moc lito, proc se takove veci stavaji ☹

ms.neomagic
9. zář 2016

@laura1972 neee,to je mi lito,jak je to mozny...co se to furt deje ☹ drz se..

markiiska
9. zář 2016

@laura1972 coooooooo??koči tak to mi je strašně moc líto ☹ tak to vypadalo dobře ☹ hodně sil...

markiiska
9. zář 2016

@ms.neomagic a co ty jak jsi na tom?já ted nemela čas číst

ms.neomagic
9. zář 2016

@markiiska ja jsem tu taky nic nepsala 😀 nestihala jsem...no ja jsem nasadila gynex,ovulace diky nemu dorazila uplne presne na den,krasny hlen,tak jsme na to hned hupli a ted cekam zda se podarilo 😉

laura1972
9. zář 2016

@leymea @juliemichal @lucky22 @ms.neomagic strašně moc dekuju všem za podporu. Je mi hrozně, přítel byl po celou dobu se mnou a jsme z toho oba strašně smutní ☹ také to nechápu, proč. Vím, že nejsem tady jediná, co se to stalo a musím se držet a věřit, že se nám to znovu podaří, jen asi už ten strach budu mít v sobě ☹

lulinenka16
9. zář 2016

@laura1972 ale ne :(. to je mi moc líto :(. Drž se :(

laura1972
9. zář 2016

@markiiska moc děkuju, bude to ted těžké období, ale musíme doufat, že se nám znovu zadaří a dopadne to dobře, ne jako teď ☹

laura1972
9. zář 2016

@lulinenka16 moc dekuju

terezkappp
9. zář 2016

@laura1972 Moc mě to mrzí. Drž se, věřím, že to zvládneš a brzy se Vám určitě zase zadaří!

laura1972
9. zář 2016

@terezkappp moc dekuju. Musíme být silní a věřit, ze to příště vyjde a dopadne to tak jak má být .

laura1972
9. zář 2016

Dnes mělo být srdíčko a místo toho zamlkle těhotenství😢Dutinka se zvětšila, ale embryjko zamlklo než stačilo vůbec vyrůst. Srdeční akce žádná. Prý podle utz co mi ted dělali přímo v nemocnici, tak to muselo být špatné od samého začátku, jen to nebylo hned poznat. Už vajíčko, které bylo oplodněné muselo být špatné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru