Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

andaaaa
9. led 2015

Minulý týden v pátek jsem si dělala test a byl tam duch, pak jsem si dělala sobota a neděle. Test se vybarvoval den ode dne víc. V pondělí jsme hned šla k doktorce 😀 🙂 a ta mi potvrdila těhotenství a objednala mě za dva týdny (jdu v pondělí 19.1). V podstatě mi nic neřekla, protože bylo hrozně moc brzo, když jsem šla k doktorce 😀 , takže jak jdu k doktorce za týden tak se dozvím v kolikátým tt vůbec jsem 🙂

acna
9. led 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat 🙂 vidíte tam ducha?

ronyx
9. led 2015

@acna Ahoj ať hledám jak hledám,nemůžu nic najít 😒

kasparka1
9. led 2015

@acna bíloprázdno 😒

acna
9. led 2015

@ronyx @kasparka1
asi máte pravdu 🙂 mám takový pocit že si to vsugerovávám....

agenz
9. led 2015

@acna také nic nevidím...

shynne
9. led 2015

@acna ani já nevidím nic :-/

irisie
9. led 2015

@acna ja teda vidim tenkeho dusika...

martasek89
9. led 2015

@acna Já tam dušíka vidím 🙂

klaaaara
9. led 2015

@acna taky bohužel nic nevidím. Zkus testnout za pár dní.

l_ora
10. led 2015

Co myslite? Jsem cca 10DPO, test je ze vcera je to mamatest comfort 10. Mate s nim zkusenosti? MS mam dostat za 6dni.

janinkadufinka
10. led 2015

počkej pár dní,držím palečky

ronyx
10. led 2015

@l_ora No vypadá to nadějně i když mamatesty jsou proslulé svými falešnými duchy,tak držím palce aby to vyšlo 🙂

klaaaara
10. led 2015

Duch tam je 100%, jak píše ronyx mama testy dělají často falešňáky. Zkus za par dni nebo jinou značku. Nejlépe dr. Max. Držím palce aby to vyšlo.

terula1
11. led 2015

@l_ora ahoj to vypadá že jsi to odhadla testem akorat na den kdy se vajicko zahnizdilo v děloze .To ještě není HCG tak vysoké .Testni za par dní znovu a když zesílí tak k doktoru držím palce . 🙂

l_ora
11. led 2015

Diky vsem za nazory, do patku pockam zda prijde MS. Uz se snazime od cervna min.roku tak snad to vyslo 😉 🙂

acna
12. led 2015

Holky, tak jsem si dělala test v neděli ráno. Myslíte, že na tomhle něco je? Horní test dělaný v pátek v 10 dopoledne a dolní test dělaný v neděli v 8 ráno.

amazonka.k
12. led 2015

Myslím, že tyhle testy jsou negativní. Během dvou dnů by v případě těhotenství určitě zesílil a to se nestalo, připadají mi oba stejné a nic moc na nich nevidím.

linee
12. led 2015

@acna ja tam nic nevidim:( mozna to nejde odfotit, ale pokud si v patek něco videla, mělo by to byt v nedeli silnejsi...

linee
12. led 2015

@l_ora je tam!🙂 hlavne at sili a mrska neprijde!

acna
12. led 2015

@linee no právě v pátek se mi zdálo že tam něco vidím ale teď už ne....fotka je stejná jako v reálu

ronyx
12. led 2015

@acna Tak já tam teda nevidím vůbec nic 😒 a jak říkají holky kdyby v pátek už nějaký dušík byl tak v neděli už je docela hezky zřetelný na první pohled,ale na těch tvých není vůbec nic

tajemna
12. led 2015

ahoj holky, prosím vás, vidíte tam taky ty dušíky, jako já? Myslíte, že můžu doufat? Cykly mívám 28dní, tohle je foceno 24 a 25DC, nejspíš 12 a 13 dní PO...

ronyx
12. led 2015

@tajemna Ahoj,tak tady dušíky vidím krásně a ani nemusím hedat 😉 tohle vypadá moooc nadějně,myslím,že můžu potichoučku gratulovat,za dva dny už tam určitě bude krásně viditelná čárka 🙂

tajemna
12. led 2015

... takhle se na fotky bude koukat asi líp, špatně se předtím nahrály :-/

tajemna
12. led 2015

@ronyx děkuju 🙂 no nemůžu tomu ještě nějak uvěřit, že už tam jsou dušíci, bude náročné vydržet do termínu MS, pak zkusím testík znovu, to už by měly být krásné dálnice 🙂 i když ve skutečnosti jsou i tyhle pidi čárky vidět lépe než na fotce 😉

markyska01
12. led 2015

taky to tam vidím 🙂))) a kdy jsi měla poslední MS ?

tajemna
12. led 2015

@markyska01 díky 🙂 poslední ms byla 19.12. 🙂

markyska01
12. led 2015

@tajemna tak ten duch už tam jde dobře vidět 🙂 kup si ten clear blue test 🙂 ten ti ukáže i délku těhu 🙂

tajemna
12. led 2015

@markyska01 jj, zítra se pro něj chystám skočit do lékárny 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru