Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
1. říj 2016

@miky00 a ty obyč. jsou jaké značky?

miky00
1. říj 2016

tyhle na fotu jsou dr max a pa jsem dělala ještě gs mamatesty, ty byly taky stejní duchové jako na tom posledním, ale potom asi do hodiny vybledly takže ty jsem nefotila a vždy dělám právě jeden mamatest a další maxe. no a ted večer ten clearblue 🙂 pořád se chodím na to + dívat a pořád tam takhle krásně vykukuje.

laura1972
1. říj 2016

@miky00 tak to jsem dělala taky 🙂 dělala jsem clear blue digi a než se vypnul tak jsme s přítelem na něj pořád koukali jestli se nam to nezdá🙂

laura1972
1. říj 2016

@miky00 jinak já měla TT od dr. max a nezklamaly, na rozdíl od těch mamatestů, ty jsem vůbec nekupovala, když tu holky psaly, jak dělají falešné duchy.

tornadolu
1. říj 2016

Jsem nějaká smutná dneska a nevím proč 😡

laura1972
1. říj 2016

@tornadolu proč pak?? Copak se děje?

tornadolu
1. říj 2016

@miky00 a kdy jdeš na gindu? 😉 abys vědela na čem jsi?😊

tornadolu
1. říj 2016

@laura1972 nevim jakaka smutná možná tim ze každý má tt pozitivní tak me příde líto 😡

tornadolu
1. říj 2016

@laura1972 jeste jsem si dala malinko vínka a tak to na mě nějak dolehlo😓 😭

laura1972
1. říj 2016

@tornadolu to bude dobré, veř mi za nedlouho už budeme moc testovat spolu a vyjde to, musíme věřit 🙂

tornadolu
1. říj 2016

@laura1972 cim to je ze me bolí prsa ze by rostly? Jen me to přišlo líto 😭

bredda
1. říj 2016

@tornadolu to chce klid 🙂 já už mám dvě kamarádky těhotné a já furt nic taky už mi to bylo líto furt jsem lezla do nějakých for a diskusí a tam všude testy, dvě čárky já už bych to taky chtěla ukázat :-/ a to mě rozhazuje ještě víc. Takže už se hlídám a nikam moc nelezu a mám klid 😀

tornadolu
1. říj 2016

@bredda 😉 to já rada sem chodim

bredda
1. říj 2016

@tornadolu to já taky protože jsem zvědavec zvědavej 😀 a mám i radost když se někomu zadaří, ale pak si řeknu hmmm a já furt nic a je to zase tady ta lítost 😀

jitulkax
1. říj 2016

@tornadolu já, když vidím u ostatních ty pozitivní tt, tak si moc přeji, aby se nám taky už zadařilo a doufám, že i ostatním holkám se brzy zadaří🙂

laura1972
1. říj 2016

@tornadolu no, třeba jsi tehu😀

miky00
1. říj 2016

@tornadolu ještě nevím, zatím jsem mu nevolala :D takže mu asi brnknu zítra a uvidíme, ale myslím si že bude chtít abych přišla až tak za 14dní. Já ho mám měsíc toho doktora, takže netuším jaké má přístupy :D

tornadolu
1. říj 2016

@laura1972 to si myslím ze ne když jsem měla MS

tornadolu
1. říj 2016

@bredda právě taky jsem rada když je někdo tehu mam radost a přeju jim to 😉 moc třeba se taky dočkám.hlavně sem chodim protože mi vždy pomůžete a strašně ráda čtu tu pověsti 😉 jste jako moje druha rodina 😉

lubean
2. říj 2016

Holky, nakonec jsem nevydržela a koupila Clearblue Digital a je tam +1-2, ale na na Maxovi i mamatestu jen duchové...myslíte že se CB může milit? Za jak dlouho jste se objednávali na gyndu?

jluciy
2. říj 2016

@lubean měla sem to stejně 😉 dokonce v den +1-2 na clearblue sem měla dr max naprosto negativní 😉 objednala sem se podle ms na cca 6-7 týden, aby už bylo srdíčko 😉 držím palečky 😉

jluciy
2. říj 2016

@lubean měla sem to stejně 😉 dokonce v den +1-2 na clearblue sem měla dr max naprosto negativní 😉 objednala sem se podle ms na cca 6-7 týden, aby už bylo srdíčko 😉 držím palečky 😉

hanulka90
2. říj 2016

@lubean já to resim stejně. 2x duchové a clear mi ukázal + 1-2. Zítra se budu objednávat a dr mi samaa rekne kdy mám přijít. To Budem mít Teda přibližně stejný TP ☺

lubean
2. říj 2016

@hanulka90 Taky budu zítra volat 🙂, tak jsem zvědavá.

@jluciy no tak doufám, že to budu mít stejné 😉

ms.neomagic
2. říj 2016

@lubean tez jsem mela duchy a ma digi + 1-2...nakonec to odeslo..dr mi rekl ze mi to mohlo byt uz jasny,kdyz jsem tyden meskala a na testech jen duchove,ze je neco spatne...tak se prosim opatruj a kdybys jakkoliv zacala spinit tak hned utikej k dr a nenech se odbyt jako ja.

lubean
2. říj 2016

@ms.neomagic hmmmm, tak teď jsi mi trochu nahnala strach... no já bohužel nevím, kdy jsem to měla dostat, nebylo to úplně plánovaný, takže jsem nepočítala. Uvidíme, snad to bude sílit... 😎

ms.neomagic
2. říj 2016

@lubean strach nemej..to jsem vubec nechtela..jen bud opatrna kdyby nahodou..

hanulka90
2. říj 2016

@ms.neomagic tak teď si vyděsila i mě. Ale je pravda že u předchozích těhotenství jsem měla duchy sotva viditelné. Teď tu čárku vidím i po tmě a co je důležité je čím dál silnější. Takže tentokrát to snad už vyjde bez obtíži. Ale strach mám nehorázné teda

rohapet
2. říj 2016

Ahojky holky...prosim vás o názor...radu. ..jeden test mi vyšel slabe pozitivni a na druhém už nic nevidim😕beru utrogestan na udržení...a stacyl a nejake vitaminy ...

rohapet
2. říj 2016

Foto ze čtvrtku....a dnes tam nicnevidim😯😯😯

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru