Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

elisabethx
3. říj 2016

Já měla ducha až po dvou hodinách a teď jsem ve 24tt 🙂 Mimčo bylo o týden mladší, proto jen duch i po vynechání MS, počkejte pár dní a zkusit znovu 🙂

miky00
3. říj 2016

@europa00 no, tak já při snaze o prvního syna brala utrogestan celé 2 roky, co se nedařilo :( takže to mohlo způsobit i to? a asi se vyrábí, sousedka je po ivf a bere ho.

adelaine91
3. říj 2016

@elisabethx Gratuluji..🙂 takže je lepší negativní testy hned nevyhazovat..🙂

europa00
3. říj 2016

@miky00 no nekdo ho bere kvuli bolestive ovu a menz kvuli temto přiznakum..ale pokud ches těhotnet nemela bys ho brat pred ovulací....protože ten hormon se vyplavuje až po ovulaci ne pred...ja taky myslela jako dopredu ale doktor rikal zev zadnem pripade až se mi objevi 2 carky tak pak..ne dríve..teda ne dríve před ovu...

miky00
3. říj 2016

@europa00 no, tak to byla pěkná kravka ta moje dr, naštěstí už chodím jinam. ona mi vůbec za celý dva roky neřekla, abych si zjištovala ovulku, nebo tak něco. natož aby mi dělala utz na nějaké ty folíky, to neexistovalo. chodila jsem tam po 3 měsících a vždycky jen udělala utz, řekla že nikde není problém a šla jsem domu... brala jsem tehdá pořád ten utrogestan a potom estrofem a clostilbegit, ale to už nevím přesně jak se to bralo... no a pak jsme byly už nahlášeni v centru na umělé oplodnění, tam mi řekli že mi nic nefunguje tak jak má, že mám vše vysadit, no a 14dní po této návštěvě jsem otěhotněla, aniž bych na to nějak myslela... a teď jsem zase nemohla otěhotnět, celých 9 měsíců zase opět žádná péče a před měsícem jsem přešla jinam a ten doktor se skoro až zhrozil, jakože proč mě nějak už neléčí atd... ale já začala před 4 měsíci brát kapičky gynex a listovku, tak jsme s novým panem doktorem usoudili, že pokud je to pro mě ještě únosné, tak že bychom to zkusili jen s těmahle přípravkama... no a já sem se na ně tenhle měsíc taky vyprdla a podařilo se :D asi teda, uvidíme v pondělí 🙂

europa00
3. říj 2016

@miky00 nekteri doktori jsou far kreteni...ja po tom prvnim porratu zakrvacela vzdy tyden pred menzes po kazdem sexu...proste jak uz se zcala deloha prokrvovat a nejak mechanicky se do ni stouchlo (sexem) spustil se mi krev jeste pred menzes ale nikdy ne drive nez tyden pred to zacalo..rikaal jsem to 3 doktorum co se deje...a ze to neni normalni ze to mam po te posledni kyretazi..a oni ze v pohode ze nevi cim t muze byt a ze se o stava..mujgynekollog mi reklze se normalne muzu snazit a ja otehotnela hned a bohuzel kratce na to potratila...a zase jelych 6 mesicu jsempred menzes krvaceaa..az jednoho napadlo ze je to prece jasn ze mm nizsi progesteron proto drive zspinim a zakrvacim...rekl to tak jako by to bylo proste jasneeee..a 3 doktori nic....mam za sebou nasi genetiku genetiku toho posledniho plodu a vse ok...stcilo mi hned po otehotneni nasadit progesteron a ted bych u sebe mela narozene mimi..kreteni co dodat...až ted po pul roce jse prestala pred menzes spinit a progesteron z krve ok...ted to bude 8 mesic od potratu..a ja doufam ze uz jsem ok....jeste zkusim jeden krevni test a za necely tyden mam ovu..tak uvidim jestli se do toho dam...al po tech zkusenostech jsem uz labil..a vidim ze nejsem sama...zenske tady lovi duchy..vsechny z toho pakatime

miky00
3. říj 2016

@europa00 noo, tak to vám tedy tuhle zkušenost vůůbec nezávidím... je to smutný, člověk od nich očekává profesionalitu a ono prdlajs. :( Snad vám to už vyjde! Moc vám to přeju a držím palce!

klarks12
3. říj 2016

@miky00 ja mela 30.9., tak kdyz to dobre dopadne, tak budeme rodit stejne :D

miky00
3. říj 2016

@klarks12 asi si myslela 30.8 ? :D no manžel příští rok v červnu slaví 30 a já 25, tak snad budeme mít ten nejhezčí dáreček 🙂

klarks12
3. říj 2016

@miky00 jj, srpen :D ja mam svagra 1.6. a segru 2.6. 🙂 a ja mam 3.7. :D to jsi mladas! :D ja budu mit 30 🙂

miky00
3. říj 2016

@klarks12 já jsem taky 2.6. a manžel 16.6. 🙂 a moje mamka 20.6. :D 🙂 Tak jsem na to všechno zvědavá 🙂 Tak tfuj tfuj tfuj 🙂

klarks12
3. říj 2016

@miky00 tak zitra zavolam doktorce 🙂 budeme si drzet palce 🙂

kettkav
3. říj 2016

@lenejewel89 To mě mrzí. A co to bylo za značku testu ten předtím?

miky00
3. říj 2016

@klarks12 budeme 🙂 já volala dnes a mohla jsem jít už zítra, ale mám to daleko a mám nemocného syna, takže pojedu až v pondělí.

lenejewel89
4. říj 2016

@kettkav Ten samy, mamatest...

marienkah00000
4. říj 2016

@adelaine91 tak jak ses na tom?🙂)

marienkah00000
4. říj 2016

Holky zesilila o proti vcerejsku, ze?

europa00
4. říj 2016

@marienkah00000 ahoj zatím to vypada ze ano lepší když si budeš dělat fotky těch testu za čerstva..tak to poznáš nejlépe..srovnávat vybledly zaschly test s cerstvým není uplně objektivní .-)

hanulka90
4. říj 2016

@marienkah00000 myslím že určitě ano

lenulinka10
4. říj 2016

Holky nam se to tehulkovani nejak rozrusta 😍 mam obrovskou radost 🍀💋

laura1972
4. říj 2016

@marienkah00000 krásná gratuluji🙂

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 ahoj můžu se zeptat jaký máš TP? Už jsi byla u dr? Nebo teprve půjdeš. Ja bych měla být dneska 4+5

marienkah00000
4. říj 2016

@europa00 mas pravdu ..tady zasilam jeste jeden ten je teda cerstvej hned z rana

marienkah00000
4. říj 2016

@laura1972 dekujii snad bude za dva dny dalnice 🙂 ono je to na tech fotkach zle videt,ale normalne bijem do oci nelovim nic :D

marienkah00000
4. říj 2016

Tenhle teda uplne cerstvej

europa00
4. říj 2016

@marienkah00000 tk pokud je tento vcerejsi..a ten nahoře dnesni rozdíl nevidím..ale na tom neni nic divného...protože fakt trochu viditelný rozdíl je u někoho až co dva dny...obden je to skoro okem nerozeznatelné..ikdyž někomu roste hcg rychleji a ma rozdíly už po 6 hodinách..ale je to individuální...a kolik dní máš zpoždení menzes?

laura1972
4. říj 2016

@marienkah00000 tak ten je pěkný 🙂

marienkah00000
4. říj 2016

@europa00 ten je dnesni ta posledni fotka hned rano.. tyden mam zpozdeni.v patek jdu stejne na preventivku,tak treba neco zahlidne 🙂

laura1972
4. říj 2016

@marienkah00000 tak kdybys mela jiný test, tak už máš možná dálnici 🙂

lenulinka10
4. říj 2016

@hanulka90 ahojky k dr.jdu ted ve čtvrtek 🙂 podle tehu kalkulacky na netu jsem 5+4 tt. Ale tehu test jsem mela pozitivni uz 5 dni pred ms,takze mozna budu vice 🙂 to vse se dozvim ve čtvrtek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru