Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

shynne
22. led 2015

@michvlkova super,tak to je skvělý. kdy jsi měla poslední ms? já bych měla být v po podobně si myslím 😵

michvlkova
22. led 2015

@shynne měla jsem 19.12.2014 🙂

shynne
22. led 2015

@michvlkova já 18.12 😀 a ovulaci 2.1

michvlkova
22. led 2015

@shynne Tééééda :D tak to jsme na tom fakt stejněěě

shynne
22. led 2015

@michvlkova jj to jsme 😀 už aby bylo pondělí a bylo vše v pořádku..vid

michvlkova
22. led 2015

@shynne ani nevíš jak si přeji to samé 🙂 hlavně, aby bylo vše v pořádku..
Volala jsem jí v po na objednání a ona mi řekla další pondělí jsem si říkala, že cože až v pondělí :D :D
Ale tak snad bude vše v pohodě, myslím si, že z neděle na pondělí nebudu moc spát :D

shynne
22. led 2015

@michvlkova já myslím,že určitě,musíme tomu věřit 😉 já zase byla na 5.2 tak mi řekla pak tento termín,aby bylo něco vidět 😉 to já taky,určitě se budu jen převalovat.jdu tam v 10:15. A máš nějaké přiznaky?

michvlkova
22. led 2015

@shynne příznaky? No cejtím prsa a ty celkem dost, hlavně bradavky.. když se večer mažu tak je to mazec teda.. a občas takový píchnutí v břiše, ale to je roztahování dělohy jsem čettla tady od holek 🙂 tak snad to budou jen samá pozitiva v po.. já jdu v 7.00, abych mohla jí pak hned do práce 🙂 zatím to nechci nikde říkat..
A co ty? 🙂

shynne
22. led 2015

@michvlkova já prsa taky a bolí mě podbřišek a občas mi je těžko a divně a zima,ale jinak mi je fajn 😉 tak pak dej určitě vědět 😉 u malýho mi bylo jak kdybych měla kocovinu a hrozná únava,ale nezvracela jsem a začalo to později. Tak doufám,že mi bude dobře,protože teď si jen tak lehnout jít nemůžu,musím fungovat 😀

l_ora
22. led 2015

@michvlkova tak to mám už potvrzené jsem cca v 5tt podle MS, byla sice vidět jen malinká tečka, ale je tam 🙂 za tři týdny jdu na kontrolu. 🙂 tak ať ti to v pondělí dobře dopadne, já taky nemohla dospat.

michvlkova
22. led 2015

@l_ora suuuper gratuluju 🙂 hlavně, že je vše v pořádku a ta malá tečka tam jeee 🙂

l_ora
22. led 2015

@michvlkova děkuji, byla to hrozná úleva, teď už to vím 100%. 🙂

themis
22. led 2015

Dnes poslední test 🙂 5 + 6tt. Příští středu (6 + 5tt) k doktorce, tak doufám, že bude vše v pořádku a kdyby tam byl vidět alespoň nějaký hrášek, budu ráda, konečně by tomu manžel uvěřil 😀

ronyx
22. led 2015

@themis Tak já myslím,že v 6+5 už bude víc než malý hrášek 😉 Já už v 5+6 měla krásné embrijko s tlukoucím srdíčkem 😉 Tak gratuluju a přeju hodně štěstíčka,ať je vše jak má být 😉

slaneckova
22. led 2015

Co myslíte dámy? GSmamatest 2 dny po spozdeni... Prý ukazují falesne tak nevím, mate někdo zkušenost?

marinka
22. led 2015

@slaneckova Vypadá to slibně! 🙂

loafeer
22. led 2015

@slaneckova duch je tam jasně vidět, takže teď už jen přeju, at čárka šílí

slaneckova
22. led 2015

@marinka
@loafeer děkuji a nevíte jak je to a těmito testy? Mate s nima zkušenost? Prý ukazují často falešně :/

berenika5
22. led 2015

Ahoj holky, zítra má přijít ms, jsem 13DPO a dnes večer jsem už nevydržela a na testu je dušík... vidíte ho taky? Myslíte že to může znamenat že jsem těhotná? Já vím že to může zítra s ms odejít, ale stejně doufám. Minulý měsíc jsem prodělala biochemické těhotenství, po 14dnech přišla ms ale to bylo jiné, teď se cítím jinak... bolí mě prsa, opravdu hodně, to je asi nejvýraznější změna. Na fotce je úplně nahoře tt test ze včera, pod ním je tt test z dnešního večera a dole je ovulacni test taky z dnešního večera. Ovu to být nemůže, už byla. vše je dr.max. tak co myslíte? Můžu se potichoučku začít radovat?

loafeer
22. led 2015

@slaneckova já ne, pouzivala jsem jen dr maxe

majkylove
22. led 2015

@berenika5 to vypadá že můžu tiše gratulovat!držím pěsti! 😉

berenika5
22. led 2015

@majkylove jee vážně? mám radost děkuji 😀

themis
22. led 2015

@ronyx Děkuju 🙂 je to naše první, nevím, co mám očekávat, tak jsem napnutá jak kšandy 🙂 ale musím říct, že jsem se nikdy tolik netěšila k doktorovi 🙂

barunka881
22. led 2015

Ahoj holky tak menzes stale nikde cyklus mam 23 dnu dnes jsem 27.
Bolesti jako pred menzes ale mrska nikde ufff.nicmene jsem dnes byla na gynde a dr. Rikala ze mam vysokou sliznici a vidi zlute telisko.no nejsem moudra s toho.poradte prosim.
Do vcera me bolela prsa a dnes uz zase ne.pocit slabosti a motani hlavy pri prudsim pohybu a denni bolest hlavy.prosim co si o tom myslite?dekuju moc za nazory.jinak tehu test negativni

ronyx
22. led 2015

@barunka881 Ahoj,tak já tomu teda moc nerozumím.Žluté tělísko???? Nechápu jak to doktorka myslela,na černobílém ultazvuku vidět barvy? 😀 A to ses jí jako nezeptala jestli teda potvrzuje těhu??? Na kdy si tě pozvala znova?Nebo nepozvala?

barunka881
22. led 2015

No poznaji to nema barvu na uz ale bud tam neco je nebo ne.rekla ze to vidi nadejne a ze mam prijit za 14 dnu.
Ale nic nepotvrdila.sliznici normalne mam 8 mm a ted 9.9mm.mimi si strasne preju tak se desim aby se mrcha nespustila

ronyx
22. led 2015

@slaneckova mamatesty opravdu ukazují často falešné duchy. Já s tím sice zkušenosti sama nemám,používám dr. max,ten je spolehlivý,ale znám pár holek,které těhu nebyly a mamatest ukázal falešného ducha.Takže být tebou koupím si jiný test a zkusím testovat znova.Držím pěsti aby to vyšlo 😉

slaneckova
22. led 2015

@ronyx ze by hned 3 najednou ? :/ CHjo....hlavně ze v lékárně , že to je nejlepší test :D

ronyx
22. led 2015

@slaneckova Taky myslím,že 3 najednou by byla asi hoooodně velká náhoda. 🙂 Každopádně pro jistotu bych vyzkoušela jiný test.Nejspolehlivější jsou asi ty digitální - clearblue.Stojí sice kolem 200 Kč ale za to ukáže zaručeně jestli jsi těhu a i jak dlouho 🙂

slaneckova
22. led 2015

@ronyx no mám tu ještě jeden mamatest tak bud to nevydrzim a prudnu ještě ted nebo ráno, ptze to už by asi bylo divné hned na 4 a zítra koupil jiné 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru