Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barusak95
6. říj 2016

@zizulka2008 ja tam vidim dusika tak jen at sili 🙂

kstablova
6. říj 2016

@europa00 sliznice ještě naroste 🙂

europa00
6. říj 2016

@kstablova ahoj díky...no mě práve zajíma kdy se to zastavuje ten rust...a pak pry po ovu ziska jinou strukturu pry se jakoby načechra..a to možna taky je pak větší..nevím..

petulle1986
6. říj 2016

Ahojte holky ja jsem 10dpo a rano sem delala pepino a nic tak sem kupila Life Light a udelala a dusika tam vidim.mate zkusenost delaji falesnaky?

alicie_k
6. říj 2016

@europa00 Do ovulace roste do výšky - do jaké, to je velmi individuální. Po ovulaci mění svoji kvalitu vlivem progesteronu, aby se připravila na oplodněné vajíčko. Moje kolegyně mívala sliznici nejvíc asi 4 mm, rok to řešila, pak si řekli, že asi mají teda zůstat bez dětí. Dnes má půlroční holčičku 😉 Takže vysoká sliznice není zárukou stoprocentního úspěchu. Držím palce 😉

baba93
6. říj 2016

@petulle1986 vidim 🙂

europa00
6. říj 2016

@alicie_k super takže když dnes ji mám 7 mm a do ovulace cca mi zbývá 5-6 dní..tak ještě mám sanci ze o něco povyroste že? .-)

kstablova
6. říj 2016

@europa00 Mě moje mudr. říkala, že sliznice klidně může růst i po ovulaci. Já měla totiž dřív (před 1. dítětem) delší cykly 35 dní a dost bolestivou MS, kde byla vyloučena endometrióza atd a mudr mi řekla, že se nemůžu divit, když mám cyklus 35 dní, takže mi stihne narůst děložní sliznice mnohem víc a pak se tělo při MS zbavuje většího množství tím pádem.

kstablova
6. říj 2016

@europa00 pamatuju, že když jsem tehdy otěhotněla při 35ti denním cyklu MS, tak jsem měla děložní sliznici 15mm (vím, protože jsem chodila na folikulometrii). Ovulace byla až 21-22 den cyklu.

alicie_k
6. říj 2016

@europa00 Určitě povyroste, do ovulace ještě můžeš pít kontryhel 😉 Po ovulaci už jen mění kvalitu. Pracuju v CAR, sliznice řešíme denně 🙂

europa00
6. říj 2016

@petulle1986 ahoj ja jsem zmatena pochopila jsem že už máš po termínu menzes nebo jak teda..jsi psala že se ti spustila krev nebo neco...pokud je to fakt 10 dni od doby cos mohla otehotnet tak treba ještě zesílí..máš tam všude duchy na tech testech co davas

europa00
6. říj 2016

@kstablova a tuhle sliznici jsi mela normálně nbo už těhotná?já mam cyklus pravidelny a ukázkovy bych rekla...dnes řekl že 7 mm je dobry a do ovulace ješte trocha casu..tak budu doufat
jen mi dnes pochvalil folikuk..ze je fakt krasny..tak jsem rada

petulle1986
6. říj 2016

@europa00 nooo nevim nespletla si se?ja davala ovu testy ale jinak nic jen tohle 😃jinak zadma ms ani krev ja mam ms mit v pondeli

markiiska
6. říj 2016

@laura1972 screening dopadl dobře, mimčo je zdravé 🙂 sem ráda, ale moc sem se na tu prohlídku těšila a neužila sem si to, měl jít se mnou manžel, ale musel jít rychle vyřizovat stavební povolení, jinak bysme ho nedostali včas, tak sem byla z toho dost nervozní. ale hlavně, že vše v pohodě 🙂 a asi to vypadá na pinďu 😀

europa00
6. říj 2016

@petulle1986 ahaa no tak ses asi tehotna noo .-) když bude silit testik drzim palce

europa00
6. říj 2016

@alicie_k super diky...jo prosímte a jestli tomu rozumíš, jak je to s tím utrogestanem...na udrzeni..naposledy mi ho nedali a ja kvuli tomu potratila zdravy plod..nemela jsem ok jeste hormony...ale nikdo to nesresil a ja to nevedela..uz je mam cca 2 mesice v klidu...mám ho i tak pak brát?? kdyz budu mit svuj progesteron v pohode je lepší to pojistit tim utrogestanem? diky

mariejosef
6. říj 2016

@petulle1986 to je moc pekny dusik ja mela vybornou zkusenost s dr.max nezklamal

laura1972
6. říj 2016

@markiiska je, tak to je fajn, že je všechno v pohodě 🙂 a fotky z 3D máš? 🙂

petulle1986
6. říj 2016

@mariejosef dekuji snad to neni falesnak objevil se po limitu a hlavne mi hlava mebere ze rano z ranni moci tt negativni

europa00
6. říj 2016

@petulle1986 JA NA FALESNE TESTY NEVERIM..myslim že to je vyjímečně..a že vetšinou ty ženy byly jakoby těhotné jen to odeslo s menzes...drive jak test nebyly tak se bralo že po tydnu i je to opoždena menstruace a zenska ani nevedela že je tehotna..dnes hned kyretaze atd...ted v tuhle chvili je to bud vse nebo nic...

mariejosef
6. říj 2016

@petulle1986 tak mozna jste uplne malinko tehotna a to bych zkusila ten dr.max

alicie_k
6. říj 2016

@europa00 Já mám progesteron úplně v pořádku a také ho teď raději užívám, jen 2 na noc, ale nic se tím nepokazí.

hanulka90
6. říj 2016

@lenulinka10 ahoj tak jak si dopadla?

lenulinka10
6. říj 2016

@hanulka90 ahoj,tak je vše v pořádku. 😍Bylo to krásně vidět před břicho. Ani nemusel dělat vnitřní. Mimisek je krásné v deloze. Obrázek jsem ale nedostala. Moc tam toho vidět nebylo. Na další kontrolu jdu 7.11... to dostanu uz ultrazvuk a prukazku ❤ mam radost 😊

petulle1986
6. říj 2016

@europa00 jj neco na tom bude ale bohuzel ty pripady s faleanyma dusikama je taky dost 😞 me hlavne prijde divny ze ranni moc nic a pak za par hodin duch.

samsara123
6. říj 2016

Ahoj holky, chtela bych vas moc poprosit o zkusenosti. Udelala jsem si ted tehotensky test, ktery zustal bohuzel snehobily. Test jsem jeste ovulacni a objevila se tam druha carka, sice neni stejne tmava jako ta kontrolni, ale na moje pomery je uz dost silna. Na ovulaci mi to neukazuje o moc vic. Dneska jsem cca.11-12 DPO. Za 2-3 dny ocekavam MS. Myslite, ze je jeste nadeje?

pandabox
6. říj 2016

@samsara123 me az zas tak snehobily nepřipadá🙂)

tornadolu
6. říj 2016

Ahojky holky začala jsem špinit a to MS jsem mela 28.9. Co to muze byt?jsem z toho smutná 😡

samsara123
6. říj 2016

@pandabox ten spodni test na fotce je ovulacni, tam je druha carka, ale na vrchnim tehotenskym neni nic.

pandabox
6. říj 2016

@samsara123 ja myslim, ze tam neco je i na tom druhym.
jak dlouho meskas?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru