Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mispula19
22. led 2015

@berenika5 gratulovat nebudu, ale podle mě jsi 🙂 já to tak měla taky, dušík na TT, tak jsem udělala ovu test, protože ten v začátku těhu vychází pozitivně a měla jsem dálnice 🙂 tak tfuj tfuj

berenika5
22. led 2015

@mispula19 je to se tak hezky čte. .. kéž by to vyšlo. Miminko si moc přejeme. Koukám že čekáš malého ráčka, taky jsem narozená v červenci. Tak hlavně zdraví a moc děkuju. 🙂

mispula19
22. led 2015

@berenika5 ano ano ráčka, na každé KO mi to povídá i moje gyndařka 😀 já se o znamení moc nezajímám, na ty moc nedávám, prý to bude mít v životě těžší, ale má ty nejlepší rodiče, tak to určitě krásně zvládne 🙂 Moc děkuji a přeji jen to nejlepší, je to naprosto jedinečný a nepopsatelný pocit a to ač jsem "už" 16tt zatím nijak neprožívám. Cítím se stejně jako před tím, jen nechodím do práce 🙂

berenika5
22. led 2015

To přijde... raci sice mají prý těžší život, ale jsou na to připraveni. A když mají milující rodiče, nic jim neschází. 😉 jak to že nechodíš do práce?

berenika5
22. led 2015

@berenika5 teda že se tak blbě ptám. .. 😉

keckemet
22. led 2015

@berenika5 biochem.tehotenstvi? A jak to probihalo? pozit.test a jinak nic? Ja mam ted slabe pozit,ale jde to normalne videt,slabe,ale jde,zadne zkoumani....ale tehotne se nijak necitim....

berenika5
23. led 2015

@keckemet mela jsem taky slabsi test, krasne silil a pak prestal.... az zmizel docela a prisla ms. Ale mela jsem 14dni spozdenou ms a ducha po tydnu meskani. Holky mu tu psaly ze to je málo, jine v tu dobu uz maji dálnice. 😉 no a ms ktera dosla byla opravdu jina, jen sama cervena krev, zadna sliznice ale opravdu silna. Ale ty se neboj, určitě ti dusik bude silit. A me tento mesic snad už konecne taky...dnes cekam mrchu tak mi drzte pesti. Dekuju 🙂

keckemet
23. led 2015

@berenika5 dnes jsem dělala mama test 10, ten Comfort myslim..z ranni moci , ale carka slaba..Jsem 30DC, normalne mivam MS 28...v tuhle dobu by uz mely byt dalnice prece,kor 10 test a ranni moc

berenika5
23. led 2015

@keckemet taky jsem mela ted rano carku slabsi... uvidimw je mozne ze ses pred spanim vic napila a moc byla zredena... a nebo mame smulu a prijde ms... ale tentokrat to asi obrecim

karcoolkap1
23. led 2015

@ronyx ahooj,prosim te,cetla jsem ve tvem prispevku,ze jsi mela uz v 5+6 tt srdicko,ja byla vcera 4+4 a mam prijit za tyden,takze 5+4,tak treba uz bude. Kdy jsi mela ovulaci? 🙂

ronyx
23. led 2015

@karcoolkap1 Ahoj,to tě zklamu,kdy jsem měla ovulaci vůbec netuším.Nikdy jsem si ji nehlídala.Nemusela jsem,u obou těhu jsem otěhotněla hned ten měsíc kdy jsme se začali snažit 🙂

karcoolkap1
23. led 2015

Ja taky otehotnela napoprve,ale ovulaci jsem citim presne uz asi dva roky a to ji teda vubec nemusim sledovat,ona se mi vzdycky pripomeme sama 😀 dokonce i pritel ji na me pozna 😀 tak dekuji za odpoved 🙂

ronyx
23. led 2015

@karcoolkap1 To je fajn,že to na sobě poznáš,já nemám příznaky žádné,ani při ovulaci,ani před ms,žádné bolesti,žádné citlivé prsa,prostě nic,kdybych nevěděla datum kdy mám ms dostat,tak ani nevím,že má vždy přijít 🙂

keckemet
23. led 2015

@berenika5 na utz gestacni vacek,zatim bez embryonalnich struktur

berenika5
23. led 2015

@keckemet byla jsi u doktora jo? A to je dobre a nebo ne?

berenika5
23. led 2015

@keckemet byla jsi u doktora jo? A to je dobre a nebo ne?

keckemet
23. led 2015

@berenika5 jak dobre jako? 4 tt,hcg 790.Ditko je neplanovane,takze nevim sama jestli je to dobre :-\

berenika5
23. led 2015

@keckemet nene ja nevim co to znamena ten vacek bez embryonalnich struktur... a neboj koukam ze 2 deti už mas... kdyz uzivite dve tak tri taky. To bude dobre 🙂

berenika5
24. led 2015

Tak dnes jsem to hodila na papir. Ten posledni max testik je ze vcerejsiho vecera. Me se zda ze sili... co myslíte? 🙂 ale zase mamatest ukazuje jen ducha...

keckemet
24. led 2015

@berenika5 jooo to jee,ne?

berenika5
24. led 2015

@keckemet no ja prave nevim. Nikdy jsem tehotna nebyla 😀 kazdopadne drzim pesti

l_ora
24. led 2015

@berenika5 ja to mela podobne moc preji at sili a muzes se radovat. Me testy dr.max ukazali carku uz pred MS a na mamatestu sotva viditelny duch. 🙂

berenika5
24. led 2015

@l_ora je dekuju, to se hezky posloucha... snad to vyjde... je mozne ze jsem pribrala 3kila behem tydne?

l_ora
24. led 2015

@berenika5 to nevim, mozny to je. Ja uz mam tehu potvrzene a jsem hrozne nafoukla a bricho mam jak ve 4mesici co jsem byla tehotna prvne. A to jsem teprve v 5tt. A MS mas dostat kdy? Ja mela den po vynechani na dr.maxovi uz pekny carky 🙂 zkus testnout za dvy dny a uz bude videt krasne.

berenika5
24. led 2015

@l_ora ms mela dorazit vcera vecer. Mivam ji na hodinu presne. Akorat minuly mesic se opozdila ale to bylo biochemické tehu. 😒 no uz aby jsem vedela na cem jsem.

l_ora
24. led 2015

@berenika5 aha,ale koukam ze testy jsou 12DPO to ja uz byla v den po MS 17DPO,vydrz dva dny a pak testni urcite uz bude silnejsi. 😉

berenika5
24. led 2015

@l_ora a prosimte nevis jestli je kremovy vytok spis predzvest ms nebo to muze byt priznak tehotenstvi? Od vcera me plasi... 😒 jen doufam ze ty tri kila pokud to tehu neni odejdou taky.... uz ted jsem tlustin 😀 ale vahu mam prave vyrovnanou, ustalenou takovehle skoky neznam.

l_ora
24. led 2015

@berenika5 u me to byl priznak tehotenstvi, jinak jsem ho nemivala. 🙂 moc drzim pesti at to vyjde 🙂

keckemet
24. led 2015

@berenika5 a to biochem.jak se projevilo?

nikkolina
24. led 2015

@berenika5 taky jsem měla výtok,do 4.měsíce určitě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru