Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svobodka86
14. říj 2016

@zuuzzkkaaa to je prý nejlepší a pokud to není dva roky, tak se to asi dá zvládnout. tak hlavně ať brzy zadaří 🙂

samsara123
14. říj 2016

@zuuzzkkaaa, @svobodka86 My se snazime presne rok a uz bychom si to taky moc prali. Tak at se bam vsem brzy zadari!

tuzemka
14. říj 2016

@samsara123 A ovulace probiha? Ja myslim ze mi hodne pomaha ta listovka, nic jineho zatim neberu. Ale ted to cekani nez budu moci udelat test je hrozne 😀

jesterova
14. říj 2016

@miky00 jasný napíšu.... dnes sem si dělala test a zřetelná druhá čárka,takže nám HCG přibývá 🙂

hanulka90
14. říj 2016

@lenulinka10 jj viděla mi povídej. Já teď sedím na pohotovosti. Šla sem na nocni a začala sem lehounce špinit. Tak mám strach

ms.neomagic
14. říj 2016

@simi1510 prd velebnosti,dneska cuza dorazila..

lenulinka10
14. říj 2016

@hanulka90 :-/ snad to nic nebude 😉 drzim palecky a dej vedet 🙂

simi1510
14. říj 2016

@ms.neomagic a jeeee ☹ a to neni patek 13.... tak muzes jeste chvili v klidu pracovat 😉

Ja si rikam, ze jestli to bude takto v nové praci stale, tak nebudu mit sílu ani na sex, ze hned vytuhnu kdyz prijedu domu

simi1510
14. říj 2016

@hanulka90 drzim pesti!

hanulka90
14. říj 2016

@lenulinka10 tak přej zatím dobrý. Mám odpočívat a hodně ležet. Neví ale jak to bude vypadat za hodinu. Když ok tak v po na kontrolu což stejně mám jít. Co me znepokojilo ale je ze stále není srdíčko. Raději sem se neptala protože paní dr byla protivná a arogantní. Skoro mi vynadala co otravuju když ještě nekrvacim...

lenulinka10
14. říj 2016

@hanulka90 aha... Tak drzim palecky at to dopadne dobre 😉 jeste netukalo srdicko? A kolik jsi tydnu???

samsara123
14. říj 2016

@tuzemka ovulace probiha, aspon posledni dvy cykly mam potvrzene i od doktora. Tento mesic to vypada nejvic nadejne, ale dva prouzky se nechteji porad ukazat. To cekani je opravdu hrozne, to souhlasim. 🙂

hanulka90
14. říj 2016

@lenulinka10 dnes jsem začala 7 týden a srdíčko stále nikde

baba93
14. říj 2016

@ms.neomagic to je na prd ☹

lenulinka10
14. říj 2016

@hanulka90 aha :-/ to je divne ☹ tak snad bude vse ok,drzim moc palecky...

simi1510
14. říj 2016

@hanulka90 já nevím, že na té pohotovosti jsou tak nepříjemní ☹ Já to měla takto podobně... Nedala ti ani prášky nebo tak něco?

A podle ultrazvuku máš být v kolikátém? Jinak je možné, že mají horší ultrazvuk... Doktor, co mi dělal revizi, mi říkal, že je to hra stínů a jde o to, že kdo chce, tak hledá, kdo nechce, tak nehledá, i kdyby tam něco bylo..

hanulka90
14. říj 2016

@simi1510 nedala mi vůbec nic. Byla sem tam cca 5 minut a to i s registrací v nemocnici. Očividně neměla zájem se mnou cokoliv řešit. A když sem se zeptala na srdíčko tak mi řekla že ho nevidí a Toť vše můžete se obléknout. Je možné že když mám být dnes6+1 že je o pár dnů Mimi menší proto mi nic víc neřekla. V pondělí budu Chytrejsi. Ani mi ho na utz neukázala jen sem zachytila na stole fotku když sem odcházela že je dutinka podstatně větší než byla v 5tt

kstablova
14. říj 2016

@svobodka86 mě taky comfort ukázal spolehlivě...

bikiki
14. říj 2016

@svobodka86 Ahoj me tyto testy ukazali spolehlive. Takze to vypada velmi nadejne! Nechci nic zakriknout, ale gratuluji!

simi1510
14. říj 2016

@hanulka90 to mas jak ja na te pohotovosti ty jo... tak at to dobre hlavne dopadne!

terezkappp
15. říj 2016

@hanulka90 srdíčko muže naskocit klidně až později, držím palce✊

lucky22
15. říj 2016

@hanulka90 Ahojky, jen te chci uklidnit s tim srdickem. Ja ho mela 6+3, to ze jsi ho 6+1 nemela nemusi opravdu nic znamenat neboj 🙂 kdyz ja na zacatku tehu lezela v nemocnici, tak me strasili mimodeloznim, taky se jim moc nechtela hledat dutinka.

svobodka86
15. říj 2016

@zuuzzkkaaa
@tuzemka
@asus tak holky dneska už je vidět i něco na tom testu od Dr.Maxe a to jsem 12 DPO..snad to bude pořád sílit. Zítra je termín MS..snad nepříde, teplota zatím neklesla...🙂

tuzemka
15. říj 2016

@svobodka86 To je parada! Ja si myslim, ze uz to je jasne 🙂 potichoucku gratuluji.

hanulka90
15. říj 2016

@simi1510 děkuji moc. Doufám že dopadne. Podstatné je tam ani nezajímalo že jsem jiz po 4 potratech a že mám strach

hanulka90
15. říj 2016

@terezkappp děkuji moc tak já doufám že naskoci

hanulka90
15. říj 2016

@lucky22 jsou ti doktoři normální? Pprindde mi že si se mě dělají uzz srandu. Já doufám že v pondělí tam bude už blikat a vše bude v pořádku. Asi se brzo na všechny dr vykaslu a nebudu knim ani chodit . Chovají se jako arogantní prasata a stejně je nezajímám a pak v závěru dojde na mě slova... Na což mi odpověděli pokaždé že to považuji za nedůležité a ze je to zcela běžné. Toto už je 5 pokus o Mimi a doufám že ke tpo bojovník a zvládne to i bez nich

asus
15. říj 2016

@svobodka86 fotku sem😍

svobodka86
15. říj 2016

@asus vcera na Maxovi nebylo nic a dneska aspon stin 🙂

asus
15. říj 2016

@svobodka86 dr max nikdy mě nelhal 😵 držim pěsti a podavat info 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru