Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ssaskiaa
15. říj 2016

@svobodka86 krásné 🙂 potichoučku gratuluji ! 🙂

svobodka86
15. říj 2016

@asus DĚKUJU,snad to vyjde 🙂

svobodka86
15. říj 2016

@ssaskiaa děkuju, snad se zadařilo 🙂

ssaskiaa
15. říj 2016

@svobodka86 věřím že jo! 🙂 já mám krátkou lut. Fázi jen 8 dní, tak jsem si říkala že to bude problém a na ostro se na první dobrou objevila na testech // 🙂 tak mi to vůbec nedochází po těch 4 dnes testování 😀 a teď už je tam opravdu čarka, tak hlavně at je ❤️ a vše v pořádku 🙂

svobodka86
15. říj 2016

@ssaskiaa jéééé supeeer!!! Perfktní moc gratuluju !! Krásné čáky 🙂

ssaskiaa
15. říj 2016

@svobodka86 jee děkujuuu 🙂))) mám radost neskutečnou 🙂 ale pořád jak je kolem mě hodně ZT, jsem uplně pošahaná už z toho ☹ 😀

bublinka20
15. říj 2016

Tak snad to dopadne dobře...

lubean
15. říj 2016

Holky nevěšte hlavu, ikdyž Vám čárky nesílí, tak jak by jste chtěli... některé mi tady psali, že by měli sílit mnohem víc atd. (což samozřejmě moc nepomůže). Nemyslete na nejhorší...Já jsem počkala 14 dní od prvního testu a na kontrole ultrazvukem je všechno v naprostým pořádku a vše vypadá tak jak má 🙂. Takže neřešte co ostatní říkají, někdo to má takové a jiné to mají zase makové... někdo má dálnici hned v den očekávané MS a někdo ne... myslete pozitivně a všem co našli // gratulace!!!

ssaskiaa
15. říj 2016

@lubean jee to je nádherně napsané! 🙂 a ty jsi byla na prvním utz a už bylo srdíčko? 🙂 já měla poslední MS 9.9.2016 ale ovu až 1.10.. A 8.10 měla přijít Ms, takže mrňous bude mladší o dost.. Ale nevím právě kdy jít.. Aby mě doktor nestrašil že ještě neni to a to.. :-/

europa00
15. říj 2016

holkyy je normální aby vám děloha pnula už krátce po ovulaci...už to trvá pár dní...ted jsem asi 5 den po ovu a pořád mi pne deloha jakoby tlak atd...prsa zatím bez reakce..ale tu dělohu cítím neskutečně..je to normální už tak brzy?? kdybych tedy byla těhu to nevím že

monikavitezslav
15. říj 2016

Ahojky vsem nesu dobrou zpravu od doktoru mame zelenou se zacit snazit tak to tenhle mesic zkusime. Ms prisla vzdy 30dc tak ted by mela bejt ovu tak uvidime.

simi1510
15. říj 2016

@lubean ono hlavne neznamená nic moc to sileni... mne mohl sílit jak chtel a stejne to bylo zamlkle... tak drzim pesti!

kstablova
15. říj 2016

Ahoj děvčata, tak dnes už ten test aspoň nějak vypadá. ...moc jsem zvědavá co z toho v utery nakonec vyleze. ..

kstablova
15. říj 2016

Teda to je tady najednou krásnýCh pozitivnich testů. Takže všechny co našly // tak tfuj tfuj hodně štěstí a držíme pěsti! !! 🙂

miky00
15. říj 2016

@jesterova já si ho dělám ted taky obden a taky sílí 😀 už je stejně silná jako kontrolní i po zaschnutí 🙂 Takže snad to taky bude dobré. No jsem na nás na obě zvědavá. Ty budeš takovej náš předvoj ve středu 😀 Jinak jsem zatím docela psychicky v klídu, tak snad to tak bude minimálně do té středy 😀

lubean
15. říj 2016

@ssaskiaa zatím jsme srdíčko neviděli, ale dr. říkala, že je ještě brzy, já ani nevím, kdy přesně jsem to naposledy měla, jen tak +- 2-3 dny, což takhle na začátku hraje velkou roly... já byla 2x na odběrech (po týdnu) a po tom druhém odběru, kdy hodnoty rostly tak mi doporučili kontrolu. Klidně si na gyndu zavolej a minimálně tě pozvou na odběr. Pokud máš rozumnýho doktora, tak tě rozhodně strašit nebude, hlavně pokud víš, že ovu jsi měla takhle pozdě... 😉 Samozřejmě ještě není 100% vyhráno, ale prý vše vypadá jak má, takže už jsem klidnější a těším se na další ULZ za 3 týdny 🙂

ssaskiaa
15. říj 2016

@lubean ja tam zkusim v pondeli zajit a uvidime, zda me posle i na krev nebo budu celat az na utz 🙂 drzim nam vsem palecky!!!! 🙂))

kikin1
15. říj 2016

Ahoj holky, dnes jsem prvni den po vynechani menstruace. Priznaky mam asi 5 dni. Bolest prsou, zv. Teplota, bolest bricha...Testy uz jsem delala asi 10x
Prvni uz 3 dny zpet, samozrejme nic, dalsi taky nic a vcera z ranni moce mala ruzova carka. Dnes odpoledne opravdu hodne slabounky duch. Musela jsem to upravit, aby to vubec bylo oku viditelne, pridavam fotku. Co myslite?

simi1510
15. říj 2016

@kstablova moc moc moc drzim pesti!

katiex
15. říj 2016

@kikin1 tohle je krásná růžová čárka ❤

kikin1
15. říj 2016

@katiex tak snad 🙂 ted jsem zacala spinit.. tak doufam, ze to vyjde.

laura1972
16. říj 2016

@ssaskiaa moc gratuluji😊

laura1972
16. říj 2016

@bublinka20 držím moc palce a gratuluji 🙂

laura1972
16. říj 2016

Omlouvám se, že tu ted moc nejsem, a že jsem některým jsem ještě neodpověděla na zprávy, ale malujeme teď náš byteček, tak nebylo tolik času. Slibuji, že po víkendu to napravím 🙂 Přejí všem novým těhulkám tady hodně štěstí a at je vše v pořádku a snad brzy tady zase začnu testovat a tentokrát to vyjde do konce 🙂

europa00
16. říj 2016

@kikin1 ahoj t uz mas pozitivní test...a proč seš rada za špinení...?

katiex
16. říj 2016

Já 11dpo a stále bílo, ms má být v úterý...nicméně tak nějak cítím, že asi nic :(. Tento měsíc poprvé na gynexu, nemám ani těhu pocit, ani PMS, takže fakt nevím...

kikin1
16. říj 2016

@europa00 nejsem rada za spineni, prave se toho obavam, ze spis prijde ms, dnes udelam dalsi test a uvidim, snad bude opet pozitivni a spineni prejde 🙂

laura1972
16. říj 2016

@kikin1 držím palce, drž se 🙂

kikin1
16. říj 2016

@laura1972 dekuji moc, odpoledne napisu jak dopadl testik 🙂

ssaskiaa
16. říj 2016

@laura1972 děkuju moc 🙂 dneska opravdová čárka silná 🙂 ale 10 dpo už byla slaboulinká čárka 🙂 teď prosím o ❤️ . Jsem bez příznaků ☹ bolí mě jen podbřišek ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru