Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

junkka
24. bře 2015

@zdeni.r já vidím a gratuluji 🙂

ronyx
24. bře 2015

@zdeni.r Taky nic nevidím 😒 ale vím,že na fotkách je to vždy hůř vidět,než v reálu,tak držím pěstičky ať sílí 😉

zdeni.r
24. bře 2015

@ronyx diky,ta fotka je na pytel,snad to bude lepší..třeba na téhle to vidím líp,ale v reálu šla vidět líp...

ronyx
24. bře 2015

@zdeni.r Tak tady na té už tu čárku vidím,sice slaboučkou ale vidím 🙂

backstreet
24. bře 2015

gratuluji, taky vidím 😉

slunicko01
24. bře 2015

@zdeni.r je vidět krásně ☺ tak jen tak dál...

mineate
24. bře 2015

@zdeni.r Ahoj, doporučuju ještě zkusit jinou značku. Taky jsem si dělala mamatest a měla tam stejného ducha a těhotná jsem nebyla. Ale držím samozřejmě palce, aby to tak nebylo!;)

zdeni.r
24. bře 2015

@mineate tohle není mamatest,sice stejně vypadá,ale je to z teta drogerie...tak snad jen neprebalujou značku 🙂 ale vím,že ty dělají falešný duchy,taky sem zatím dost strizliva....

mineate
24. bře 2015

@zdeni.r Aha, tak to by mohlo vyjít, držím pěsti!!! ;)

mineate
24. bře 2015

@zdeni.r A kolikaty DC jsi?

verunka_korunka
24. bře 2015

@zdeni.r jj tady taky vidím

zdeni.r
24. bře 2015

@mineate já mám dojem,že jsem 28 den a tak 12 dni po ovulaci.. Ovulaci u sebe poznám.
No uvidíme 😉 byla by to fakt náhoda,měla sem zatím jednu menstruaci od porodu,takže mi to přijde dost divný,když dcera nám šla blbe....

mineate
24. bře 2015

@zdeni.r No nikdy nevíš, třeba zrovna tentokrát to bude hned. Já mám za sebou taky teprve první cyklus zkoušení, takže jsem byla dost překvapená, když se tam ten duch objevil a raději držela jazyk za zuby a dobře jsem udělala.😀

martinalinda
24. bře 2015

@zdeni.r ja tam taky neco vidim 🙂 a to nejsem vubec zkusena ducharka 🙂

lucinka58
24. bře 2015

@zdeni.r Určitě bych před menstruací testovala jedině digitálním Clearblue. Není to potom o lovení duchů, ale o jistém výsledku 🙂 Vím, že je dražší, ale pokud se to nedá vydržet do termínu menstruace, tak bych klasické těhotenské testy prostě nepoužívala, ale fakt bych šla do osvědčené kvality, kde se to prostě už tak brzo ukáže 🙂 Jinak moc přeju, aby Ti to vyšlo, ale je fakt, že já patřím k těm, které ze zásady testují až po vynechání menstruace. Mě osobně by lovení duchů hrozně stresovalo ☹

martinalinda
24. bře 2015

@verunka_korunka tak to jsme skoro vedle sebe, o par dni...tak se uvidi, co? kdypak budes resit nejakou dr a treba digi testik, jestlli ho planujes pouzit?

martinalinda
24. bře 2015

@88martina88 dekuji moc, ja na tvem testiku neco taky vidim, mensi duch, pri natoceni monitoru, tak uvidis, ale taky myslim ze je jeste brzy, vetsinou jistota je tak 30dc, ja myslim ze bych taky asi nasla ducha 30dc, ale mam dlouhe cykly, takze pro me 1 test ktery jsem si udelal 33dc uz ukazal druhou carku, takze je to asi ruzne. Ale budu drzet palce 🙂

verunka_korunka
24. bře 2015

@martinalinda digitální dělat nebudu, přijde mi zbytečné drahý na to že funguje na stejný princip... Proužků...
Doktorku budu volat ráno podle druhého kontrolního testu. Mam dlouhé objednávají doby, takže proto 😉

88martina88
24. bře 2015

@martinalinda dekuji. No dnes sem neodolala a testla znovu ale tam nic nebylo je proste brzi ale ovu test mam pozitivni a tet vubec nevim. Si semnou pekne hraje to moje telo. Je fakt ze mne dost popichuje podbrisek a jakoby trisla az k vajecnikum jakoby se na chvili protahnul v mim lone jezecek a pak odesel 😀

martinalinda
25. bře 2015

@verunka_korunka no ja ho mam koupeny, uz hodne dlouho, zatim nebyla sance ho vyzkouset, nebo spis nechtela jsem, protoze pokud nejsou prouzky na standardnich testech, nema to smysl. Tak ho asi pristi tyden zkusim...jen tak at vim. No ja jdu k dr v patek, nastesti se nemusim objednavat. Jen si pockam v rade a nebo mozna ani zadna nebude, bydlim na malem meste a u nas je nejhorsi pondeli nebo kdyz ma dr dovcu, tak to jsou zastupy az na schody...tak uvidime.
Ale dle me tam asi nic neuvidi, takze si myslim ze me posle at prijdu dalsi tyden.
Tak pak dej vedet, kdy te dr vezme, jestli bude vse jak ma, budem pomerovat fotecky 🙂

martinalinda
25. bře 2015

@88martina88 neni zac, taky myslim ze je jeste brzy, pockej par dni a zkus znovu,ja mam ovu test taky pozitivni, a fakt jako obe carky stejne...prej by mohl ukazat tehu driv jak tehu test, co je na tom pravdy nevim, ja prvni mela pozitivni tehu a pak jsem zkousela ovu test. No ja tak mela minuly mesic hruzu, porad nic zadna ms, bolesti vseho a pak zpozdeni a dostala jsem to az 42dc a to kdyz jsem onemocnela chripkou. Takze ty tela si s nama fakt hrajou. To popichovani mam taky, nafuknute bricho a porad je mi blbe od zaludku, dneska trosku lip, ale vcera to byl des. Jo a je mi zima, mam i obcas zimnici, vecer bez teplych ponozek v posteli nedavam...a mam teplotu uvnitr 37,2C. Uz 2 dny takovou, predtim trosku nizsi. Zkus teplotu...

verunka_korunka
25. bře 2015

@martinalinda tak jsem se objednala, volný termín 15.4. Pokud budou nějaké komplikace tak na pohotovost. Tak uvidíme...

88martina88
26. bře 2015

@martinalinda no bt si uz nemerim, mnerila jsem si ji dost dlouho pred tim a pak mne to prestalo bavit... ale rano jsem skusila 36,9 ale u prvního tehu jsem to mnela tak stejne a v den neocekavane ms to skocilo na 37,1 ale to uz sem mnela pozit. tt takze jsem to sledovala len se zvedavosti 🙂 drzim pesti at to vsechno u tebe dobre dopadne a na vanoce mate doma miminko 🙂

leontynkar
26. bře 2015

vidííím, u obou ;)) Gratuluju! Je to paráda. Taky přidávám do soudku ;) Myslíte, že se můžu těšit???

kaccistar
26. bře 2015

@leontynkar urcite mozes! 🙂

leontynkar
26. bře 2015

Kéééž by, je to 12. DPO /ovutest / a 13. DPO /tt/. Tak už aby bylo zítra ráno a já objevila čárku silnější 🙂

mineate
26. bře 2015

@leontynkar To vypada nadejne.😉

zdeni.r
26. bře 2015

@leontynkar bezvadný,mas to moc hezký...
Já mám dneska termín ms a test takhle...
Zda se mi dost slabá... Nezbývá než počkat....

leontynkar
26. bře 2015

@zdeni.r já tam ducha vidim. A zkusila sis ovu testík? ;) a je to z rána? já myslím, že tu čárku na tt máme tak stejnou, tak se necháme překvapit ;) Já bych měla dostat M zítra..

mineate
26. bře 2015

@zdeni.r Ja tam vidim krasnyho ducha a jestli je to Dr. Max, tak si myslim, ze je to na dobre ceste, ten falesny duchy nedela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru