Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kaccistar
26. bře 2015

@leontynkar ale ono sa to ich nemení každý deň výrazne. Skús počkať do soboty ;) vyzerá to fakt dobre! 🙂

leontynkar
26. bře 2015

JJ, já vim 🙂 ale za 2 dny se hCG zvedá dvojnásob, tak aspoň trochu výraznější by být mohla ;))) Ráno jsem myslela že je bílo, ale kouknu za 5 min a dušík tam byl 🙂

zdeni.r
26. bře 2015

@mineate diky,je to dr.max,tak snad....zkusím taky počkat do soboty..
@leontynkar tak drzim pěsti,ať nedostaneš! 😉

leontynkar
26. bře 2015

@zdeni.r budem čekat a věřit spolu ;) Hodně štěstíí!

martinalinda
26. bře 2015

@88martina88 jo tak, tak uvidis, jako i tak je to docela vysoka teplota, a pak kdyz bylo 37,1 tak to to tehu fakt znamenalo 🙂 dekuji moc, taky se tesim jak si domu privezem zdrave miminko a bude to fakt nejkrasnejsi darek na vanoce, asi pro vsechny z rodiny 🙂 bozinku, porad mi to nejak nedochazi 🙂

leontynkar
27. bře 2015

@zdeni.r AHojky, byla dnes zkouška?? Já jeden test ráno stejný dušík a odpo jsem zkusila mammatest10 a nic ☹

zdeni.r
27. bře 2015

@leontynkar ahoj,no ja taky žádná sláva ☹ zdál se mi snad ráno slabší,než včera,takže s tím moc nepočítám..... Držím pěsti,ať u tebe se to ještě zlomí! Jak dlouho jsi po ovulaci?

leontynkar
27. bře 2015

@zdeni.r mi přišel podobný.. ale asi je třeba to nezkoušet úplně den po dni nebo nevim, ale hlavně to nevydržim. Dnes jsem 13.-14. DPO a Ty???

zdeni.r
27. bře 2015

@leontynkar já jsem asi o den víc..ale mám s tímhle už takovou nemilou zkušenost,už třikrát jsem to měla před malou,že jsem měla i potvrzeno z krve pozitivní hcg a pak to samo odešlo..
Jak říkám,držím ti pěsti!já doufám,že pokud to u nás nevyšlo,tak brzy dojde menzes a dáme další kolo...

leontynkar
27. bře 2015

@zdeni.r a kolik je dcerušce? to je krásný... my jsme to zkusili teď poprve, tak jsem taková napjatá. A jako že jsi už takhle měla 3x ducha? Nebo regulerní // ? když to nevyšlo? A když jsi byla těhotná s dcerou, tak jsi // měla cca kdy??

zdeni.r
27. bře 2015

@leontynkar Sabince je necelý rok a půl..taky jsme teď vlastně zkoušeli první měsíc,ikdyz už jsme se nechranili dyl,ale já kojila a neměla jsem ms,takže otěhotnět nějak neslo...
A předtím jsem měla fakt čárky,sice ne úplný dálnice,ale pekny a nic z toho...u dcery se ukázal duch nějak 12 dpo a pak hezky rychle silily... Ale každá to máme jinak,nechci tě stresovat!

leontynkar
27. bře 2015

@zdeni.r AJo ajo, takže ani teď nemáš představu jak dlouhé máš MS, vid? Dnes ráno jsem byla celkem zklamaná.. v koutku duše jsem doufala ;) mno nic, za chvíli pojdeme druhé kolo ;)

zdeni.r
27. bře 2015

@leontynkar já taky byla zklamaná,ale příště to vyjde! Já teda teď na sobě poznala ovulaci,což se mi dřív nestavalo, takže když jsem k tomu přečetla 14 dní,tak mi vyšlo 30 dni..dneska jsem 32..
Testy už doma nemam,tak mě to nebude pokoušet 😉 ty dej zítra vědět!

leontynkar
28. bře 2015

@zdeni.r Stejný duch jak včera. .. Dnes jsem cca 15.dpo. Ale dělala jsem si test od jiného výrobce. Ale dušík je tam až tak po 3-4min. Takže beze změny a bez sileni. Takže očekávám nejspíš MS 😔 ale břicho mě nebolí.. Tak nevim už teda 😄

zdeni.r
28. bře 2015

@leontynkar já tomu taky nerozumím,taky tam porad je,u mě teda docela ruzovej,vyjel vcelku brzy..ale přijde mi furt málo,že už jsem 16dpo.. Zkusím večer,vždycky jsem měla večer silnější...mě teda břicho docela bolí...ale červená furt není
Tihle čekání nemam rada....

zdeni.r
28. bře 2015

Spodní je dnešní,dělaný teď večer..

sabine_
28. bře 2015

Ahoj, holky 🙂 asi je zbytečný se ptát, jestli čekáme nebo ne, že ano? Horní je z dnešního rána a spodní teď z večera.

zdeni.r
28. bře 2015

@sabine_ mas to krásný!! Já myslím,že je to víc,než jasný. 🙂

sabine_
28. bře 2015

Děkuji 🙂 Myslím, že i Tobě to vyjde!

lucinka58
28. bře 2015

@sabine_ U tebe je naprosto jasné, že ano. Tohle není žádný duch, je to jasná druhá čárka 🙂 Gratuluju 🙂

leontynkar
28. bře 2015

@zdeni.r Já myslím ze sílí 😊
@sabine_ není pochyb 😉. Gratuluju.

leontynkar
29. bře 2015

Přidávám v dnešního rána. Ovu silnější - nahoře. tt furt stejný duch . Meskam cca 2 dny Tak já nevim ženy. Foto

martinalinda
29. bře 2015

@zdeni.r ja myslim ze ti sili, nebo se mylim 🙂 budu drzet palecky at sili dal.

@sabine_ gratuluji, to je jasny 🙂

@leontynkar ovu test zacina byt pozitivni, zkousela jsi i tehu testy dr.max? jsou prej nejlepsi a je fakt, ze u me vzdy sla carka videt vic nez na jinych mamatestech apod. Zkus si ho koupit a uvidis.

Jinak holky, tady je moje tydenni testovani, jsem jak blazen...ale chtela jsem mit jistotu ze sili 🙂

zdeni.r
29. bře 2015

@leontynkar moc na tebe myslím,snad to dopadne dobře! Pokud můžeš,tak zkus jeste i jiný test...já mám kupodivu silnější čárky večer než ráno....
@martinalinda mas to krásný!! Moc gratuluju... A neboj se,já sem taky testovací maniak...ta poslední fotka ode mě je dělaná test ráno a večer...proste i u dcery byly vždycky večer líp vidět a to všude říkají s ranní moči 🙂
Já moc v dobrý konec nevěřím po předchozích zkušenostech,ale ráda budu příjemně překvapená....

zdeni.r
29. bře 2015

Tak já zkusila ještě úplně jiný test z Benu lékárny,je citlivost 25 a tohle mi vyjelo...

martinalinda
29. bře 2015

@zdeni.r dekuji moc, jsem rada ze sili jak ma 🙂 hehe prej testovaci maniak, takze se naprosto chapeme, ono kdyz uz na tom testu je i ten duch, neverim ze bych neudelala dalsi test a dalsi den dalsi test 🙂 clovek chce vse vedet, jak se co vyviji... Ale vidim ze ten test z benu je fajn, druhou carku vidim 🙂 tak budu drzet palecky at sili dal, kazdym dnem 🙂 ja mela nejsilnejsi vzdy rano, ale ted ke konci to bylo rano i vecer stejne silne.
Clovek musi verit, nezoufat, nekdy kdyz uz to vsechno vzdat, se nakonec objevi to co ma.

zdeni.r
29. bře 2015

@martinalinda přesně tak.. hlavně to člověk ale absolutně neovlivní, buď to prostě vydrží nebo ne.... Malá se nám taky povedla defakto další cyklus po nevydařeném pokusu.. to už sem tenkrát měla potvrzeno i z krve, ale hcg bylo nízké a pak další měsíc už se to zakouslo pořádně 🙂 já si myslím, že u mě je problém v nízký sliznici.. pila jsem kontryhel, ale asi pořád málo...
držim palce, ať se vyvíjí všechno tak, jak má! kdy jdeš k doktoru?

leontynkar
29. bře 2015

@zdeni.r Ja mam radost. To už není duch 🙂. Super! Ja dnes už nemám možnost testovat. Jela jsem ma návštěvu a vše jsem nechala doma, ptz mi z toho už trosku prdlo. Ji ak dr. Max musím asi přes net. V lékárně pracuje tchyně 😔.

@martinalinda Mam z vas obou radost. Snad se budu most taky radovat. Klidne až příští cyklus 😉.

Holky a nezkusily jste si udělat ten ovu? Jak je silný ??

Pořad tak nějak v koutku duše věřím, ze někomu zesílily tt až treba tyden po MS. .. 😀

martinalinda
30. bře 2015

@zdeni.r dekuji, no je to fakt, ja verim ze uz se zakousne u tebe jak ma 🙂 ja dnes dostala vysledky hcg a v patek bylo 236,9 🙂 takze pry super, ze bude mimi asi mladsi. Od patku mi carky hodne zesilily v nedeli. Jsou prakticky stejne silne. Tak jsem rada. Ma kontrolu jdu v patek, pry uz by melo byt pres 1000 hcg. Nevis jak to je? Stoupa hcg jednou tolik ob 2dny?

martinalinda
30. bře 2015

@leontynkar ahojky, dekuji moc, ja dnes potvrzene z krve 🙂 ovu test jsem si delala a je pozitivni z patku myslim 🙂 kukni. Ver stale nikdy neni pozde 🙂 budu drzet palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru