Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

martinalinda
31. bře 2015

@leontynkar ja ted jeste premyslim, ze jsem ovu mela stejne jako ty. My si uzivali 10.,12,15.3. A v tomto terminu to vyslo. Takze bys mela byt stejne jako ja. Alespon temi tydny tehu a asi i testem ne? Budu drzet palce at poradne sili. Kdy jdes na kontrolu?

leontynkar
31. bře 2015

@zdeni.r mám testy jak se prodávají 6+2 /ovu + tt/, COMFORT http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-prouzek-com...
@weeckle uznááávááám a moc děkuji za radu, ale stejně je to ještě ve hvězdách, ale jsem šťasná že vím, že nám to půjde 🙂 🙂
@martinalinda asi ano, ovu jsme měly stějně, ale asi je moje vajíčko línější 😀 ale co, hlavně že ho mám 🙂 ale spočítala jsem si to, že k zahnízdění by mělo dojít okolo 18.3.,.. ale jsou to jen počty. Teď bude záležet jestli bude stoupat 🙂

wewa111
1. dub 2015

Ahojte, dnes som mala dostat menstruaciu a na teste mi vysli slabi duchovia. Neviem co si mam o tom mysliet. Mam taky zltkasty vytok, rano sa mi zdal trosku do hneda. Je to 14 DPO. Myslite ze je to pozitivny test? dakujeeeeem za rady.

zdeni.r
1. dub 2015

@wewa111 já myslím,že to máš moc hezký 🙂 uvidíš další dny....držím palce!

wewa111
1. dub 2015

Ďakujem velmi pekne za odpoved 😀 Dufam, že uz to bude iba silniet. V decembri som prekonala zamlknuty potrat takze mam dost strach 😒

wewa111
1. dub 2015

@zdeni.r Ďakujem velmi pekne za odpoved 😀 Dufam, že uz to bude iba silniet. V decembri som prekonala zamlknuty potrat takze mam dost strach 😒

leontynkar
1. dub 2015

@wewa111 Taky si myslím, ze je to na dobre cestě. Držím pěsti ! 😊

nevestaak
1. dub 2015

Takto můj test vypadal napoprvé, zkus za pár dní znovu a určitě se druhá čárka zabarví o něco víc 😉

mic.ko
1. dub 2015

Tak to jsem tady správně... poslední menses 4.3., včera ráno slabý duch na testu, proto se dívám na vaše "fotky duchů", abych to porovnala a myslím, že by to mohlo konečně vyjít (bohužel jsem po ukončeném těhotenství ve 14.tt -vvv)... moc bych si přála takový vánoční dárek!

martinalinda
2. dub 2015

Ahojte holky, ta mame vse potvrzene 🙂 Na digi testiku dneska vysledek 3+ (5-6 tyden tehu dle hcg)...Uz jsem to rekla i manzovi, tak byl prekvapeny 🙂 Dostal knizku a oblecek. Posilam sve testiky. Ovu test zeleny, modry tehu test a pod tim digi. Jsem dnes plna euforie, tak vam ji chci take predat, vsem drzim palecky at to brzy dopadne, chceme tedy dalsi stastne pribehy 🙂
Pa kocky.

radiz
2. dub 2015

skvělá zpráva, gratulace 🙂 a chceme předat těhu bacily tady 😉 🙂

martinalinda
3. dub 2015

@radiz dekuji, plivu bacily co nejvic muzu, vsechny si to zaslouzite, tfuj tfuj tfuj 🙂

petuliss
4. dub 2015

Ahoj,dělala jsem si 3 tt a všechny pozitivní.K doktorce uz jsem objednaná,ale před 4.mesici jsem měla mimoděložní těhotenství,bojím se že se to může opakovat,da se to nějak rozpoznat?Do úterý asi zesilim.Dekuji

leontynkar
4. dub 2015

@martinalinda ahoj ahoj, nám otazecku. Kolik jsi tak mohla mít hCG když jsi uz měla 3+? 😊 koupila jsem si taky digitální tak jen co tak mužů cekat ;) zitra bych podle výpočtu mohla mít hCG okolo 400-500😉. Tak jestli by to bylo 2-3 nebo taky 3+. Ale chtěla bych si ho udělat až zitra rano. Jinak je úplně super jak Vám to krásné stoupá. Jsem nadšena 😉

leontynkar
4. dub 2015

@petuliss Jak dlouho mas po vynechane MS ? Jinak bys měla bolesti podbrisku na jedny straně a možná i spineni. Držím ale pěsti. To bude OK 😊😊

leontynkar
5. dub 2015

Přidávám se do klubu maminek ❤️❤️❤️😊😊😊 v pátek nas čeká ultrazvuk. Nedokážu ani popsat pocity 💝

88martina88
5. dub 2015

@leontynkar gratulace ☺

radiz
5. dub 2015

@leontynkar gratulace, držím, vše,co mám 🙂

wewa111
5. dub 2015

Takže dievčatá, čiarka je už silnejsia 🙂 len sa chcem opytat kedy mam navstivit lekara, ešte nie som ani v piatom týždni. V decembri som mala kyretaz. Tak neviem či ho mám navštívi radšej skôr alebo počkať aspoň do šiesteho týždňa. Ďakujeeeeeeeem za odpovede 😉 😉 😉 😉

p1983k
5. dub 2015

@wewa111 Zavolej si k dr a uvidíš,pokud nemáš nějaké problémy tak si myslím že tě stejně neobjednají dřív jak na 7-8 tt 😉

wewa111
5. dub 2015

@petuliss myslim, že rozpoznať sa to ani moc nedá. Bolesť bruška na jednej strane taktiež nemusí byť príznakom mimomaternicoveho tehotenstva. Rozpozna sa to podľa mňa jedine ultrazvukom u lekára.

wewa111
5. dub 2015

@p1983k ďakujem zavolám si tam teda budúci týždeň 🙂

p1983k
5. dub 2015

@wewa111 Ono by stejně tak brzo na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět,proto se čeká.A za odměnu bude už určitě i srdíčko potom. Tak hodně štěstí ! 😉

leontynkar
5. dub 2015

@wewa111 jeeee, gratuluju 🙂

majkylove
5. dub 2015

Teda tento měsíc byl krásně plodný! 😅 Všem Vám moooc gratuluju maminy! 🙂 😵

wewa111
5. dub 2015

@leontynkar aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😉

petuliss
5. dub 2015

Leontynkar.Mam deset dnů od MS a zadne spineni.Břicho poboliva chvilkama,ale tak nějak celý.Snad to bude v pořádku.Úterý se blíží 😊

leontynkar
5. dub 2015

@petuliss dokud nějak nešpiníš a vše je tak nějak normální, bolesti občasný, tak bych strach neměla... akorát budeš zbytečně ve stresu, což nemá vůůůbec smysl. Takže úterý budeš moudrřejší. Já mám dnes 9dnů po neočekávané MS a doufám, že v pátek už budem vidět na UZ 🙂 TO bys mohla mít podobně ;)

petuliss
5. dub 2015

@leontynkar tak to ti přeji hodně štěstí.Vim ze bych se neměla stresovat,ale je to těžké.Tyto stránky mi ale dost pomohli.Začínám být optimističtější.No dam v úterý vedet jak to dopadlo.Moc dekuji

leontynkar
5. dub 2015

@petuliss Budu netrpělivě cekat na zpravu 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru