Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tichanska1
22. bře 2014

@themazda Máš to vyplnené 🙂

janiczka
22. bře 2014

@themazda vyplnene 🙂

themazda
22. bře 2014

@janiczka @tichanska1 dakujem 🙂

gepe
22. bře 2014

@themazda skoda ze u koncovych otazek nemas mez danymi moznostmi i napr "jine". Nemohla jsem vyplnit kolonky a tim mi to nevzalo a neodeslalo dotaznik..

sandri
22. bře 2014

@themazda mas trosku zle polozene otazky - napr. pri dzusoch som ti musela dat nejaku odpoved, hoci nekupujeme ani jednu z uvedenych znaciek.

jarmulka
11. dub 2014

@kosalucy naprosto jasné tehu!!! Obrovska gratulace MAMINKO!!! 😀

radusik
15. dub 2014

Ahojky holky! Co si o tom myslite? Testovala jsem brzy 25.DC,protoze se citim tehotna,ake carka se neobjevila v limitu....

radusik
15. dub 2014

Respektive horní je dělám odpoledne 24 DC a spodní je dnes ráno, to je 25.DC. Zjišťuju to proto, že jsem o jedno miminko přišla, beru antidepresiva a tohle by nebylo v plánu..., ale jak jsem již psala, je mi divně, motá se mi hlava, občas špatně....

ematko29
15. dub 2014

@radusik dačo sa mi tam marí,skus aj zajtra test rano.

radusik
15. dub 2014

@ematko29 Děkuji za názor, na té fotce to moc vidět..., ale je vážně moc brzy....musím čekat...

radusik
15. dub 2014

Pridavam fotku na bilym papire! Vidite tam neco?

ahojholky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ematko29
15. dub 2014

@radusik vidno tam ducha,ale ten spodný sa mi zdá nejaký rozpitý,nič ti neostáva ,len čakať.držím prsty 🙂

dolce_principessa
16. dub 2014

@radusik aj ja som mala take slabe ciarky okolo 25dc...skus za par dni ciarka bude silnejsia 🙂

radusik
16. dub 2014

Ahojky holky! Děkuji za názor, ale myslím, že z toho nic nebude, dělala jsem si další dva a sice se čárka ukazuje v limitu, ale pak není skoro vidět...takže možná si to jen vsugerovávám... manžel ji viděl sice taky, ale určitě by neměla slábnout!!! Tak uvidíme...

petra2226
16. dub 2014

ahojte, len ma zaujíma názor aj ostatných..vidíte niečo?? 😅

jamia
17. dub 2014

Vůbec :(

zzzkkkka
17. dub 2014

Nic. ☹

hatapkagb
17. dub 2014

@radusik este nepanikar urob si test neskor 2-3dni.Mam znamu bola tehotna a urobila si 4testy a nic a ms meskala a bola uz v 6tt a testy stale negativne teraz je v 7tt nezufaj ak si nieco videla mozno neskor bude silnejsia pockaj urob si v den ms

asimama
17. dub 2014

@petra2226 ja tam daco vidim..ale je strasne slabulilinke..na fotke to skresluje..skus za 2 dni..

zmaldik
17. dub 2014

nic nevidím

micinka1981
17. dub 2014

@kosalucy aj ja som mala na teste taku slabucku druhu ciarku 🙂 o par dni boli obe pekne vidiet ;)

radusik
17. dub 2014

@hatapkagb Včera jsem četla diskuzi o ovulačních testech, že když jsou pozitivní na konci cyklu, tak to znamená zvýšený hormon HCG a o pár dní by se to mělo ukázat na těhotenských testech. Dnes ráno jsem teda dělala oba testy, ovulační byl pozitivní a těhotenský zase slabší čárka, ale zdála se mi víc viditelná, než včera..., ale uvidíme. Zítra bych měla mít 28DC..... no uvidíme, co z toho bude!!!

radusik
17. dub 2014

@petra2226 Ahojky! Taky tam vidím ducha 🙂 . A kolikátý den cyklu jsi?

kristinka28
17. dub 2014

foto po upraveni,,,po zaschnuti sa tak nevidi co myslite horny je vcerajsi ,spodny je dnesni do obedu a poobede co myslite

kristinka28
17. dub 2014

pardon ta je po uprave 🙂

hatapkagb
17. dub 2014

@radusik V pondelok si urob este test ak vydrzis tam by uz malo byt vidiet krasne ciarky,drzim palce 😉

kristinka28
17. dub 2014

@hatapkagb prosim kukni moje co myslis

v3ra
23. dub 2014

co myslite,mam testovat az v nedeli ale nevydrzela jsem

scheetje
23. dub 2014

@v3ra Gratulace 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru