Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mic.ko
11. dub 2015

@petuliss to už za chvíli vydá na novou skupinu 🙂) prosincová mimina...

tynulkaxix
12. dub 2015

@svlocka
@mic.ko
@nelly2711 holky tak ms nikde a další test za mnou. A opet negativni. Já už fakt nevím. Myslíte že to je kvůli vysazení HA? ☹ mam z toho nervy ☹ nikdy jsem žádný problémy s ms neměla když jsem nebrala ha ☹

anniesfibis
12. dub 2015

@tynulkaxix po vysazeni jsem mela cykly i 80 dnu

tynulkaxix
12. dub 2015

Tak nic holky. Lehnu do postele, začne me bolet bricho a ejhle ms je tu 😀

svlocka
12. dub 2015

@tynulkaxix ahoj mam to stejne vcera uplne slabe tak sem mysilela ze se rozjede a rano koukam anic tak asi seprozjede vcera vecer jsem si delala test a nic.co kdyz se treba nerozjede?vzdy me uplne boli bricho a moc spinim a ted jen slabe,tak musim cekat zda to rozjede :D

tynulkaxix
12. dub 2015

@svlocka no me už se to rozjelo a dost 😀 a jsem za to ráda, že e v po vysazení HA v pořádku 🙂 hele bud se torrozjede a nebo se za pár dni ukáže na testu dalnice 🙂

svlocka
12. dub 2015

@tynulkaxix no to jsem zvedava jeste nerozjelo jen spineni a trosku nadech tak uvidime 🙂kdy to rozjelo tak priste 🙂kdy se ma testovat kdyby se nerozjela poradne

tynulkaxix
12. dub 2015

@svlocka no říkají den po ocekavane ms, ale každému to ukazuje jinak. Někdo otěhotní dřív někdo dyl

svlocka
12. dub 2015

@tynulkaxix no dam vedet jak to semnou dopadlo :D

tynulkaxix
12. dub 2015

@svlocka určitě děj vědět já jsem na druhou stranu ráda že jsem to dostala, že hned jak mi to skonci tak na to hupsnem 😀

petuliss
12. dub 2015

@mic.ko ta skupina uz je😃😉

lucikvr
12. dub 2015

@petuliss já mám termín 9.12. snazili jsme se rok a vyšlo to když jsem to nejméně čekala. Tak všem novým maminkám gratuluji a ať se daří.

mic.ko
12. dub 2015

@lucikvr máme stejný temín 🙂)

svlocka
12. dub 2015

@tynulkaxix tak se to rozjelo nemam to tak silne tak asi test uz nema cenu vid?ale ten duch byl v limitu a sel videt tak nevim no :(

mic.ko
12. dub 2015

@petuliss nenašla jsem...

tynulkaxix
13. dub 2015

@svlocka tak to je mi lito:( myslím že nemá cenu ho dělat. Ale klidne můžeš byt tehu a mit ms. Takhle to mela moje máma.

pajiji
13. dub 2015

@svlocka asi šlo o biochemické těhotenství,nicméně za týden si test zkus, někdo má menstruaci při těhotenství,ale moc se na to neupínej,jsou to spíš vyjímky..

svlocka
13. dub 2015

@pajiji jo vim uz jsem jedno bioch.tehu mela,mela jsem 8dni zpozdeni carka hezka a pak to odeslo,nema cenu ho delat,necham to na jindy snad se casem zadari,uz se s nazime 6 mesicu a pripadami ze nam neni souzeno :(hodim se do klidu nebudu to tak chtit necham tomu volny prubeh pak mozna 🙂

setnickovak
13. dub 2015

Ahojky, moc se omlouvam, ze k nynejsimu tematu davam to sve... ale potrebuji radu... v patek mela prijit menstruace a nic, v sobotu test a vysel takto... hned asi do tri minut... pul hodinu na to byl zcela snehovy ☹
Jeste jednou se omlouvam za vstoupeni do konverzace...

pajiji
13. dub 2015

@setnickovak myslím,že jedině objasnit to může další test

radiz
13. dub 2015

@setnickovak těhu test se má odečítat po pár minutách, které jsou uvedené v návodu k použití testu. Po delší době, může být výsledek zkreslený. Pokud jsi dodržovala návod, myslím, že můžeš být klidně těhu.... Zkus udělat další test a pokud bude pozitivní, s největší pravděpodobnosti jsi těhu 🙂

mic.ko
13. dub 2015

@setnickovak jsi tady naprosto správně - o testech se tu má diskutovat 🙂
Podle fotky bych ti mohla gratulovat, to je víc, než duch... tedy vítej 🙂)
Za dva dny si udělej test znovu, ať si můžeš být jistá.

setnickovak
13. dub 2015

@radiz @pajiji ahojky, dekuji za odpovedi... ja vysadila 8.brezna antikoncepci a 17.brezna nam praskla ochrana (tu jsme meli, protoze bylo den po skoncenimenstruace)... testovala jsem 31.3. a samozrejme negativni... no a dalsi pak asi 4.dubna a porad nic... a ted najednou v sobotu 11.4. tento vysledek... tak jen jestli to nemuzu mit vsugerovane? Je to mozne? Ja jela podle navodu-do proudu moci cca 10vterin, pak jsem polozila na rovnou podlozku, jukla na nej po trech minutach a vypadal tak, jak je na fotce... byl tak cca 10-15minut a pak zacala carka mizet... mela jsem to dostat +- 10.4.

setnickovak
13. dub 2015

@mic.ko ahojky, dekuji Ti za odpoved... no, koukni na muj prispevek (o jeden vyse) a povez mi prosim, co si o tom myslis? 🙂 ale doufam, ze mas pravdu... to ze me tlaci v podbrisku a cely vikend bych prisahala, ze to dostanu a nic... mohlo by to neco znacit? Cely minuly tyden mi pritel nesmel sahnoutna bradavky, jak bolely, ani podprsenku jsem nesnesla a ted to ustava..... tak jsem si rikala, ze kdyz se nic moc nedeje, tak.... ☹ bojim se, ze by to mohla byt vsugesce... jinak dekujiza privitani 🙂

espoleta
13. dub 2015

Ahojte, tiež by som chcela vedieť váš názor aj ked viem že najkvalifikovanejši je na to lekár ale nechcem ho otravovať s každou somarinou 🙂 Dnes som 11 DPO a vyšiel mi taky duch na teste ale je ho vidieť v pohode aj bez hľadania. Ale beriem Duphaston a dnes mi prave konči posledna tabletka a teda neviem či dobrať a počkať na menštruaciu alebo pokračovať v dalšom baleni. Mam kratku lutealnu fazu tak prave kvôli tomu aby sa oplodnene vajičko udržalo tak to užívam. Nemôžem po vysadeni "kvazi" spôsobiť ranný potrat, kedže progesteron začne klesať a vajko sa neudrží? Ďakujem za každý názor 🙂

mic.ko
13. dub 2015

@setnickovak ta citlivost prsou a bolest v podbřišku jako před příchodem ms jsem měla taky, takovýhle výsledek testu taky, uvidíš za pár dnů... myslím, že to vypadá velmi nadějně 🙂)

setnickovak
13. dub 2015

@mic.ko no tak doufam, ze mas pravdu 🙂 zitra testnu... a nejake dalsi priznaky te provazely? 🙂

setnickovak
13. dub 2015

@mic.ko ja mam pocit, jak kdybych odspodu prostydla- beham curat, tlaci me v podbrisku nebo tam velmi zridka lehce zahreje... a jsem hrozne uknourana 😀

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak ty jo to by jsi mela štěstí 🙂 ja ji vysadila 9.3. A ted se nám nezadarilo

mic.ko
13. dub 2015

@setnickovak tak to je přesně ono! 🙂) jpříznaky jako z příručky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru