Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

eviq
22. čer 2011

gratulujem 🙂

kosalucy
autor
22. čer 2011

Myslíš??? Já nevim, jsem z toho zmatená...

mimka11111
22. čer 2011

@kosalucy ahoj,prečo "pomóc"???..teš sa,zdá sa, že si tehotná...skús testnúť o pár dní znovu, uvidíš,či čiarky silnejú.. 😉

eviq
22. čer 2011

@kosalucy
ved 3 minuty je pomerne kratka doba a dve ciarky tam vidno 🙂 a mas dva pozitivne testy 🙂

kosalucy
autor
22. čer 2011

Oki oki 🙂 Je to po 3tím IVF, tak trochu panikařím nooo....🙂

baby2
22. čer 2011

😀 baba blazniva si tehu tes sa , svet je kraaasny a setri sa .... prijemne tehu

hanysek.hanysek
22. čer 2011

Jééé miminko :o) Kdy si měla dostat MS? Pokud máš takto krásně pozitivní test, tak bych ještě zkusila ten digi těhu test Clear blue - sice stojí 200kč, ale ukáže ti to i týden těhotenství :o) Jo a když ten spodní test rozkucháš a budeš mít v ruce jen papírek, tak ta čárka bude silnější- tady ten plastový obal to trošku zkresluje :o) zkus a uvidíš :o)

petaov
22. čer 2011

veliká gratulace!!! 🙂

janulkan
22. čer 2011

@kosalucy zaujimave je (ak internet neklame) ze Clearblue ma citlivost 25 mIU/ml hCG a ForYou 20 mIU/ml hCG 🙂 skus zajtra alebo stvrtok a sprav si radsej RapidClear - tie maju citlivost 10 mIU/ml hCG, pripadne iny s takou citlivostou (nepoznam inu znacku zial) 😅

kosalucy
autor
22. čer 2011

Jéé, tak děkuju holky :D Já se strašně bála... Mimi nás stálo hodně moc nervů, tak se raduju zatim hodně potichu ...:D

maahuliena
22. čer 2011

@kosalucy tiež gratulujem, si pravdepodobne tehuľka 😵

kosalucy
autor
22. čer 2011

@hanysek.hanysek
Hanysku, já jsem po IVF, takže jsem měla dneska testovat. Embrýska mi zaváděli 6.6...:) MS snad ani nedostanu - láduju se Utrogestanem a Estrofemem.

Skusim ten test Rapid - díky 🙂

mireag
22. čer 2011

@kosalucy Gratulujem! 🙂 Mam uchylku na pozitivne testy - su proste uuuzasne!!! 😀

leeena_4
22. čer 2011

neblázni, nebuď zmatená a raduj se 😉 Jsi těhotná, jen tomu nemůžeš uvěřit 😀

hanysek.hanysek
22. čer 2011

Pokud 6.6., tak už je to víc jak 14dní. A toto je krásná čárka. A myslím, že čárku ti ukáže i test s citlivostí 20. Mě osobně se těhu test ukázal 10nebo11DPO, bylo to 7dní před očekávanou MS a dělala sem si test s citlivostí 20nebo25. Takže u tebe je to tak a raduj se :o) gratulace. Můžeš se chovat jako těhotná :o)

kosalucy
autor
22. čer 2011

No já nevim... Teď jsem si dělala ještě ten RapiClear. Na něm je ta čárka nejslabší...! Tak já to nechápu-čim citlivější, tim slabší čárka???

ani3012
22. čer 2011

@kosalucy či chceš či nie,podľa testu tehotná si 🙂

mamule3
22. čer 2011

Tento test ti vyšel pozityvní tak jsi v tom jelikož jsi nazačátku tak čárka je slabší.Taky jsem to tak mkěla.Katka
🙂

kosalucy
autor
22. čer 2011

Tak jo. Skusím se uklidnit a nezpochybňovat...:D

mamule3
22. čer 2011

Poradím ti skus si koupit ještě test v Lékárně a ráno si ho udělej s ranní moči.

anjelicek26
22. čer 2011

@kosalucy - robila si ten test teraz? Po obede je v moci najnizsie hcg, test treba robit rano. Jasne, ze je ta ciarka slaba. Nepanikar. Treba testovat RANO.

dlabinecka
22. čer 2011

Zcela určitě pozitivní, jen to bude ještě dost v začátku 😉

kosalucy
autor
22. čer 2011

@anjelicek26
Noo, teďko...
Asi to moc řešim, ale když mi 6.6 zavedli 2 embrya, kterým bylocca 6dní (ve zprávě z CARu to nebylo...), tak dejme tomu, že se druhý-třetí den uhnízdili a tudíž bych měla být 10dní těhotná...hodně teoreticky...
Tak nevim no...

puckal
22. čer 2011

Ahojky, pokud jsi to dělala ted, tak je jasné, že jsou slabší, protože je to moc zředěné. Ale jsou tam, tak se raduj a udelěj ještě test ráno z ranní moči 😉

leeena_4
22. čer 2011

@kosalucy další věc je, že pokud jsi těhotná pouze 10 dní, tak je i normální, že to není moc silné 😉 Neboj, budou sílit 😉

tylinka
22. čer 2011

Já při prvním testu,taky nějak nic neviděla. Zapoměla jsme ho v koupelně a pak, když jsme ho šla vyhodit, tak jsem si tam najednou všimla takové slabé druhé čárky a těhu jsme fakt byla. Tak to zkus zas zítra ráno, určitě to bude OK:

lauricka
22. čer 2011

ano, si tehotna, nech to dobre prebieha

maxi.smile
22. čer 2011

Gratuluju! 😉

feb13
22. čer 2011

Akoj pouzivaj ten isty test na porovnavanie + tie iste podmienky (prvy ranny moc, take iste mnozstvo tekutin vecer/v noci aby bol moc priblizne rovnako koncentrovany atd.). Sila ciarok na roznych testoch sa neda porovnat, oni mozu obsahovat ine farbivo alebo ine mnozstvo toho farbiva atd. preto ta ciarka moze byt rozne silna. Okrem toho ak si nerobila testy z tej istej vzorky mocu, tak aj moc mohol byt redsi a preto je na poslednom teste slabsia ciarka atd.

camelinka
22. čer 2011

gratulujeme a prejeme at carky krasne sili 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru