Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

salenas
2. zář 2016

@lucky22 15 den od píchnutí by to už pregnyl být neměl, udělej si zítra další a uvidíš, jestli sílí nebo ne , držím pěsti !

lucky22
2. zář 2016

@salenas děkuji moc za odpoved, snad to i tak bude 🙂

samsara123
2. zář 2016

@fallingstars gratuluji, krasne carky, at nadale sili.

marfuska1987
2. zář 2016

@lucky22 pregnyl po 15 dnech už to není, takže jsi těhotná... Teď jen otázka jestli čekáš jen jedno, nebo dvojčata ☺

lucky22
2. zář 2016

@marfuska1987 Tak po dnesku carka stejna jako vcera, ale co vim tak by mela byt silnejsi ob dva dny ze? No zaha me teda od vcerejska pali pekelne, tak s dvojcatky pocitame ale samozrejme kdyz se udrzi je jedno mimi, i tak budeme nejstastnejsi. 🙂

lucky22
2. zář 2016

@samsara123 dekuji, snad silit budou, dneska je carka stejna...

marfuska1987
2. zář 2016

@lucky22 já takhle ze začátku měla dojem že je taky pořád stejná a paradoxně jsem je měla slabší ráno... Testuj stejným testem a ve stejnou dobu... A ob dva dny... Vím že je to těžké vydržet do kontroly, ta nejistota a tak ale určitě se to podařilo...

lucky22
2. zář 2016

@marfuska1987 No to se mi prave taky stalo. Vcera ten test je z odpoledne a vybehla carka hned pekna, dneska rano ji to trosku trvalo nez se vyrysovala, tak jsem se lekla trochu... Clovek si celou dobu rika ze az uvidi dve carky na testu tak se mu neskutecne ulevi, ale neni to tak, jestli se ulevi az pri srdicku na ultrazvuku?

salenas
2. zář 2016

@lucky22 jo holka, myslím,že se ti uleví, až budeš mít svoje miminka/miminko v náruči, aspoň já to tak mám, dvě čárky ani srdíčko není záruka. Někdy nadávám,proč máme to těhotenství tááák dlouhé, když třeba morče, králík, pes tak krátké :D

lucky22
2. zář 2016

@salenas Jo to je asi pravda, behem tech 9 mesicu se muze stat opravdu cokoliv a po narozeni miminka zacinaji zase jine obavy...

salenas
2. zář 2016

@lucky22 takže jsme právě zjistily, že strach budeme mít pořád 🙂, takže žádné černé myšlenky a užívej si pocitu, že jsi těhulka 🙂 taky se snažím 🙂

lucky22
2. zář 2016

@salenas A jak dlouho uz se snazite jestli se mohu zeptat?

salenas
2. zář 2016

@lucky22 dva roky, z toho rok v caru , jedno celé kolo ivf, et nic, ket dvou skončen revizí a teď ket , potvrzené těhu z krve, ale víš jak to je .. čekání a strach, modlení, aby prcek bojoval i nadále 🙂

adrrik
2. zář 2016

@lucky22 ono pokaždé něco jestli bude srdíčko jestli bude screening v pohodě atd. Nejlepsi je se neszresovat

lucky22
2. zář 2016

@salenas No tak vidis, to si na tom jeste o malinko lepe nez ja s tou krvi. To moc gratuluji. My uz 2 a pul roku, v Caru jsme od zacatku roku, za sebou 2 IUI a ted 1 IVF, mrazacky nemame, tak snad to tim uz konci. Kdy jdes na ultrazvuk?

lucky22
2. zář 2016

@adrrik Prave, pokazde bude neco.

salenas
2. zář 2016

@lucky22 15 září, tak pevně věřím 🙂

petapal
2. zář 2016

@lenulinka10 tak MS už přichází

petapal
2. zář 2016

@laura1972 tak MS už přichází

marfuska1987
2. zář 2016

@lucky22 Joo tak pořádně se ti uleví opravdu až porodis, ale nastanou jiné starosti a obavy... 9 měsíců je najednu stranu dlouho ale nadruhou tak málo... Strašně to uteče... Ani se nenadejes a budeš pročítat diskuze o porodu 😀 test si zkus udělat odpoledne a uvidíš že čárka bude silnější ale až zítra 🙂

06lienocka
2. zář 2016

@fallingstars je to tam super

laura1972
2. zář 2016

@petapal ach jo a já měla radost, že tu pribyde další tehulka.

laura1972
2. zář 2016

@fallingstars je to je krásný 🙂 gratuluji🙂 🙂

laura1972
2. zář 2016

@lucky22 taky moc držím palce🙂

lucky22
2. zář 2016

@marfuska1987 dobre, udelam si ho odpoledne,jak rikas a dam vedet. Snad bude vse v poradku 🙂

lucky22
2. zář 2016

@laura1972 děkuji moc 🙂

marfuska1987
2. zář 2016

@lucky22 určitě bude...co si tak pamatuji tak jsem testovala asi 6 dní po et, takže strašně brzo a už jsem tam měla slabou čárku, takže asi cca 12 dní po pregnylu a byla to tehu čárka... No a obden mi čárka silila, ale musela jsem test ze začátku dělat odpoledne, ráno ta čárka byla světlejší než odpo, ty máš krásnou viditelnou čárku, žádný duch, takže jsi těhotná, a řekla bych že dvojnásobně 😀

lucky22
2. zář 2016

@marfuska1987 Tak jsem mela posledni test nez koupim zitra dalsi, tak jsem to zkusila ve stejnou dobu jako vcera a opravdu je silnejsi. Tak zitra snad bude znatelne silnejsi 🙂 wau. Akorat me znepokojuje bolest bricha. V klidu je to dobre, ale jak neco delam tak picha a boli..

fallingstars
2. zář 2016

@06lienocka @laura1972 Děkuju 🙂 Nějak mi to pořád nedochází 🙂

06lienocka
2. zář 2016

@fallingstars ani mne neboj nič

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru