Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terka228
10. zář 2016

@jarmulka ahoj, jak se máš? Co je u Tebe nového? Už to tu všechno nikdy nedočtu.......

emisekkk
10. zář 2016

@laura1972 jo je tu dost holek,co si tim prosly. jenze je jim o 10 let min nez nam a maji "prostor" pro dalsi pokusy. U nas uz je to dost problematictejsi.
Ja tu sleduji tvuj pribeh od zacatku,moc jsem drzela palce. Ale musim se priznat,ze mi pripadalo divne uz to pocitani tydnu tehotenstvi a hlavne,ze minule na UTZ uz nebylo srdicko,jaksi mi to nesedlo..ty pocty.
Krasne jsi zareagovala na Clostik,tak verim,ze vam to vyjde jeste jednou!!!!!

06lienocka
10. zář 2016

@laura1972 jojoj teraz som prišla to ma veľmi mrzí veľa síl posielam mojka držkajte sa

sunny1sis
10. zář 2016

Je to tu zas. Dusik silnejsi ako vcera. moc sa nevzrusujem, vzdy do 3 dni zmizne, bo dle dg. moje telo likviduje miminka. som 10dpo. prva foto vcera, druha dnes. vidiet rozdiel?

adrrik
10. zář 2016

@sunny1sis nevidim rozdil...

ms.neomagic
10. zář 2016

Holky chci se zeptat,jsem 4dni po ovulaci a dneska mi zacal bilej hustej vytok...nesvedi,nezapacha..nevite co by to mohlo byt?

dyslovka
10. zář 2016

@ms.neomagic : taky me to tak podobne zaclo a mam ho doted. Pry je to normalni, tak nevim :-O

ms.neomagic
10. zář 2016

@dyslovka a co ti zaclo? 😀

vggzg
10. zář 2016

Holky co myslíte? Nebo už mám halucinace

dyslovka
10. zář 2016

@ms.neomagic : ten vytok 😀 tri kalendare ze ctyr tvrdi, ze ms mela prijit vcera, ctvrty rika, ze az v utery, zatim neprisla, tak uvidim co v utery 🙂

laura1972
10. zář 2016

Tak dneska jsem volala k mojemu dr.ohledně vcerejsiho vyšetření. Tak přece jen trošku něco pozitivního. Řekl mi, že se můžeme pokusit znovu hned po první ms, až přijde po revizi 🙂 I když ten strach už tam stejně bude, ale budeme se snažit nemyslet na to nejhorší.

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 je to hrůza ☹ byly jsme kousek od sebe týdny... a jak jsi mě tu podporovala, tak teď už potřebuješ tu podporu taky sama ☹ moc mě to mrzí!!! A držím palečky, aby ses dala co nejdříve dokupy a šlo to znovu. Hlavně se drž po té psychické stránce!!! A ať ti ten zákrok dopadne dobře!!! Myslím na tebe zlato!!!!

Já jsem už vlastně 2. den po revizi a začíná to být trošku krušné ☹ Jak jsem si po zákroku naivně myslela, že je super to, že nekrvácím, tak teď si to už 2. dnem pěkně vybírám ☹ A k tomu i břicho... Hlavně ať je to v pohodě a uvidíme, co doktor řekne 23. na kontrole. Jen tedy to s tím jeho, sex klidně od pondělí??? Na to nemám chuť, myšlenky, tělo taky ne... a sestra taky že hned dodržet 6nedělí... Já nevím, že si tak protiřečej ☹

simi1510
10. zář 2016

@lulinenka16 mě se zamlklé těhotenství absolutně nijak neprojevilo ☹ 26.8. to vypadalo ještě v pohodě, jen o něco mladší... a 29.8. už kolegyně doktorky vyslovila podezření - najednou nebyl ani žloutkový váček ☹ a pak to vše šlo z kopce až do 8.9., kdy jsem byla na revizi ☹

ms.neomagic
10. zář 2016

@dyslovka a co test?

simi1510
10. zář 2016

@bsvet to já byla za celou dobu jen jednou na krvi... a zase doktor mi říkal, že se to nejlépe pozná dle ultrazvuku... jen někomu se to může zdát, že tam něco je, že se jedná o hru stínů a je pak otázka, jak s tím ten doktor umí, jaká je kvalita ultrazvuku atp. ☹

simi1510
10. zář 2016

@ms.neomagic ahoj zlatko, ten výtok jsem měla dříve taky mezi ovulací a ms... někdo říká, že to může být i začínající příznak, někdo, že to je mezi ovulkou a ms normální... co člověk to názor, co doktor to názor... 🙂

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 s tím strachem se ti nedivím... s přítelem jsem se bavila a říkáme, že se do toho pustíme hned, jak to bude možné... a v teorii by to mělo jít někdy ke konci října (že bych si to mohla dát o trochu později k narozeninám), ale čím víc na to pomyslím, tím se hrozím, aby se to neopakovalo no... a u tebe je to pak ještě oproti mě, že jsi starší... ale držím palce, ať nám to oběma vyjde a přemůžeme ten strach!!!!

lulinenka16
10. zář 2016

@simi1510 to je strašné :(.člověk se těší a pak tohle :(.moc mě to mrzí, držte se holky

simi1510
10. zář 2016

@lulinenka16 já už jsem se s tím nějak srovnala, vybrala jsem si to 2 týdny před tím... a hodně mi pomohl přítel, na kterého je spolehnutí a dokázal tu být pro mě celou dobu a vše vydržet 🙂

laura1972
10. zář 2016

@simi1510 no už abych to měla za sebou. V nemocnici mi řekli, ze to můžeme zkusit tak za 3 měsíce a dnes jak jsem volala svému dr.tak mi řekl, že po první ms to už můžeme zkusit znovu. Tak aspoň nějaká naděje, že nemusíme čekat nějak dlouho. Snad to bude v pohodě a pokud se zadari, tak stejně budu onneco klidnější až bude za mnou první trimestr a budu mit za sebou alespoň první screening.

lulinenka16
10. zář 2016

@simi1510 tak to je dobře,že se o něj můžeš takhle opřít 🙂

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 držím vážně moc palce, ať se zadaří!!!!

Já bych spíš řekla, že budu klidnější až se to narodí - to bude jistota - a bude zdravé... ale pak se zas asi budu bát o jiné věci kolem něj...

Co jsem tu dneska četla, tak tu lidi řeší ještě horší věci než toto, i když pro mě v tuto chvíli je ta moje/tvoje věc, nejhorší a následný strach, co bude, jestli to bude ok atp...

A máš dobré, že můžeš doktorovi zavolat i o víkendu 🙂

simi1510
10. zář 2016

@lulinenka16 chvílemi jsem se bála, když jsem zjistila, že nečekaně bude mimi... když 9 měsíců spíme bez ochrany a nic se nestalo... a teď toto ☹ Ale mělo to tak být a včera jsem byla jak malá, když si pro mě přišel a pak jsem viděla večer své rodiče... 🙂 Takovou radost u mě asi ještě neviděli 😀

laura1972
10. zář 2016

@simi1510 no on je strašně hodný, ochotný a snazil se nám co nejdříve pomoc, abych otěhotněla. Nikdy jsem takového dr.nezažila. Ma na internetu strašně moc pozitivních komentářů a je to výborný gynekolog. Věřím, že i ted bude dělat vše pro to aby nám pomohl.

dyslovka
10. zář 2016

@ms.neomagic : test vcera negativni :-/ takze ma ms prijit asi fakt az v utery 🙂

lulinenka16
10. zář 2016

@simi1510 🙂

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 tak to je super!!! Držím palce, ať takový zůstane a pokud to bude možné, at zase co nejvíce pomůže!!! A určitě to zvládnete!!! Možná to bylo, jak spolu umíte držet v dané situaci? A že si přítelem můžeš být jistá.

Mě doktorka, která mě před zákrokem ještě prohlížela na té klinice, ještě vynadala za to, že jsem si dovolila se neočkovat proti rakovině děložního čípku... Já tam složená z toho, že jdu na revizi, že mi dítě nevyjde a ona toto.. a pak ještě, jestli se ohledně toho chci na něco zeptat... na co se mám jako ptát? Když už jsem tu diagnozu slyšela za tu dobu 3x?

23.9. jdu na kontrolu k tomu, co mi zákrok prováděl, tak jsem zvědavá, co mi poví a jak bude vše vypadat.

laura1972
10. zář 2016

@simi1510 děkuji, také ti moc přejí ať se brzy zadari 🙂 a at je vše v pořádku.😊 Možná se nám to povede na stejno otěhotnět, já tak z hrubá počítala, že tak koncem října by jsme to mohli zkusit, pokud proběhne vše tak jak má. Tak bysme se mohli podporovat pak.navzájem 🙂

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 Ono se nám to povedlo +- ve stejnou dobu už předtím, teď nás to potkalo taky +- ve stejnou dobu... tak se tu budeme podporovat i nadále 🙂

Jen pomyšlení, že ta kolegyně mé doktorky mě chtěla nechat ještě o další týden čekat a pak jako jít někam do nemocnice na zákrok bůhví kdy,... nebo jsem tu četla, že nějaká paní šla do nemocnice s krvácením, řekli jí, že má přijít druhý den na revizi a v noci začala krvácet potoky prý ☹ Tak jsem ráda, že to mám za sebou a nemusela toto podstupovat, i když jsem nejdřív byla pro to, počkat... Ale ten doktor snad věděl, co dělá.

I když jsem se dočetla až po zákroku, že je lepší hysteroskopie nebo něco takového, kdy je to prováděno i kamerou a zkušenějším doktorem, než revize, které mohou provádět i nezkušení ☹ Představa skončit třeba u té nepříjemné báby z Vinohrad???
Takhle to bylo celkem fajn na té klinice, žádná porodnice kolem, že bych měla na očích malé děti nebo tak, na pokoji naštěstí pak sama...

laura1972
10. zář 2016

@simi1510 no jasně, no. Já už to chci mit takycza sebou. Taky jsem.o tom četla. Čím dřív tím.líp. Pisou, ze může nastat krvácení u odemreleho embrya do 2 týdnů. Tak doufám, ze do pondělí to vydrží a nestane se nic. Nevím.jak dlouho to je, tak snad to bude v pohodě. Přítel naštěstí bude po celou dobu se mnou, kromě teda na sále, to už budu muset zvládnout sama, ale jsem strašně ráda, ze v tom nebudu sama. prožíval se mnou všechno od začátku těhotenství jako bysme byli propojeni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru