Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

majaaa82
9. říj 2015

@vapka Mno, jsem dnes 10 DPO (dle ovu testů), tak ono je možná jen ještě brzo... 😀

bajunka
9. říj 2015

@majaaa82 maji mě bylo na začátku taky super 🙂 a pak to přišlo, a u předchozích těhotenství mi ani zle nebylo...

tmp11
9. říj 2015

@majaaa82 jaký máš zkušenosti s duchy? Ja dělal minulý měsíc od 10 DPO a pořád duchy až do menzes.. A to jsem zkoušela mamatest, clear blue comfort (digital ukzal že nejsem v tom)..
A po MS duchové zmizeli, tak budu testovat tento měsíc znova před MS..

majaaa82
9. říj 2015

@tmp11 2x jsem měla takové ty doušky, které musíš lovit u okna... ale druhý den pak nic a přišla MS.

tmp11
9. říj 2015

@majaaa82 no taky jsem to natáčela. Nevěděla jestli si to už vymýšlím. Jak je to dlouho co jsi to měla? Říká se že po biochemickém těhotenství, jde další už líp...

majaaa82
9. říj 2015

@tmp11 Helejť, naposled tuším někdy před létem... nějakej květen, červen. Nepamatuju si to přesně. Taky jsem to někde slyšela, uvidíme, jestli to vyjde... 🙂

milujicimamina
9. říj 2015

Ahoj holky ms zatím nic,prsa boli stále i krize spodek,test jsem ráno nedělala,až teď a slabota,tak apis počítám s ms

monikavitezslav
9. říj 2015

@milujicimamina ukaz testik Jan s ms stale nic. Dale jsem netestila

milujicimamina
9. říj 2015

@monikavitezslav teď nejsme doma,ale nestojí to za řeč,počítám s ms zkrátka

lzii
9. říj 2015

@majaaa82 Ahoj , kdy budes delat dalsi test ? Jsem zvedava 🙂 Hlavne aby to vyslo

monikavitezslav
9. říj 2015

@milujicimamina a key ma prijit?

1nelinka
9. říj 2015

@majaaa82 udelej si jeste nejaky test jestli tam carka bude ja testovala s mamatestem 1den pred ms a mela fakt peknou carku byla jsem nadsena a nemohla tomu verit udelala jsem si hned dalsi testy ale ty byli negativni..:( ms mela dojit v pondeli a nedosla ale testy az na ten jeden prvni jsou negativni..:( moc drzim palecky aby to nebylo falesne pozitivni

10lulu04
9. říj 2015

Holky, je tu někdo, kdo má zkušenost s těhotenským testem Pepino?? Háže duchy, nebo je v pohodě??

majaaa82
9. říj 2015

@1nelinka Ahojky, udělám další v neděli, uvidíme, jestli bude sílit. Ta čárka byla v reálu ale hodně výrazná, tady na fotce už zasychalo a navíc, foťák to nezachytil tak dobře. Jsem hodně zvědavá, jak to se mnou bude dál 🙂

milujicimamina
9. říj 2015

Mě má dojít dnes,nejpozději v neděli asi tak,
@monikavitezslav ale prsa me prrsranou bolet den než dojde a zatím bolí,a hodně tak už nevím

majaaa82
9. říj 2015

@lzii Ahoj lzii, testovat budu asi v neděli, HCG roste obden, nemělo by to dřív smysl... tak drž palce, ať sílí 🙂

1nelinka
9. říj 2015

@majaaa82 tak to potichoucku gratuluju a preju aby carecka silila 😊

vapka
9. říj 2015

@majaaa82 bude sílit, držím palce, mě tedy od včerejška zesílila 😀

majaaa82
9. říj 2015

@1nelinka dik moc😉Taky bych si to prala. Vcera byl test negativnu, dnes ta sama znacka pozitivni, tak snad to neni jen mameni😉

marycz
9. říj 2015

@majaaa82 já taky držím moc palečky, aby čárka zesílila 🙂

milujicimamina
9. říj 2015

Cipek uzavřený je hrozne vysoko mi přijde,a mám bílý výtok,vím ze to nic neznamená ale tak snad ještě naděje je,rano zkuaim ještě test 🙄

padly_andel
9. říj 2015

Tak já teď večer ještě takhle, zkusila jsem jiný test, vím že je to ještě brzy no, MS má dojít až za 4 dny 😕

vapka
9. říj 2015

@padly_andel myslím, že nedorazí 😉

milujicimamina
9. říj 2015

@padly_andel to už nedorazí 🙂

padly_andel
9. říj 2015

@vapka
@milujicimamina Kéžby! Ráno zkusím další, připadám si jak blázen a manža se mi směje 😀

milujicimamina
9. říj 2015

@padly_andel úplně tě chápu,mě to máte na tom kraane duchy a na max včera nic

vapka
9. říj 2015

@padly_andel brzy ho přejde humor 😉

milujicimamina
9. říj 2015

@vapka 😀 😀

kuratkol
9. říj 2015

@padly_andel Kolikátý DPO jsi testovala ?

padly_andel
9. říj 2015

@milujicimamina Já mám Mamatest a tenhle Lifelight, v lékárně mi řekly, že je to jtejný, Mamatest neměly. Tak zatím to vypadá stejně, tak se modlím aby fakt nedorazila.
@vapka Jo to jsem mu taky říkala, prej se těší 😀 Doufám že se sejdeme v termínu porodu červen 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru