Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina vždy být nidační pokles nemusí 🙂 🙂 no tak pokud ti nebylo dobře a měla jsi zvýšenou teplotu tak ta BT s 11DC je fakt zkreslená spíše bych tu BT vymazala a uvidíš,že ti vyznačí ovulku na 12DC 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal
@juliemichal dala jsem tam ccy podobnou jako predtim den a fakt tak to je zajimave je fakt ze byla i hrozna chut na sex ty tri dny me to bylo divne

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina no tak teď mi to určitě tak sedí u tebe na tu ovu 🙂 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal a ja si byla tak jista a vidis tak snad to ted klapne 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina držím moc moc palečky aby to teď klaplo 🙂 🙂 a těším se na tvůj další testík 🙂 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal zvlastni dekuju za pomoc 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal uz je ta čára i plna ze? Předtím byla teckovana

milujicimamina
11. kvě 2016
juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina vůbec není za co ano jak byla tečkovaná tak tam ff nevěděl přesně zda tak byla ovulace nebo ne a teď jak je plná tak už ví přesně,že 12DC byla ovulace 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal tak jsem to delala celou dobu spatne urcite uz to docela chapu ze u me bulkovy hlen je pred a vodnaty v ovulaci ja myslela opacne

adkatt
11. kvě 2016

holky nevite co muze znamenat v 21DC bolesti v podbrisku a silny bily vytok? jsem se lekla ze jsem se pocurala 😒

1352015
11. kvě 2016

A někdo zkušenosti s clearblue digital? MS za 5 dnů a mínus. Je to jistý?

leymea
11. kvě 2016

@1352015 zalezi kolik jsi DPO 🙂

1352015
11. kvě 2016

@leymea 11DPO asi

1nelinka
11. kvě 2016

@adkatt ja mam pravidelne silny bily vytok tak druhy,treti den po ovulaci taky kolem cca 21dc

marty87
11. kvě 2016

@1352015 já jsem si dělala a ukázalo mi to 3+ a 14. dní na to jsem byla na kontrole a dr mi řekl, že sem v 5. týdnu. Tak to docela odpovidalo.

barbarosi94
11. kvě 2016

@milujicimamina prosim,prosim ten program na bt mas jako aplikaci v tel?

adkatt
11. kvě 2016

@1nelinka no já mám MS jak kdy 😉

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina já jsem si nedala pokoj 😀 😀 byla jsem v ochodě a koupila si test s citlivostí 25 a udělala ho a je tam taky dušík 😀 😀 několik holek mi psalo,že není možné aby pregnyl vymizel a potom se znova dostal do těla 😀 a jedna holčina psala,že by to mohl být eventuálně fal. dušík,ale tady je taky 😀 😀 no další test si dělám toho 17 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@barbarosi94 ano stahle mela jsem i womenzone a jeste jeden ale doplnuji jen sem fertility🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal to ti moc drzim pesticky 🙂 ja mozna zkusim jeste rano a kdyztam nic nebude tak pak az sobotu

hul
11. kvě 2016

@juliemichal vidím 🙂)

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina já asi další zkusím až na můj svátek v to úterý,teda pokud to vydržím 🙂 🙂

@hul děkuji akorát nevím zda to je pregnyl nebo ne 😀 ale podle více holčin není možné abych včera neměla nic na tt a dnes ano... testovala jsem pregnyl denně a včera na tt vůbec nic a dnes toto 😀

barbarosi94
11. kvě 2016

@milujicimamina uz jsen stahla, ale jakto ,ze nevidim tu caru, ktera ukazuje ovu 😐

hul
11. kvě 2016

@juliemichal právě. Já si myslím ze je blbost aby zmizel a pak se zas objevil. Doufám ze za par dni se pořádně vybarvi

juliemichal
11. kvě 2016

@hul to já si taky myslím,že je to blbost 🙂 no snad za pár dnů bude silnější,co bych za to dala 🙂 🙂 kéž by se to konečně povedlo 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@barbarosi94 to nevim ukaz jo?

milujicimamina
11. kvě 2016

Ukaz ho tam melo byt 🙂

barbarosi94
11. kvě 2016
milujicimamina
11. kvě 2016

@barbarosi94 a tak to nevim a kdy asi byla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru