Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svorly
18. čer 2016

@1nelinka Hlavně když je pravidelně, to je důležitý. U kamarádky právě fertility hodně pomohl, tak jsem si říkala že to zkusím taky. Ale nevím jestli to zrovna u mě k něčemu je, za 10 dní jdu na gyndu a mám slíbenou domluvu na hormonální profil.

svorly
18. čer 2016

@jarmulka jj, já jsem 9 dpo a chystám se dnes pro novej test, uvidím jestli vydržím čekat do zítřka s testováním. Kdybych tam něco měla tak hodím fotku 🙂

leymea
18. čer 2016

@mi89 nadhera 🙂 moc Ti gratuluju. Ja dnes negativni, tak cekam MS 🙂

1nelinka
18. čer 2016

@svorly ja brala pul roku femibion a kontryhelovy caj a ted 4 mesice fertility blend a druhy mesic gynex..diky gynexu mam ukazkovy hlen..tak zkusim jeste par mesicu tuhle sestavu..🙂 ale mrzi me ze mi nic nezkrati cyklus min je tech 5 tydnu

kato83
18. čer 2016

Tak dnes jsem holky 10DPO a test nic... snehobilo.
MS ma prijit v úterý...

kato83
18. čer 2016

@kato83 10DPO a nic :(

leymea
18. čer 2016

@kato83 ja tez, ale MS zitra. Mozna dorazi uz dneska 😀 ale treba za dva dny tam vykoukne 😉 mas do MS jeste daleko 🙂

kato83
18. čer 2016

@leymea puvodne jsem chtela vydrzet aspon do nedele, ale nedalo me to...
Tak dalsi udelam az v pondeli ráno..

jarmulka
18. čer 2016

@kato83 pořád se může objevit!!! U někoho se ukáže duch třeba až den po vynechání MS.

mi89
18. čer 2016

@leymea děkuji 🙂 je to nějaké rychlé, ale jsem moc šťastná!!! dneska odpočívám a čtu všechno možné od nevhodných potravin až po sex v těhotenství, ať něco nepodcením :D

Uvidíš, že se zadaří, jen fakt je potřeba se zabývat i něčím jiným. Já mězi ovulací a testem pekla chleba a bylo jich asi 7 za těch 12 dní, tak se nosilo i do práce 😀

yorii
18. čer 2016

Jasné těhotenství. Já tu čárku dokonce měla kdysi tak slabou, že mi v lékárně tvrdili, že to bude spíš chyba testu... :D Prostě jakmile je tam alespoň malý náznak a je to na více testech, je to jasné.

leymea
18. čer 2016

@mi89 ja uz tento mesic to neresila. Jen vim, ze to zitra mam dostat tak jsem zkusila test. Uz me to nebavi porad resit, tak jsem si rekla, ze nic nebudu koumat, myslet na to a mluvit o tom. A stejne nic 😀 dam tomu posledni mesic a jelikoz uz to bude rok tak se pak objednam k pani doktorce ☹ at vime na cem jsme, kde je ten problem. Tak at je vse v poradku 😉 pak dej vedet po prvni kontrole 🙂

mi89
18. čer 2016

@leymea vždyť jsi mladá holka, uvidíš, že to bude nějaká maličkost ;)

Určitě dám 🙂 už potom asi ve zprávě. Držím palečky, aby se nedostavila a jen bylo méně hormonu ;)

ajajirka
18. čer 2016

ahojky holky tehotensky test je negativní ale chvili sem slaboucce zaspinila je jeste sance ze by se mohlo zadarit prosim moc o názory a skušenosti

dmklarka
18. čer 2016

Ahoj holky,prosím vidíte něco?První je těhu test,dneska by měla být ms,jinak 13dpo.A druhý je dnešní ovu test,jsem myslela že je to těhu,ale koukam že je skoro pozitivní :D

juliemichal
18. čer 2016

@dmklarka ano zdá se mi,že tam něco vidím 🙂 🙂

dmklarka
18. čer 2016

@juliemichal jde to vidět líp ale fotí se to špatně :D mrkla jsem na ten ovu a ten je pozitivní víc než jsem měla při ovulaci :D jsem z toho nějaká zmatená :D

juliemichal
18. čer 2016

@dmklarka vidím pěkného dušíka a moc držím palečky aby krásně sílil ♥ ♥ a asi bych i zkusila digi test 😀

dmklarka
18. čer 2016

@juliemichal děkuju :* zítra zkusím 🙂 i když mám obavy protože teď užívám prednison a nějaké léky na kašel co by se kdyžtak nemělo:( No uvidíme,nezbývá než čekat 🙂

juliemichal
18. čer 2016

@dmklarka není vůbec za co.já si myslím,že ze začátku těhu tyto léky miminku neublíží 🙂 ale pokud bys zítra měla digi pozitivní tak bych ty prášky pro jistotu vysadila 🙂 🙂

laskonka85
18. čer 2016

@dmklarka ja jsem prednison brala v tehotenstvi ,od 10tt..Tak bych se toho nebala😉

leymea
18. čer 2016

@mi89 tak uz mi MS prisla dneska. 😀 tak jedem novy kolo 🙂

nordjane
18. čer 2016

@lymea ja jsem dva dny slabounce spinila, presne v terminu MS a v den MS jsem delala i test a byl snehobily... treti den mi to nedalo a rikala jsem, ze takto MS nevypada a hle byl test krasne pozitivni. Doktor mi potvrdil, ze me telo produkuje hcg v moci v minimalnim mnozstvi a az po nekolika dnech dnech vynechani. A to jsem byla 14DPO...

dmklarka
18. čer 2016

@laskonka85 já ho beru na nosní polypy dohromady ta léčba je 14dní,vysadit se hned nedá.A k čemu si ho užívala?🙂

laskonka85
18. čer 2016

@dmklarka Po dvou zamlklych potratech ,jsem si vyžádala testy na imunologii..zjistili tam zvýšený protilatky.Takze mi dr.nasadila ten prednison ,aby se to neopakovalo..Jen nizkou davku ,ale po zbytek tehotenstvi.

dmklarka
18. čer 2016

@laskonka85 Ahaa 🙂 Hlavně když pomohl ;)

leymea
18. čer 2016

@nordjane zrovna jsem byla na zachode a po utreni krev, trochu. Tak jsem si dala tampon a krev byla krasne cervena ☹ uvidim az ho vytahnu, ale neverim tomu 😉 bolesti mam cely den, zatim nezesili, ale prvni den je to u me peklo, tak se zacinam pripravovat na poradne bolesti :-/ vzdycky tak 2 hodiny a pak uz je to zas dobry. Kazdopadne dam vedet 😀

mi89
18. čer 2016

@leymea i kdyby, jsi na dobré cestě na to nemyslet a pak se zadari, nebo lékař pomůže, uvidíš ;)

laskonka85
18. čer 2016

@dmklarka to kazdopadne,ale kdybych se tenkrat neozvala a nezmenila gynekolozku ,tak buhvi jak by to dopadlo...

jarmulka
18. čer 2016

@dmklarka já vidím krásného ducha na těhotenském testu!!!! A ovulační to jen potvrzuje!!!! Přeji, ať sílí a je vše v pořádku 🙂.... Určitě zkus další testik z ranní moči

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru