Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy klinika stejna, ultrazvuk stejny... Jen jiná doktorka

simi1510
29. srp 2016

@denikzaslouzilemamy navic mi neukazala na monitoru nic, nic priblezeneho neni... A ja tu pomalu a jiste ztrácím nejak nervy :-/

denikzaslouzilemamy
29. srp 2016

@simi1510 tomu rozumím, ale nic asi víc neporadím :-/

europa00
29. srp 2016

@simi1510 ahoj ja vidím, že v tom první je nejaka bublinka ve druhem už je prázdny vaček v 5 tydnu těhu už by měl být vidět normálně plod... pokud teda nejsi nižší tyden treba 3..to by tak odpovídalo..podle ultrazvuku..

jinak kdyžjsem měla mimodelžní ani jsem nkrvacela a jen ze me vysla ciřa malinka hmot s několika milimetrovým plůdkem...jen jse mi to milo..ai jsem nevedela o co jde až pak mo to docvaklo..a plodovy vaček tam zustal a zvesela rost a vytvařel nomální hcg...trochu nižší ale v normách...

čekají ale do poslední možnosti jestli se dítě pld ještě neukáže než přistoupí k dalšímu kroku...takže můžeš počkat a jak za dva tydny nic..tak prostě nic no..bohužel

simi1510
29. srp 2016

@europa00 me se prave spatne porovnávají, kdyz kazdy je z jine vzdálenosti. Dle doktorky v patek to dle ultrazvuku odpovídalo 5.tydnu, což vychází i dle kalendáře na ovulku...

simi1510
29. srp 2016

Rikam si holky, ze si skončím nekam na pohotovost pro konzultaci... Nedá mi to zkratka a ani testy krve neudelala...

europa00
29. srp 2016

@simi1510 jj a co plod..ten tam nevidela? neoznačila? nechapu, však někdo už má v 6- 7týdnu srdíčko...neříkala kde je plod?? je to šílené doktoři nám nic neřeknou..atd..já si vždy vše musím zjistit vyřvat, dohledat...podruhé jsem potratila protože doktoři jsou fakt asi imbecilní...několika jsem jim řekla že po prvním potratu vždy před menzes zakrvacím po styku že cím to muže by t..at neřeším že neví..žě čímkoliv..rikam a nebude to vadit v dalším početi ?? neee nebude...takže jsem hned znova zapadla teda 4 měsíce po prvním potratu...a pak v 5 tydnu po sexu zakrvacela a potratila...a krvacela jsem vždy pred menzes doted...tkže už jsemmyslela že mi tema kyretážema poškodili dělohu nebo něco.až ted jedn dokror jen tak mezi řeči pláck že mám asi nižší progesteron a to způsobuje to zakrvácení ještě před menzez....NOO A JSME DOMA ZEEEE...TAKŽE Z NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTI JSEM UPLNE ZDRAVE MIMINKO (DLE GENETIKY) POTRATILA KVŮLI NIZKÉMU PROGESTERONU A STACILO DAT JEN BLBY DUPHASTON..když zjistili že jsem těhu...ale nikoto tahle blbost ani nenapadla..ted 5 měsícu po tom druhém potratu jsem poprve po sexu nezakrvácela..a dle testu je progesteron ok...a cyklus už se mi zmenil z 30 deniho zpět na 28 denní...doufám, že je to konečně dobre znamen že se tělo daVA DOKUPY...je je nakopat do riti nekdy fakt..stačilo tak málo a mohla jsem za chvili rodit holčičku...

europa00
29. srp 2016

@simi1510 to te asi nevezmou nemaji duvod nekrvacis nic..když chce mit klid na duši bež jako samoplatce zitra sama..stji to asi 170-200 kč

adrrik
29. srp 2016

@katyh84 to ano ale jednorázová hodnota nic nwvypovi musí sledovat nárůst hCG já jsem zastáncem čl má být to má být a zbytečný stres ničemu nepimjze

europa00
29. srp 2016

@adrrik n ale ona už jedno vzate hcg ted kže nižšíproc by porad stavela vzdušné zámky....mě třeba falešné naděje příjdou hrozné

katyh84
29. srp 2016

@adrrik však já jsem nepsala že stačí jeden odběr ale že za 3 dny udělat další aby tam byla vidět křivka jak ten hormon narůstá

simi1510
29. srp 2016

@europa00 já právě brala od krvácení 19.8. utrogestan jeden ráno a jeden večer, krvácení bylo po sexu (poloha nahoře), 2 sexy předtím v klasické poloze byly ale ok....
a teď prostě tato doktorka... já neměla vůbec myšlenky, jak jsem ležela na té koze, a ona mi říká, že to vypadá na zamlklé, o ničem nemluvila, ani o tom, že je tam váček, já nic neviděla, že monitor na mě ani nenatočila...

a vím jen, že jsem jí říkala, že cykly mám různě dlouhé, že ovulace nebyla přesně... a snažila se o něj bojovat... a že mě tedy posílá na kontrolu za 2 týdny.... a já tu mám nervy v pytli, brečím tu a snažím se vymyslet, co a jak, abych se nezbláznila a případně si to nějak ověřila.

Portože neměla ani tu slušnost pozdravit, jako já si zaplatila roční paušál 2000,- za lepší služby na té klinice a ona takto? A ani prostě nějaké ukázání, co a jak oproti tomu pátku... A ještě rusanda...

simi1510
29. srp 2016

@europa00 od toho 22. 8. mi HCG vůbec nevzali... ani v pátek, ani dneska, takže já ani nevím, jaká je hodnota. ale hodnota z 22.8. odpovídala rozmezí 5-6.týden. Nevím ale dle těch rozmezí kam spíše...

simi1510
29. srp 2016

@katyh84 a já klidně po 2-3 dnech půjdu zase... si najdu laboratoř a zítra tam naklušu...

europa00
29. srp 2016

@simi1510 no rozmezí hcg je strasně široke..u tebe se jedna jestli ti ted kleslo nebo nejakym způsobem stoupá..ty neznáš ani jednu hodnotu jakou más? pokud ne bež zitr na normalni polikliniku jako samoplatce..a za dva dny bez znova a uvidis..okud klesa je to jasne...pkud nejak pomalu stoupá tak šance bude...no mi taky dali duphaston ale už pozdě..co už jsem potratila jsem veděla že to nepujde zchranit jelikož muj test z moci byl hned rano po krvaceni o polovinu slabsi nez z vecera pred krvacením takže jsem vedela že o to přijdu...do třech dnu se plod uplne vstřebal...na ultrazvuku jeste videl sel..s mensim vačkem...alle ja vedela že už je zle...protože hcg proste klesalo ...

adrrik
29. srp 2016

@europa00 to já neříkám aby stavěla vzdušné zámky...pokud uz ví nějakou hodnotu může se od toho odpočinout

@simi1510 každopádně drzim pěstí ať to dopadne dobře a budeš maminka😃

europa00
29. srp 2016

@katyh84 jj na potvrzeni jestli potratila staci ijden den..hcg klesa pomerne rychle,..

simi1510
29. srp 2016

@europa00 z 22.8. vím, že jsem měla 3142, od té doby mi krev na hcg nikdo nebral

slunickova
29. srp 2016

Ahoj holky tak jsem v 8tt,jsme zdravy krasny a tluce nam srdicko,termin porodu 12.dubna😘

misula29
29. srp 2016

@simi1510 a nechceš se zastavit jako samoplátce na klinika kde mají utz na kterým dělají ten prvotrimestrální screning? Přece jen je tam to rozlišení o poznání lepší. 14 dnů je teda sakra dlouho a divím se že ti nedělali náběr aby vyloučili mimo ,když na té fotce z utz není nic vidět

europa00
29. srp 2016

@misula29 mdožní sd nmá ne když je ultrazvuk z dělohy .-) tak ji ještě více nestraš .-)

simi1510
29. srp 2016

@misula29 ta doktorka mi dnes řekla, že to určitě není mimoděložní... a to mohu na kliniku s prvotrimestrálním screeningem jako samoplátce a takto brzy?

simi1510
29. srp 2016

@europa00 to mi říkala v pátek doktorka, že se to ještě může stát... ale že tím, že je tam žloutkový váček, tak je 90% že ne

ladie
29. srp 2016

@simi1510 hcg z 22.8. už je ti k ničemu. Tady jde o to mít dva po sobě jdoucí odběry v rozmezí 2-3 dny abys mohla porovnat hodnotu. Měla by se +- zdvojnásobit (pokud je všechno v pořádku).

Já si zamlklým prošla. Poprvé vše ok, byla vidět dutinka. Podruhé to vypadalo stejně, tak mi vzala krev, za dva dny další kontrola, další krev a bylo to jasné.
Druhá věc byla, že jsem odmítla jít na revizi a spolu s doktorkou jsme čekaly, až to odejde samo = dost kontrol, utz, odběry krve.

Hele, na klinice jsi zaplatila roční paušál, který není zrovna levný. Takže já bych brnkla jim. Že dva týdny prostě čekat nechceš, jestli tě nemůžou vzít už za pár dní/týden a že bys ráda testy na HCG (aspoň ty dva).

markiiska
29. srp 2016

@slunickova moc krásnej mimísek 🙂 také mám 12.4.

simi1510
29. srp 2016

@ladie já před chvílí napsala na tu kliniku e-mail (mám tam mít i konzultace po e-mailu...), jestli mi nemohou poslat přiblížený alespoň ultrazvuk, zda ho udělala... Uvidím, zda se ozvou no. Jinak zkusím k té své, která je tam čtvrtek a pátek, jestli by neměla místo no, že toto je trýznění...

ladie
29. srp 2016

@simi1510 z ultrazvuku nic nevyčteš.

simi1510
29. srp 2016

@ladie viděla bych, jestli tam je ten váček stejně nebo ne, jelikož z toho dnešního to vypadá, že tam nic není .... jak je z dálky

misula29
29. srp 2016

@europa00 tak to ,že tam něco je a nemůžou potvrdit plod neznamená že to nemůže být.
@simi1510 tak to je dobře,že ti to vyloučili. JJ můžeš , nejde o ten screning jako takovej ,ale o kvalitu utz. Podruhé když jsem měla mimo tak se nemohli ve špitále shodnout jestli je to v děloze nebo ne a s tím mě ve čtvrtek propustili,že se uvidí. V pátek jsme měli odjíždět na dovolenou do zahraničí takže jsem z toho byla dost mimo. Tak jsem si volala do heliosu ,že si zaplatím 3D utz a vyhověli mě .

1nelinka
29. srp 2016

@simi1510 jestli jsi mela hcg 22.8 kolem 3tis tak si zajdi zitra na krev a mela by byt kolem 30tis jestli ti roste spravne.. Hcg se ma kazde dva dny zdvojnasobit..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru