Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zagyi_izabela
28. kvě 2014

@jge dobry den,mozem sa opytat ako sa da zistit mnozstvo hcg ?to sa pocitaju dni po styku?alebo po ovulacii,my sme mali v sobotu,pocas plodnych dni,vcera som robila je este negat,kedy uz ukaze nieco?dakujem

apollonka
28. kvě 2014

Ahoj,mrkni na muj testik ze dneska 8 dpo.něco tam vidím uvidíme v pátek.

1valeria1
28. kvě 2014

Ahojte,potrebujem poradit 🙂 prvy testik dnes rano druhy poobede...vidim sa aj vam druha / na to prvom ? A keby asi bola realna tak je aj na druhom testiku s poobedia vsak ? Dnes mam 30dc mavam tak 28-32

zagyi_izabela
28. kvě 2014

@apollonka Ahoj,uz vidno tam slabo 2 ciarky,ja som tak mala pri prvom a postupne to silnelo,len teraz som nedockava 😝

siska765
28. kvě 2014

@1valeria1 na prvom sa mi cosi mari,len ci to nie je iba kanalik,a silnejsiu mat poobede nemusis lebo mas teraz zriedeny moc takze je jasne ze to nie je silnejsie.zalezi kedy si mala ovulaciu

siska765
28. kvě 2014

@apollonka take som mala aj ja zprvu 🙂 drzim palce

apollonka
28. kvě 2014

Sem na to zvědavá jak to dopadne..uvidíme ale takové sem mela u druhého a vyšlo to stejně k dr bych šla až za měsíc tak: )

22beba
28. kvě 2014

kočule moje poradte mi prosím ☹ dnes som bola na krvi a hcg je menej ako 1 testy som mala pozitívne ... ☹ takže nič z toho ... chcem sa vás opýtať neviete prečo ma bolí tak divne podbruško? nie je to ako na ms taký tlak to je by som povedala a aj cecoky ma bolia na sone utz všetko v poriadku tak nechapem čo to .... to nie je normalne ☹ niekto si zo mna robí kozy

1valeria1
28. kvě 2014

@siska765 to praveze vobec neviem kedy bola ovu....dakujem ten prvy testik bola slabucka do limitu a ruzova 🙂

jge
28. kvě 2014

@apollonka Vidim tam carecku, testuj za dva dny, jiste zesili, gratuluji!

jge
28. kvě 2014

@zagyi_izabela mnozstvi HCG jde zjistit z krve - presne, pak ne presne, ale kvantitativne - zda tam nejake je, z tehu testu. V prumeru tak 10dpo jiz neco ukaze test o citlivosti 10.

jge
28. kvě 2014

@1valeria1 na prvnim vidim ducha!

zagyi_izabela
28. kvě 2014

@jge dakujem pekne za odpoved,musim vydrzat ,test este neukaze

1valeria1
28. kvě 2014

@apollonka ahoj no podla mna na 8dpo mas peknu ciarocku 🙂 drzim palce....ale myslim ze potisku gratulujem 🙂

elousek2011
28. kvě 2014

....udělejte si ještě jeden test, ten nejlevnější...a budete hned vědět 🙂))

1valeria1
28. kvě 2014

@jge dakujem....🙂 tiez si nedavno testikovala tak gratulujem....testiky ti silneli kazdym dnom??

jge
28. kvě 2014

@1valeria1 Vice mene obden, ale mela jsem cca 3-4 dny podobnou silu carky a pak to najednou strasne zptavlo... Zitra jdu poprve k dr. tak uvidime.

1valeria1
28. kvě 2014

@jge super tak nech je vsetko ako ma 🙂 🙂 ja dufam ze aj ta moja / stmavne 🙂

sonka43
28. kvě 2014

vcera o 15:00 --o 20:00 a rano 6:30 ... mrcha meska ..v poslednom case bola rozhadzana ...co si myslite fotky su zle ale volnym okom viditelne na zivo ? ☹ testy citlivost 25HCG nieje to duch?

sebime
28. kvě 2014

@sonka43 tak ja tam vidím na každom 2 čiarky 🙂

marketkaturcinkova
28. kvě 2014

Takhle jsem to měla přesně taky 🙂 úplně slabounké, ještě zítra a už to bude jasnější 🙂

apollonka
29. kvě 2014

tak u mě je to jen maly duch nejspis ale naskoci behem minutky..tak uvidime

melanka21
29. kvě 2014

@apollonka maly duch? ved to je ciarocka jak lusk :D

apollonka
29. kvě 2014

@melanka21 no nevím..myslíš? je to 9 dpo..mě to prijde moc slabounke proto sem to nazvala duchem 🙂

melanka21
29. kvě 2014

@apollonka ja som na 9DPO ani toto nemalaaaaaaaaaa :D mozes sa urcite tesit a hlavne, nech je vsetko v poriadku 🙂 gratulujeem a vitam ta medzi nami 🙂

artee01
29. kvě 2014

@apollonka čárka se tam krásně rýsuje 🙂 gratuluju 🙂

apollonka
29. kvě 2014

Děkuju a nemůže to byt třeba falešné?měly sme styk jen jednou 😀 ale je fakt ze ja otehotnet problem nikdy nemela 🙂 diky holky uvidime jak se to bude vyvijet dal 🙂

babulinka29
29. kvě 2014

Ahojte baby som 9 dpo a nevydržala som, ale asi nič z toho .....vie mi to niekto upraviť?

asemilka
29. kvě 2014

@babulinka29 paci sa. Na tej prvej foto sa niečo črtá. Ešte nie je nič stratené 🙂 je ešte veľmi skoro. Počkaj par dni a test zopakuj 🙂

babulinka29
29. kvě 2014

@asemilka dakujemmm skúsim cez víkend z ranného 🙂🙂🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru