Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivatko0406
22. čer 2016

@norae nechci ti brat nadeje, ale tyhle opravdu delaji duchy. Ani to mozna neni zbarveni, jako spis se zvyrazni ryha, kde ma byt carka. Jeste pockej! Treba je to opravdu carka, hodne slabounka....cas ukaze. Je to blby, ale musime cekat. Taky cekam na carku. Drzim ti palce!

norae
22. čer 2016

@jarmulka
@ivatko0406 njn, holky, kdyz ja uplne zapomnela ze jsou tyhle testy na nic, je to fakt doba uz co jsem byla blazen do testovani a nevim ktere kupovat :D ja bych mozna snad ani neplasila, kdyby ne to, ze mam snad tu nejhorsi PMS od doby co jsem porodila :D od porodu de facto ani nevim ze mrchu mam, a ted proste uz par dnu me boli bricho, prsa, furt brecim, furt bych jen spala, no hruza! Uz at ty kramy dojdou, bo se zvencnu :D a priste si musim pamatovat, ze fialove testy ne-e.

Ktere testy jsou ted nejlepsi? Naposledy jsem horlive testovala pred tremi lety.

ivatko0406
22. čer 2016

@norae ted pry z lekarny dr max Lady Max 2v1. Doporucuji ho tu holky

clea89
22. čer 2016

@norae ahojky, pro mě jsou nejlepší testy z DR. Maxe..ukázaly mi výsledek spolehlivě, jsou levné a lehce k sehnání, jelikož DR. Max je skoro všude. Držím palce, ať to vyjde

norae
22. čer 2016

@clea89 no vidis to, a ja mam tri lekarny ktere jsou ke mne bliz nez dr. max :D ale ja si snad pro ty testy jeste dojedu, bo mne klepne. Musim rict, ze mi tohle honeni duchu vubec nechybelo :D

clea89
22. čer 2016

@norae ahaaaa 😀 no tak pak jsem jeste zkousela Pepino 10 test normalne z tesca, ten mi taky ukázal čárku..a pak ještě jeden obyčejný test z jakési no name lékárny..ale ten mi čárky neukázal, jelikož v té době jsem nebyla těhu, tak nevím 😀 no ale každopádně neukázal ducha.. někde v této diskuzi mám fotky mých těhu testů, jak ukazovaly čárky, můžeš mrknout..a tam jsou vidět čárky

norae
22. čer 2016

@clea89 dekuju, ale ja uz jednoho prcka mam a jeste porad mam v zive pameti, jak ty testy tehdy vypadaly, jak silily (delala jsem jich asi 50, bo jsem tomu furt nemohla uverit :D), proto taky kdyz mi minule testy nesilily (delala jsem i jine nez ty fialove, dokonce i nejaky takovy ten plastovy, vsude stejny duch) bylo mi jasne, ze je neco spatne, a pak po tydnu meskani MS prisla. Ted na tom testu by ten duch tomu 13DPO celkem i odpovidal, i co si pamatuju z minuleho tehotenstvi, ale prave jsem si vzpomnela jak jsem z tech fialovych byla vypleskla minule, jeden se dokonce zabarvil uplne cely :D takze mi nezbyva nez cekat, jako ostatni vzdy 🙂

clea89
22. čer 2016

@norae noo tak to tedy zbývá už jenom čekat..no každopádně držím palečky a dej vědět, jak to dopadloooo

ivatko0406
22. čer 2016

@norae taky jsem ve fazi cekani.... 10ty den po ovulaci. U me je asi brzo i na ducha.

ms.neomagic
22. čer 2016

Jeee kez by to byla pravda s tou kartou...ms ma prijit nedele az streda..mela jsem to ted posl.dva mesice rozharaseny...takze u me je jeste na test brzo a lovit duchy nebudu.. 🙂

pandabox
22. čer 2016

@ms.neomagic cim pozdeji budes lovit duchy tim kratsi dobu budes cekat na konec prvniho trimestru🙂

frezie79
22. čer 2016

@ms.neomagic souhlasím s pandabox🙂 ... já v očekávaném období ms měla jiné starosti, stěhovali jsme se, vůbec by mě nenapadlo, že bych mohla být těhu, zpoždění přibližné ms jsem si uvědomila až po několika dnech, břicho mě trošku pobolívalo jako na mršku, tak jsem to až tak nehrotila, pak si udělala testík a byly tam jasné //🙂

ms.neomagic
22. čer 2016

Ja prave holky na to taky nemam cas,a hlavne vim ze je brzy,vzdyt teprve pred tydnem probihala ovulka...a za dalsi,koupili jsme barak,takze litame po zahrade,seceme 2letou travu,rezem atd...do toho delam nocni,kde to je taky masakr,nestihnu se ani vycurat...a pres den jsem rada ze spim a trochu odpocivam...priznaky zadny nemam...jen me v noci v praci obcas zaboli prsa,jakoby zapicha nebo jak to popsat,takovej tlak.

frezie79
22. čer 2016

já taky neměla žádné příznaky, jen mě pnuly prsa a trošku víc naběhly žilky na nich, byla unavenější - ospalejší, jinak bych těhu nic nepřikládala .. a klasika pobolívání břicha jako na ms🙂

ms.neomagic
22. čer 2016

Tak me kamaradka donutila udelat test,ale jak jsem rikala,je bilej,dnes je to teprvr tyden po ovu..se jeste ani urco nestacilo uhnizdit pokud se zadarilo.

27tery
22. čer 2016

@juliemichal ahoj určitě bych ti napsala zprávu kdybych potřebovala poradit i ty mi kdykoliv můžeš napsat ale stejná ti moc děkuji 😃

juliemichal
22. čer 2016

@27tery ahojky 🙂 🙂 dobře,takže kdykoliv budeš potřebovat radu atd tak hned piš 🙂 🙂 a vůbec není za co 🙂 🙂 ráda když vím tak poradím 🙂 🙂

laura1972
22. čer 2016

Ahoj holky, máte některá zkušenost s teh.testem z drogerie teta zn. VITALX a kdy jste ho nejdříve zkusily DPO děkuji za odpovědi

norae
22. čer 2016

Tak jsem nakonec byla vecer venku a koupila si dr. Max. A na testu vubec nic, snehobilo :D
Takze doporucuju vyhybat se obloukem vsem temhle testum fialovym, jsou furt ty same, kdyz se podivate na vyrobce. Tyka se to mamatestu, cemio testu a prave taky Vitalx z teta drogerie. Bacha na to holky, at nejste pak zbytecne zklamane. Tim odpovidam i na dotaz @laura1972

nikoletaxx
22. čer 2016

Ahoj holky, prosím o radu. Poslední MS jsem měla od 22.- 25.5. pak jsem vysadila HA a ovulaci jsem podle výpočtu měla mít 2.-5.6. Dnes je to již čtvrtý den zpoždění MS. Posílám foto prvního testu a druhého ze včerejška. Jestli se těhu počítá ( a jsem tedy těhotná - jdu příští pátek k doktorce) od posledni menstruace znamená to, že jsem dnes ve 4 tt ?? Děkuji

nikoletaxx
22. čer 2016
gariena
22. čer 2016

@nikoletaxx Ahoj,už bys měla být 4týden+4dny,to už se značí jako 5tt. Gratuluju!! 🙂

nikoletaxx
22. čer 2016

To znamená že příští pátek už budu v 5 tt?? Děkuji 🙂

nikoletaxx
22. čer 2016
ms.neomagic
22. čer 2016

@nikoletaxx pozor na tyhle fial.testy..delaji falesnaky..tak at nejsi taky zklamana.

nikoletaxx
22. čer 2016

Tenhle je ze středy z rána 🙂

gariena
22. čer 2016

@nikoletaxx Příští pátek už by to mělo být 6tt. Mrkni tady, doplň datum poslední menstruace a uvidíš. 🙂 http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka#fo...

gariena
22. čer 2016

@ms.neomagic Dělají falešňáky,ale tenhle na falešňák nevypadá. Tiše závidím 🙂

nikoletaxx
22. čer 2016

Děkuji moc 🙂 ... Snad bude vše v pořádku 🙂

gariena
22. čer 2016

@nikoletaxx Držím palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru