Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nelly2711
13. dub 2015

@tynulkaxix jsem hrozne zklamana

nelly2711
13. dub 2015

@monyna83 zatím slabé ale asi se to rozjede:((

monyna83
13. dub 2015

@nelly2711 Nemusí, ono můžešmít pocit, že jde o menstruaci, ale je to nějaké krvácení, které si mnoho žen s menstruací plete. Může trvat i několik měsíců. Hlavně z Tebe nesmí jít kusy.
Pokud ano, jedá se o biochemické těhu...Moc Ti držím palce...Sama vím, jaké to je..O mimi se snažím už přes 7 let...

tynulkaxix
13. dub 2015

@nelly2711 ja ti verim:( snažení o miminko je krásne obdobi, ale občas ke to opravdu hodně má psychiku:(

setnickovak
13. dub 2015

@monyna83 vlevo od ni je jeste jedna 🙂 ja vim, stejne se tak necitim, ale dekuji ti za uprimnost, te si cenim,,.

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix zvladnete to i s mrnousem 😀 kazdopadne se snad nebude opakovat, to co se stalo, hlavne kdyz rikas, ze uz by nemelo... a ohledne tehu testu- taky uz jim neverim ☹ nejsem tehu ☹

setnickovak
13. dub 2015

@monyna83 a ten na te fotce byl i s vadou skutecne pravdivy?

monyna83
13. dub 2015

@setnickovak Jo ahá, tak té jsem si nevšimla...Tak to moc tisknu pěsti, ať sílí a mimísek se drží.

To ještě nevím, je dělaný dneska. Jsem po IVF a zítra mě čeká ultrazvuk, tak jsem strašně zvědavá a zároveň ani strachy neusnu...Mám za sebou již 2 zamlklé těhotenství...a 3 IVF 😉

nelly2711
14. dub 2015

@tynulkaxix o jedno jsem přišla v červenci v osmém týdnů a o druhé v prosinci a to jsem musela porodit v pátém měsíci už je toho nějak moc:(

nelly2711
14. dub 2015

@monyna83 zkusím ještě teď ráno test ale...ty to tedy taky nemáš jednoduché to si ani nedokážu představit.

78marcela
14. dub 2015

@nelly2711 ahoj. Příště si nekupuj mamatesty, dělají často falešně pozitivní čárky. Pokud tam máš lékárnu doktor Max, tak si kup od nich ty obyčejný za 35kč. Ty jsou nejlepší. Falešně mi neukázaly nikdy nic. A to jsem po šesti IVF, takže zkušenosti mám bohaté🙂

nelly2711
14. dub 2015

@78marcela asi mas pravdu,delala jsem druhy teď ráno a byla tam druha čárka zase a téměř hned:(

nelly2711
14. dub 2015
nelly2711
14. dub 2015

Nevím jestli si mam koupit toho dr.Maxe nebo jestli už to nemá cenu..

78marcela
14. dub 2015

@nelly2711 a krvácís hodně ? Někdy se může jednat o tzv.nidacni krvaceni, které se plete s ms. To jak se embryo zavrtava.. Tak pokud máš maxe někde po ruce, tak bych to zkusila, těch 35kč je nic.

evcann
14. dub 2015

@nelly2711 určite si ho kup to jsou pekny dusikove, jeste neni nic ztraceno

nelly2711
14. dub 2015

@78marcela zatím ne moc,ale to nidacni krvácení je tak 7-10 dni od ovulace ne?pro ten test si za jedu ta nejistota je příšerna..

78marcela
14. dub 2015

@nelly2711 většinou se to uvádí, že to Je 7-10 dnů od početí. Jenže každý jsme jiný. Já vím naprosto přesně kdy mi zavedli embryo a bylo šestidenní a 11.den po transferu (kdy tedy bylo embryo staré 17dnů) jsem byla na krvi, na dr.max testu slabý duch a hcg jen 30. Tak jsem to obrečela, jak je to málo, šla to večer zapít a druhý den byla čárka už o něco silnější. Tak jsem léčbu alkoholem zopakovala🙂 a za 4 dny už bylo hcg 230 a teď už 20.týden. Takže mě se mimi chytlo pěkně pozdě, předtím jsem mívala testy pozitivní taky třeba 7.den ale nic z toho nebylo. A teď když si dala tak načas, tak to vyšlo. Takže průměry v učebnicích jsou jedna věc a lidské tělo věc druhá. Prostě záleží kdy se začne hnízdít a to Je fakt individuální.

nelly2711
14. dub 2015

@78marcela tak tohle mi udělal dr.max

88martina88
14. dub 2015

@nelly2711 hm... na tom maxovi nic neni :( :( :( :(

78marcela
14. dub 2015

@nelly2711 no tak to jsem ještě neviděla. Musela jsi mít smůlu na ausus. Tak zkus ještě druhý.

mineate
14. dub 2015

@nelly2711 Ahoj, nakoukla jsem zase sem k vam ze zvedavosti a je mi lito, ze to nevyslo. Mela jsem na mamatestu tento mesic uplne stejnyho ducha a ms dorazila. A ten Dr. Max neni vadny, jen se jeste poradne nevstrebalo to barvivo na kraji. Drz se, chapu, ze te to musi trapit, taky jsme byla smutna, ale uz jsem se oklepala a tesim se na dalsi mesic...bude to dobry!😉

nelly2711
14. dub 2015

@78marcela tak jsem zkusila a nic:(a jdou ze me srážený kousky:(

verunka_korunka
14. dub 2015

@nelly2711 nidační krvácení je i později, když se dovrtáva do sliznice dělohy... Proto jsem spinila a lehce krvácení před 2 týdny...
A na mamatest se vyprdni. Kupuji jen testy dr.max a vždy ukázal správně. To co se ti udělalo, je opravdu jen špatně rozprostrene barvivo a druhou čárku bohužel nevidím.

nelly2711
14. dub 2015

@mineate dekuju tak snad příští měsíc držím pěsti..

nelly2711
14. dub 2015

@verunka_korunka už si mamatest nikdy nekoupím,byl to akorat zbytecnej stres:(

mariaisabella
14. dub 2015

Také gratuluji 🙂

mariaisabella
14. dub 2015

Holky prosím poraďte mi, dneska ráno jsem si udělala těhotenský test a nevím na čem jsem

mineate
14. dub 2015

@nelly2711 Díky, taky drzim palce. Mamatest je na testovani na zacatku fakt naprd, nejlepsi je Dr. Max, nikdy falesnyho ducha nedela, je to jistota.

nelly2711
14. dub 2015

@mariaisabella ahoj radim ti koupit jiný test než mamatest,teď jsme to tu řešili.kup si dr. Max ať mas jistotu.mamatest bývá falešné pozitivni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru