Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

misula29
10. čer 2016

@milluska ne, tehu test určíte neukazuje ovulaci 😉

riga
10. čer 2016

@misula29 Neukazuje ovulaci, ale je v těhotenství pozitivní.

riga
10. čer 2016

@milluska Ale jo, ovulační test je v těhotenství z nějakého důvodu taky pozitivní.

misula29
10. čer 2016

@riga ano, ovulační je v těhotenství pozitivní,ale ne obráceně aby těhotenskej test ukázal ovulaci 😉

milluska
10. čer 2016

@riga bavime sa o tehu teste... Nemoze ukazat pritomnost LH, to je nezmysel...

ivatko0406
10. čer 2016

@milluska tehu test neukazuje ovu, ale naopak ano.

milluska
11. čer 2016

Ahojte tak mne dnes ráno test zase stmavol a to bolo jcg vo štvrtok v krvi 0,14 😨

milluska
11. čer 2016

@ivatko0406 aha tak sme sa nepochopili asi 😀

aalleenn
11. čer 2016

ahoj, prosím o typ na spolehlivý těhu test ..dík

elis86
11. čer 2016

Asi tomu zacinam verit...

yukonek
11. čer 2016

@aalleenn dr.max, digital clearblue, pepino

yukonek
11. čer 2016

@milluska a jdes na druhy kontrolni naber? Vetsinou se zjistuje, jestli to stoupa...pokud nejdes zasla bych si sama jako samoplatce

clea89
11. čer 2016

@petik607 jj presne jsem taky mluvila o Pepcu😃 v tydnu si tam chci jit koupit obleceni pro sebe, maji tam fajna tricka na litacku treba za 89 kc. Noo hlavne jsem na to pondelu zvedava, dam vedet urcite😊 ty jsu odkud Petik?

milluska
11. čer 2016

@yukonek a akam sa chodí na odber ako samoplatca? Ešte skúsim ten clearBlues najprv a potom podľa toho...

pandabox
12. čer 2016

@milluska klasicky, tam kde odebírají krev...

milluska
12. čer 2016

@pandabox takže ku gyn a požiadať ju ako samoplatca?

yukonek
12. čer 2016

@milluska nekam kde delaji odbery (nemocnice nebo odberova centra) a reknes ze chces odebrat krev jako samoplatce kvuli hladine hcg

pandabox
12. čer 2016

@milluska přes ne jak rika yukonek..k doktorce nemusíš..
@yukonek

mignona
12. čer 2016

@milluska a @nunik ... koukám na to jako na zjevení 🙂

nunik
12. čer 2016

@mignona krásné 🙂

mignona
12. čer 2016

@nunik Děkuju 🙂 jsem v takovém tom, že mi ještě nejde do hlavy, že třeba fakt 🙂

misacek3
12. čer 2016

@mignona Moc gratuluji! Jinak ja jsem v 7tt.a taky tomu stále nevěřím 🙂. Jen ty nevolnosti,nechutenství a bolesti mi to připomínají! Drž se!

mignona
12. čer 2016

@misacek3 To je milé, děkuju! 🙂 Já zatím necítím asi nic, jen ty čárky tam vykoukly 🙂, tak snad bude vše vpořádku, taky moc gratuluji a držím pěsti! 🙂

jsemagi
12. čer 2016

@hanysek.hanysek prosím, kde seženu test, který mi ukáže délku těhotenství? V lékárně (byla jsem ale pouze v jedné, tuším že albertovské, jméno si nepamatuji) bylo mi řečeno, že takový test je pouze na objednávku. Je tomu tak? 🙂

monikavitezslav
12. čer 2016

Holky tak ja se hlasim stale bez mrchy a nic mi neni. Nic me neboli ani nikde nepicha. Jen prsa mam asi o dve cisla vetsi.

hahahala
12. čer 2016

@jsemagi Ne ne 🙂 já šla do lékárny Dr. Max a digitální test měli normálně na prodejně.

jsemagi
12. čer 2016

@hahahala děkuji🙂 zkusím zítra štěstí v jiné lékárně🙂

1nelinka
12. čer 2016

@jsemagi tyhle testy maji treba v dr max je to clear blue s indikatorem poceti.. Ale jsou to vyhozene penize..

jsemagi
12. čer 2016

@1nelinka jé a proč?

1nelinka
12. čer 2016

@jsemagi minuly mesic jsem v den ms mela tenhle tes 1-2 tydny tehotenstvy a dalsi tyden 2-3tydny tehotenstvi a dalsi tyden prisla opozdena ms a dr nikde nic nevidel.. Takze jsem se zbytecne tesila a vyhazovala penize za tyhle testy..kdybych sla jako samoplatce na krev vedela bych hned mela jsem jen70 a potvrzene biochemicke tehu..:(((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru