Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tornadolu
29. zář 2016

@adelaine91 malinkatý tam je tak at silu 😉

nicolnik
29. zář 2016

@adelaine91 trošku jsem mu pomohla vylézt;)

laura1972
29. zář 2016

@adelaine91 zkus ten test otevřít a vyfot to bez toho plastu, je to pak lépe vidět 🙂

anicka1211
29. zář 2016

@europa00 no to je pravda, se mnou taky v nemocnici jednali nedávno jako s nějakým kusem, jen proto, že jsem potratila JEN dvakrát, tak to prý není žádná tragédie. Jenže pro mě to byla velká tragédie, jsem člověk s city a na miminko jsem se strašně těšila a ač jsem nevěděla pohlaví, tak mě to sesypalo, že jsem začala mít problémy se spánkem po prvním potratu a beru antidepresiva a prášky na spaní, ale už o polovinu menší dávku, dost jsem se s tím srovnala už, ale nikdy nezapomenu. Ten duphaston mám doma taky v zásobě, jak ty, tak i já si to hlídám, pro jistotu, dávali mi ho při druhém těhu a doktorka mi napsala další krabičku, tak užívám už teď. Já má dny zpoždění a trochu jsem před čtyřmi dny zašpinila a od té doby nic, ale beru už ten duphaston raději a uvidíme.

adelaine91
29. zář 2016

@monishkam Je hodně slabá..:(..Je to Benu test..🙂 Ještě sem ho nikdy neměla tam sem to zkusila..Ještě jsem zkoušela Mamatest a tak čárka byla jen jedna..:(

adelaine91
29. zář 2016

@lenulinka10 Děkuji, doufám, že zesílí..🙂

adelaine91
29. zář 2016

@nicolnik Jee, děkuji..🙂 Teď to jde lépe vidět..🙂 snad ten test nelže..🙂

adelaine91
29. zář 2016

@laura1972 Tady je otevřený..🙂

petulle1986
29. zář 2016

Ahojte devcata.nemam sice testik na shlednuti ale mela bych na vas dotazek.ty holky co uz nejake ditko mate za jak dlouho se vam zadarilo kdyz jste hlidaly plodne dny?ja kdyz si prochazim grafy zjistuji ze jsme se s tulenim docela trefovali a zatim bez uspechu a docela me to desi.v rijnu mam jit na laparo ale porad se modlim at tam nemusim.jsem 3dpo a moc bych si prala stesti v podobe //.uz jsem unavena z toho doufani 😞

baba93
29. zář 2016

@petulle1986 ahojky my nemame jeste zadne ...od prosince stale nic a nic.... Taky me ceka laparoskopie jeste sice nevim presne kdy ale strasne doufam ze se do ty doby zadari 🙂 a jak dlouho vy ?

anicka1211
29. zář 2016

@petulle1986 ahoj, já mám jedno osmiletý dítko, snažili jsme se o ně 9 měsíců, bylo mi 23 tehdy a nešlo mi na rozum, proč se to nedaří tak dlouho,ale po 8mi měsících snažení jsem přestala hlídat plodné dny, chodila do práce na 12tky a měla jsem slabé krvácení v době očekávané menzes a tak jsem myslela, že jsem to dostala ale bylo mi furt nějak blbě od žaludku a kolegyně mi řekla, jestli nejsu těhotná. Říkala jsem si, že to není možný, ale to krvácení bylo moc slabé, spíš jsem špinila, tak jsem pochybovala a udělala si test a vyšel pozitivní.Byla jsem moc šťastná, ale celý těhu jsem furt měla problémy,krvácela, měla bolesti podbřišku, dostala chřipku a byla věčně v nemocnici a ještě rodila nakonec císařem v 35 týdnu. Druhý těhotenství jsem měla loni v létě, otěhotněla jsem ve stejném měsíci, jako před osmi lety se synem po skoro roce snažení,hlídání plodných dnů,měření BT, neúspěšné léčby clostylbegitem a pregnylem, kdy jsem to vzdala a dva měsíce vlastně po vynechání clostíku jsem zjistila, že jsem těhotná a to jsem to opět už neřešila. Ale mimi se nevyvýjelo a já o ně přišla v 10 tt, bylo zamlklé. Tak proběhla revize, 3 měsíce klid, pak jsem onemocněla a další měsíc jsme se snažili a napoprvé se to povedlo, a plodné dny jsem nehlídala, neměla jsem na to čas, byl advent, já měla plno práce a starostí. Po Novém roce jsem zjistila, že jsem těhotná, ale oplakala jsem to, protože jsem v té době trpěla nespavostí po prvním potratu a brala neurol a nějaká hypnotika a tušila jsem, že to nebude dobrý. Bohužel moje obavy se vyplnily. Mimi sice prvně rostlo hezky, ale v osmém týdnu se jeho vývoj začal zpomalovat a na konci devátého přestalo tlouct srdíčko a já začala krvácet a tak sem skončila v 10. týdnu opět na revizi. Pak následovala zas 3 měsíční pauza, po ní léčba v Repromedě,dva neúspěšníé IVF cykly, kdy nedošlo ani k embriotransferu, protože embria zamlkla do pěti dnů od oplození. Pak jsme se na to vykašlali a snažili se sami. Celkem se po posledním IVF snažíme třetí cyklus, ty první dva se nezadařilo, tento třetí mám zpoždění, tak doufám, že se povedlo a že už to bude dobré. Říkám si, že už bychom si to zasloužili po tom všem, čím jsme si za ty dva roky a měsíc zažili.

laura1972
29. zář 2016

@nicolnik a kolo dní máš po ovulaci nebo do ms??

lulinenka16
29. zář 2016

holky co znamená živá gravidita?že je srdíčko?

nicolnik
29. zář 2016

@laura1972 ehm, teď trošku nechápu🙂 ale žádný test není můj, jen ty fotky trošku upravuju(jas a kontrast), aby případní duchové byli lépe videt

laura1972
29. zář 2016

@nicolnik tak to mělo být ta otázka pro @ adelaine91 pokud tedy ten test patří jí 🙂

simi1510
29. zář 2016

@europa00 já právě vůbec nevím momentálně, koho mohu považovat za svého lékaře... :-/ Nemám popř. ani chuť hledat dalšího... Za poslední měsíc a půl, defakto už vlastně za 2 měsíce jsem byla u asi 11 gyndařů....

lulinenka16
29. zář 2016

Ahoj holky 🙂. Dneska sme byly na kontrole, všechno v pořádku, už sme dostaly i průkazku a máme se dopředu objednat na screening 🙂. Podle utz sme 7+4 🙂

simi1510
29. zář 2016

@lulinenka16 gratuluji! 🙂

lulinenka16
29. zář 2016

@simi1510 děkuju moc 🙂

rohapet
29. zář 2016

Ahojky holky dam jsem fotecku poraďte co myslíte dekuju

bielanevesta
29. zář 2016

@rohapet ja tam dlabú čiarku určite vidím 😉

bielanevesta
29. zář 2016

*slabú 😝

rohapet
29. zář 2016

@bielanevesta opravdu?kezby😇😇😇právě jsem jeden den misto ms krvacela tak jsem dnes testla a moje mudr má dovcu bude az v pondělí l...a beru utrogestan 16az 24

adelaine91
29. zář 2016

@rohapet Vidím slabou čárku..🙂 Držím palecky..🙂

adelaine91
29. zář 2016

@laura1972 Mám 4den zpoždění..Dneska jsem byla u doktora na krvi a zítra budu vědět zda jsem těhotná nebo ne..🙂

rohapet
29. zář 2016

@adelaine91 Děkuji kezby...au na to krvaceni ten jeden den...ale slabě

simi1510
29. zář 2016

@rohapet to mohlo být klidně uhnizďování...

laura1972
29. zář 2016

@adelaine91 tak držím palce a dej vědět jak jsi dopadla 🙂

adelaine91
29. zář 2016

@laura1972 Děkuji, dam vědět..🙂

laura1972
29. zář 2016

@adelaine91 🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru