Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

shaktinka
18. dub 2016

Tak je to tam, tehu je mladsi o 2 tydny, kvuli rozhozenemu cyklu z predtim, zatim bylo videt plodove vejce, za 2 tydny znovu.

sukynecka01
18. dub 2016

@shaktinka aha takze si v 5 tt takze super :: a vse ok 🙂 tak za 2 tt srdíčko a kdy si mela ms poslední

shaktinka
18. dub 2016

@sukynecka01 5.3...ale predtim jsem to mela jak bud...rikala ze vse je jinak v poradku a za 2 tydny uz bude videt vic 🙂 hlavne ze je to v deloze a jsem zdrava 🙂

sukynecka01
18. dub 2016

@shaktinka vidis 🙂 tak superrr

sukynecka01
18. dub 2016

Holky ,tak prvni je z 9.4 posledni z dneska mam na vic krabičky no uz jen jednu ,tak sem dneska pocurala jeden 🙂 🙂 🙂

mikush
18. dub 2016

@shaktinka to je super,držím palečky ! 🙂

dddkkk
18. dub 2016

@milujicimamina Uz jsi delala test? Ja mam 5DPO,takze jeste cekam co se bude dit,ale obavam se,ze jsme to mozna nestihli... byla jsem na sluzebce a snazeni bylo jen dvakrat, ale uvidime...

milujicimamina
18. dub 2016

@dddkkk dnes ne nevim zda to neni zbytečný už holky uz maji dalnice v den ms 🙂

milujicimamina
18. dub 2016

@dddkkk ale je fakt ze u me ten hlen nebyva to mam vypozorovane alespon ne tri dny , ted zas uplne čisto

adkatt
18. dub 2016

@milujicimamina ja mela pozitivni TT az v 8 tydnu 😉 srdicko uz bylo krasne videt 🙂 kazda to mame jinak... 🙂

milujicimamina
18. dub 2016

@adkatt a spinila jsi nebo tak?

milujicimamina
18. dub 2016

Tak ja nevim

milujicimamina
18. dub 2016
leymea
18. dub 2016

@milujicimamina na druhe fotce neco vidim 🙂)))

milujicimamina
18. dub 2016

@leymea snad neni falesny uz

dddkkk
18. dub 2016

@milujicimamina Já taky vidím... slabý ale je tam 🙂 ... držím palečky ať se ukáže silnější !!!

krbas
18. dub 2016

Ahoj holky.. Taky se přidávám. Vidíte tam něco? Nedá se to vyfotit.. Jsem 10 nebo 11 DPO. Test z odpoledne. Díky..

hlavacova007
18. dub 2016

@krbas Já nic nevidím :(

hlavacova007
18. dub 2016
weronicaaaa
18. dub 2016

@krbas nevidím :/

krbas
18. dub 2016

Tady je trochu lepší fotka.. Co myslíte?

krbas
18. dub 2016
milujicimamina
18. dub 2016

@krbas tady uz ano 🙂

hlavacova007
18. dub 2016

@krbas ano vidím.

juliemichal
18. dub 2016

@milujicimamina není to na tom modrém rozpitá barva? ☹ zdá se mi to jak rozpitá barva ☹ ☹ kolik dnů máš zpoždění?

dddkkk
18. dub 2016

@krbas Na druhé fotce také vidím !

adkatt
18. dub 2016

@milujicimamina nene nespinila... nebo ja to teda nejak nesledovala... mela jsem nepravidelnou menstruaci... cca 40DC jsem si delala test a nic.... no a pak doktorka videla srdicko a ja si udelala test a uz byly // 🙂

hul
18. dub 2016

@milujicimamina Ahojky ten test máš z dnes? Já nakonec dnes ráno nedělala. Neměla jsem ho kde koupit. Udělám si další nejdřív ve středu a jsem fakt zvědavá co na mě vykoukne. Budeš taky opakovat další?

milujicimamina
18. dub 2016

@adkatt tak to je úžasný takto 🙂 to by se mi libilo uz mam zas bily hlen a v podbrisku tak zvlastne picha, stejne musim vyckat dej se co ma

milujicimamina
18. dub 2016

@hul pokud rano nedojde tak udelam 🙂

hul
18. dub 2016

A kdy měla dojít? Zítra ? Mně už v neděli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru