Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

debie_p
18. črc 2016

Holky jak to zatím nechci nikde šířit, tak aspoň tady musím, mám strašnou radost, že čárka trochu sílí 😊😊

kastanek87
18. črc 2016

@debie_p koukala jsem že i digi vyšel 😉 moc moc držím pěstičky ať pěkně sílí!

ivatko0406
18. črc 2016

@debie_p jojo, zesilila. ktery dc jsi?

juliemichal
18. črc 2016

@nordjane moc moc držím palečky aby dnešní UTZ taky dopadl na výbornou a hlavně dej potom vědět,myslím na tebe ♥

debie_p
18. črc 2016

@ivatko0406
Jsem cca 53DC od revize, MS vůbec nepřišla, ovulaci tuším cca týdnen nebo víc zpátky, ale to opravdu jen tuším..

laura1972
18. črc 2016

Tak holky od soboty testuju a zatím je to slabé, ale může to za pár hodin jinak.Tak uvidíme 🙂 Dnes jsem 12DC. Minulý měsíc jsem už mela pozitivní ovu test, ale ms přišla o něco déle tenhle měsíc.

laura1972
18. črc 2016

Ovu testy červen a ovu testy červenec

laura1972
18. črc 2016

Jen ten první ze soboty se mi zdá silnější než ten z neděle. Místo aby čárka sílila, tak bych řekla, ze z neděle je o malinko slabší.

buggyy
18. črc 2016

@debie_p ty jo a to jste na to sli hned po revizi? Po te se doporucuje minimalne 2 mesice pockat, ne?

debie_p
18. črc 2016

@buggyy nebylo to tak že bysme se plánovaně snažili, taky jsem "čekala" na první MS.. Ale evidentně to někdy trochu uteklo a už to je..

jarmulka
18. črc 2016

@debie_p absolutně nic si nedělej z ,,doporučených rad,, 😵 .... tělo si samo řekne - a pokud by nebylo připravené, nedošlo by k ovulaci, vajíčko by nebylo zralé, nenarostla by dostatečně sliznice atd atd... Vyšlo to, protože MĚLO !!!! 😵 😵 😵 😵

buggyy
18. črc 2016

@debie_p tak super 🙂 preju, at to tentokrat vyjde! 🙂

debie_p
18. črc 2016

@jarmulka Děkuju za povzbuzení 😊 ještě se nechci moc radovat dokud nemám potvrzeno od dr., ale tohle potěší hodně🌸

jarmulka
18. črc 2016

@debie_p ... a vůbec se nestresuj - to my Ti ,,JEN,, závidíme 😀 😵 ... vše bude v pořádku, uvidíš!!!! Tak úsměv a žádný stres... 😵

peta73
18. črc 2016

@laura1972 Ahoj, taky mi to tak připadá. Ale ovu testy nejsou zcela spolehlivé a i hladina LH, kterou ty testy měří, může během dne kolísat. Nestresuj se a testuj dále. Otázkou je však, zda při testování 1x denně zachytíš vše. Někde jsem četla, že se doporučuje dokonce 2x denně, aby nic neuniklo...

laura1972
18. črc 2016

@peta73 ahoj, no já minulý měsíc testovala 2x denně. Dopoledne jeden den nic a o půlnoci tlustá čára. Ono se to mění během pár hodin. Ted máme dvě balení ovu testů, tak budeme testit zase 2x denně 🙂 a co ty jak jsi na tom? 🙂

peta73
18. črc 2016

@laura1972 Ahooj, já jsem teprve 10 DC. Včera jsem dobrala clostilbegyt. Nic moc jsme nepozorovala kromě drobného píchání v pravém vaječníku. Ale Ovu mívám pozdě - někdy až kolem 20 DC, takže ještě spousta času na trénování 😀. Příští týden v úterý jdu na folikulometrii, tak doufám, že tam něco roste. A co ty? Taky máte naplánovaný nějaký UZ tento měsíc?

laura1972
18. črc 2016

@peta73 no jsem zvědavá kdy mi test ukáže ovu. Ted RO bude asi o něco déle. Já mám ted zvýšenou dávku toho clostilbegytu a na UZ na kontrolu foliku mě nepozval ještě ani jednou. Naposled se díval na UZ pár dni před očekávanou ms ted v červenci, ale jestli tam neco je vidět nevím.

peta73
18. črc 2016

@laura1972 To mě dělá folikulometrii teď každý měsíc. jenomže to u té dr. není hrazený výkon, takže jedno vyšetření přijde na 300 Kč ☹, což není zrovna nic moc. Zvláště když výsledky vyšetření nejsou až tak vypovídající (anovulace, asi už je po ovulaci, atd). Ovu testy jsem zkoušela minulý měsíc a teď to zvažuji, zda vůbec začnu. Domnívám se, že pokud se "snažíme" alespoń obden, neměli bychom nic minout. Co myslíš?

laura1972
18. črc 2016

@peta73 No my se snažili 2 dny před než byl ovu test pozitivní a ještě každý den a i 2 dny po ovulaci. Prý je to.lepší aby se to nepropáslo a stejně se to nepovedlo a ted jsme si říkali s přítelem, že to budeme zkoušet jen obden, spermie přežívají uvnitř ještě kde čekají na vajíčko až cca 2-3 dny. 🙂

kolibricek36
18. črc 2016

Holky, co myslíte? Je tam duch, nebo ne?

hahahala
18. črc 2016

@kolibricek36 já bohužel nic nevidím, ale podle barvy testu se jedná nejspíše o mamatest že ? Ten rád dělá duchy ... Koupila bych jiný test třeba Dr.Max a udělala jej znovu za 2 dny. 🙂

kolibricek36
18. črc 2016

@hahahala no, je to mamatest, taky jsem četla, že dělá duchy, ale mi ještě zatím falešnáka neudělal, tak fakt nevím co si myslet - v realitě jde vidět při naklonění testu, tak si moc velké naděje nedělám, ale chtěla jsem vědět ještě názor jiného 🙂

adrrik
18. črc 2016

@kolibricek36 bohuzel nic nevidim....

kato83
18. črc 2016

Holky moc prosim lovim duchy, mohla by jste prosim nektera mi fotku hodit do negativu, ja to v telefonu nemam... moc děkuji 🙂

kato83
18. črc 2016
kolibricek36
18. črc 2016

@kato83 já tam vidím stejného jak mám já, ale můj foták v mobilu je celkem na nic 😀 😀 😀

terka228
18. črc 2016

@kato83 Je, já tam vidím čárku 🙂

gepe
18. črc 2016

@kolibricek36 hodne slabou vidim. Mamatesty uz nejsou co byvaly bohuzel :-/ napr me digi clear blue ukazal 2-3tt a mamatest testovaci carku polovicni co do barvy od kontrolni..

terka228
18. črc 2016

@kato83 tady je náznak, ale a tom prvním snímku hezky 🙂 ..kolikátý DPO jsi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru