Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucie12123
17. únor 2015

@kackarebicerova u mě je nejhorší, že mi blbě ani moc není... jen mě pobolívá podbřišek - jako vždy před menstruací (u toho trpím nejvíc, protože si myslím, že se každou chvíli dostaví), no a nemám moc potřebu jíst, jím jen proto, že musím (to jediný je u mě dost neobvyklý protože jinak jím fakt hooodně), testy mi sice vyšly, ale už to chci mít potvrzené od doktorky.. no a přesně já se taky každé ráno uklidňuji, že tam prcek snad už je a že je mu dobře... 🙂 snad nám to vyjde.. a ty už máš potvrzení od doktorky, nebo jdeš taky na první prohlídku?

kackarebicerova
17. únor 2015

@lucie12123 My uz mame potvrzeni od doktora a 3,3, si jdu pro knizku....

luciebx
17. únor 2015

@lucinka58 ja nemam tu vuli proste netestovat... proste musim... uz je to jak droga za ty roky...

aglaia82
17. únor 2015

u nas to bylo neplanovane a necekane,bohuzel patrim mezi ty co si menstruaci nepisou 😎 😎 bud prijde nebo ne....a ted jsem si rikala na konci ledna sakra nemela bych to uz dostat???Mela jsem jeden test v kabelce tak jsem si rikala zkusim a dalnice jako blazen....9.2. mi to potvrdil i doktor,dalsi kontrola 23.2. a to uz bude asi knizka...mam z toho stejne takovej divnej pocit....v lednu mi totiz odesel tata,ten si hrozne pral vnouce ode me a ted tohle... 🙂 🙂

kackarebicerova
19. únor 2015

@aglaia82 To ze ti odesel tata me mrzi ale asi se to melo stat..on odesel aby to male mohlo prijit...a v srdci je s tebou furt a zer shora se na vas diva a dava na vas pozor tak jako moje babina

lloupacek
20. únor 2015

taky dávám duší fotku ze dneška 14 dpo

opravdu mini - mikro -)

lucinka58
20. únor 2015

Já tam osobně tam nic nevidím... Kdy máš mít termín menstruace? Jinak pro Tvoji jistotu bych počkala do termínu menstruace a kdyby menstruace nedorazila, tak bych zkusila další test, případně se nahlásila k doktorovi ať Ti změří hladinu HCG. To je asi nejspolehlivější možnost, než zkoumat případné duchy na testech.... Jinak já měla den po zpoždění již regulérní // 🙂 Ale každá to máme jinak 🙂

luciebx
20. únor 2015

Duch tam je...a krasnej... jen at sili

lloupacek
20. únor 2015

@luciebx moc dekuju 🙂))

@lucinka58 dnes jsem 14 dpo, a ms cekam v nedeli, kdy otestuju a uvidim vic, to je jasny. jsem regulerni dlouhodoba snazilka, takze vsechnu teorii vim, ale vis jak je tezky cekat do MS, radsi honim duchy ... je to docela zabavny a dava to cloveku dalsi silu jit dat a vyckavat dal 🙂

luciebx
20. únor 2015

@lloupacek ja taky furt lovim duchy 😅

junkka
20. únor 2015

@lloupacek já taky vidím pěknýho dušíka 🙂

rachelinka84
22. únor 2015

Co myslíte ?

lucinka58
22. únor 2015

Teoreticky duch 🙂 Zkus za pár dní znovu 🙂

tsambika1
22. únor 2015

Já tam nevidím ducha, ale druhou čárku 🙂

lloupacek
22. únor 2015

@rachelinka84
Dalnice!! Super.

damaska
23. únor 2015

Ahoj , potřebovala bych poradit. Snažíme se o 3. mimi a tenhle cyklus mám šíleně rozházený, MS trvala skoro 14 dní a pak jsem pořád střídavě trošku krvácela, nebo špinila (třeba 1 den a druhý den nic). Myslela jsem si, že to mám hlavně ze stresu, protože pořád řeším rodinné problémy. Dnes mi dorazily ovu testíky, tak jsem si jeden hnedka vyzkoušela jsem 20 DC a cyklus mívám cca 27 - 28 dní. No a vykoukly na mě dálnice, zkusila jsem ještě těhu test a je to takto:
Co myslíte? Nevím, kdy jsem tedy otěhotněla do MS mi zbývá 8 dní. Mám raději jít k dr, kvůli tomu krvácení, nebo počkat na den, kdy má dorazit MS?

lloupacek
23. únor 2015

@damaska

to jsou dálnice jako prase, obě! paráda!!!

spinění je přeci běžné ... otestovala bych znova po dni ocekávané MS

ronyx
23. únor 2015

@damaska Já bych asi taky počkala a po termínu bych šla k dr. I když u tebe se mi tak zdá,jestli už nejsi třeba těhu dýl.Protože 8 dní před očekávanou ms mít takové dálnice,to se mi nezdá 🙂 a říkáš,že se snažíte už 3 měsíce.Tak kdo ví?Je spousta holek co v těhu mají normálně ms.Asi bych zavolala už teď a domluvila se s dr,kdy přijít,pro klid duše 😉

damaska
23. únor 2015

@lloupacek Děkuji 🙂. Minulý cyklus jsem měla slabě duchy na Mamatestu - jenže pak jsem to se zpožděním dostala a teď toto 🙂 No, akorát tedy netuším, kdy jsem otěhotněla, podle síly čárek to vypadá na delší dobu. No, budu čekat do MS a uvidíme, snad nedorazí 🙂

damaska
23. únor 2015

@ronyx Snažíme se o 3. mimčo 😉 a 2. měsíc 🙂. Taky si myslím, že musím být těhu déle. Uvidím, možná ještě týden počkám a pak zavolám na gyndu. Sestra by mě stejně neobjednala dřív než až bude vidět srdíčko. Ale tohle je vše tak prapodivné, že bych měla raději jistotu dříve. Tak uvidíme, děkuji 🙂

domcax
23. únor 2015

Zdravím , asi 5 dni zpět jsem si dělala tt ale nejsem si jista jestli vyšel pozitivně. Pro jistotu jsem další den udělala druhy ale ten by negativní. Často mě pobolívá nebo píchá v podbříšku ,jsem tam nějaká ta nevolnost, jsem unavena , a mam takový divný pocit.. Posílám fotku tt.. tak co myslíte ? Já vůbec nevím..

lloupacek
23. únor 2015

nemuzes to vyfotit polozeny, ja takhle presne nepoznam, kde ma byt ten prouzek druhy ... samosebou tam neco vidim, ale jak to nelezi, jsem marná

domcax
23. únor 2015

ja ten test uz nemam :/ asi zítra si pujdu koupit další . Chci si koupit clear blue.. mate s tim zkusenosti ?

veeeraf
23. únor 2015

to je tak když někdo neumí fotit :D, nic nevidím

ronyx
23. únor 2015

@domcax Hrooooozně rozmazané,z toho teda nic nepoznám 😒 Pokud budeš kupovat Clear blue digitální,tak to je dobrá volba,alespoň budeš vědět na rovinu zda jsi či nejsi těhu a jak dlouho a nemusíš lovit duchy 😉

kvakuska
23. únor 2015

@domcax Všechno na fotce vidím ostře, jen ten test je máznutý, takže na něm není nic vidět ... nemůžeš fotit tak, že v jedné ruce držíš foťák a ve druhé 5mm proužeček papíru, ten třes ruky s papírkem se vždycky projeví ... obzvlášť když jde o těhotenský test, už s tím samotným jsou nervy spojené a možná ses klepala celá jako osika 😠 ... takže zítra sem hoď čerstvý test vyfocený na pevné podložce a ráda ti tam nějakou druhou čárku pochválím 🙂

hribek
24. únor 2015

Ahoj holky, vcera odpoledne jsem si delala prvni test (horni), spodni je dnes rano, co myslite? ktery den cyklu jsem nevim, mam 3 tydny vytazenou mirenu a krvacela jsem na 2x jednou hned po vytazeni a pak 12. ale jen jeden den...

ronyx
24. únor 2015

@hribek Ahoj,něco tam vidím,dušíci tam jsou,ale otázka je,zda jsou praví.Vzhledem k tomu,že Mamatesty jsou proslavené svými falešnými duchy.Takže rozhodně bych si koupila jinou značku. Třeba Dr.Max ten je spolehlivý a testovala bych znova 😉 Hodně štěstí

hribek
24. únor 2015

@ronyx diky, odpoledne po praci skocim do lekarny a zkusim testnout

rachelinka84
24. únor 2015

No myslím že se zadarilo.. 🙂 co myslíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru