Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

serenna30
12. lis 2015

@eliotka1 oki holky, digitál zkusím zítra. Břicho bolí jak na MS, tak doufám, že ji 9 měsíců minimálně nedostanu 😀

eliotka1
12. lis 2015

@serenna30 Mírné bolesti v podbřišku jako na MS jsou normální 😉 I já je ze začátku měla, hlavně v době, kdy MS měla přijít a až teď poslední dva týdny je to lepší, ale občas se ještě chvilkově objeví. Držím pěsti!

serenna30
12. lis 2015

@eliotka1 děkuju, dám vědět jak jsem zítra dopadla🙂

saryk9
12. lis 2015

Ahoj holky. Tak jsem dnes byla na ultrazvuku- mam 3 pozitivni tehu testy a carka sili. Bohuzel na nem nebylo nic videt. Zitra jdu na krev. Moznosti jsou 3, bud je tehu jeste hodne mlade, nebo je mimodelozni, nebo jsem potratila. Kazdopadne tehu priznaky uz pozoruju....v unoru jsem prodelala zamlkle tehu, tak mam ted strach....

vapka
12. lis 2015

@saryk9 a kolikátý jsi DC? já jsem byla také brzo na ultz a nebylo nic vidět, o týden později byla bublinka a zítra jdu opět, tak už snad bude i srdéčko 😀 Neboj, tentokrát to bude dobré 😀

saryk9
12. lis 2015

@vapka 36den.....doufám že to bude dobrý 😒

pekkaa
12. lis 2015

@saryk9 pokud mas/nebo bude druha carka krasne silna, tak je to urcite v poradku.. myslim, ze je proste jeste brzy.
taky u mimodelozniho byva pry druha carka vetsinou slabsi.
drzim palce

serenna30
13. lis 2015

@eliotka1 ahoj, vypadá to dobře, i digi už ukázal...

alfousina
13. lis 2015

Ju holky ja vám tak závidím. Já musím ještě čekat. Testují moooc brzo. Ale Vidim duchy☺.Uvidim zda se dostaví menstruace.

mika251
13. lis 2015

Holky, stalo sa vám, že bol tehu test ráno slabší, ako večer pred tým a dobre to dopadlo? Ja som testovala včera večer a tam krásna silná čiarka, dnes ráno som sa tešila na dialnicu, ale čiarka je o poznanie slabšia - i keď tam stále je, mám strach :( Slabo špiním.
Dnes som bola na druhom odbere HCG, po tretej mám volať aké sú výsledky, ale dovtedy sa asi zbláznim :(
Inak všetkým zo srdca gratulujem a prajem krásne tehotenstvo bez komplikácií! 🙂

mike2015
13. lis 2015

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Jsem 32DC , 15 DPO - ms chodí 29-31DC ještě nepřišla, břicho dnes bolí jak na ms, ale tak jako, zvláštně občas tam hrozně řízne, prsa mě bolí a už 4 dny mám nevolnosti, včera jsem dokonce zvracela. Na testech je jen pořád slabý duch, na fotkách není vidět skoro vůbec, na živo celkem jo. Včera jsem nevydržela a večer jsem dělala digital, který ukázal že těhotná nejsem. ale ráno jsem na dr.maxovi objevila zase ducha.... Tak jestli to bylo tím, že jsem testovala večer, nebo že to je brzo, když nemám ani pořádnou čárku na klasickém testu a nebo těhotná vůbec nejsem. Přijde mi že tělo si se mnou hrozně hraje a je to o nervy :/ snažíme se půl roku a tohle je poprvé, co tak nějak cítím, že by tam mimi opravdu mělo byt, prostě je něco jinak.... co myslíte holky ? :(

luciebx
13. lis 2015

@mike2015 ja tam teda nic nevidim na 15dpo by uz mela byt pekna carecka. spis bych to videla na poruchu

mike2015
13. lis 2015

@luciebx poruchu čeho ? :-O

maxinkaa
13. lis 2015

@mike2015 taky nic nevidím 😒

mike2015
13. lis 2015

jako na živo je to fakt vidět, jen jak to fotím za tmy jen při světle, tak to prostě není vidět .... No musím počkat a uvidíme....

alfousina
13. lis 2015

@mike2015 vy už jste jak ja ale na prvním obrázku a na posledním vašem testu Vidim ducha😉ja už ty moje Vidim asi všude na mama testu jsem mela ducha a na dr Maxovi ne 😕 ty testy jsou divne. Přeji hodně štěstí

mike2015
13. lis 2015

@alfousina 30dc jsem do jedne skupiny , co mame s holkama davala fotku a na tom byl duch krasne videt a vsechny mi gratulovaly :D ten duch je tak nejak porad stejny akorat to proste nejde vyfotit 🙂 je to hrozný stresování, co ? 🙂 Uvidíme, hold ms přijde nebo ne. Kdyžtak testnu v neděli , to už by člověk mohl být moudřejší 🙂

eliotka1
13. lis 2015

@serenna30 Jééé, tak to potichounku gratuluji 🙂 Já si to myslela, že už tam budeš mít 1-2 😉

serenna30
13. lis 2015

@eliotka1 a ted už jen čekání do 26.11. na UTZ. tak snad bude vše jak má. Děkuju za podporu 😉 🙂

eliotka1
13. lis 2015

@serenna30 Vypadá to jako šíleně dlouhá doba, ale uteče ti to 😉 Vím o čem mluvím, je to vlastně neustálé čekání na nějaké vyšetření a výsledky. Když mě objednávali před 3 týdny na velký screening, tak mně to přišlo nekonečné a příští týden už se dočkám 🙂 Držím pěsti a dej vědět, jak jsi dopadla 😉

mika251
13. lis 2015

@eliotka1 no presne tak, ja čakám na dnes, 15:00 na potvrdenie tehotenstva z krvi a som z toho úplne na prášky :( ešte 5 hodín...

eliotka1
13. lis 2015

@mika251 Juu, tak to držím pěsti! 🙂 Na krev jsem naštěstí nemusela čekat dlouho. Měla jsem si volat za hodinu, což šlo 🙂

monikavitezslav
13. lis 2015

Ahojky holky tak ja hlásím 1dc a místo snazenicka rozvod na ceste! Všem držím palecky

tmp11
13. lis 2015

@monikavitezslav Panebože co!! Co to tu píšeš, to snad ne 😥

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 nechci tě nějak sklamat ale já taky nic nevidím. A bohužel jsem mela takových duchů co byly vidět ale vyfotit nešly. Byly to jenom ty kanálky kde má byt barva... jak dr.max tak převážně má má test 😔

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 když zaschnou tak je tam normalne videt dusik ale i s tou barvou 🙂 ja se to o vikendu pokusím vyfotit na denním světle jestli to nebude videt lepe 🙂 ale i tak dekuji za nazor 🙂

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 No uvidíš. Já to po zaschnutí a po limitu viděla několikrát, ale musela jsem si to občas natočit...
Držím pěsti at tam mas dálnice... já budu testovat neděle pondělí...

monikavitezslav
13. lis 2015

@tmp11 no meli jsme poslední rok spatne období vzdy se ti na tyden uklidnilo a pak zase. V to období moc chtěl třetí dítě a tak sem si myslela ze nas to spoji naopak rozpojilo. Asi spolu budem zit zase na hromadce a budem moci kdykoliv odejit. Takhle je to lepsi

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 musím se uklidnit. Tohle byli první duchy , co jsem kdy měla, tak mě to neskutečně rozhodilo, navnadilo natěšilo 🙂 ale musím se uklidnit a prostě vyčkat 🙂 a tobě držím pesticky at tam jsou // 🙂

mika251
13. lis 2015

Tak holky, musím sa bohužiaľ zmieriť s tým, že moje tehotenstvo bolo len biochemické - v stredu hcg 49 a dnes nula :( Testy ešte vraj budú asi pár dní pozitívne, ale inak to doktorka uzavrela, že tehotná určite nie som. Ešte si to musím zrovnať v hlave, pretože sa tehotne stále cítim, BT zatiaľ tiež neklesla, tak sa s tým zatiaľ asi odmietam zmieriť.
Boli to moje prvé pozitívne tehotenské testy a bol to fajn pocit.
Dúfam že ho čoskoro zažijem znovu a snáď s lepším výsledkom.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru