Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monishkam
3. únor 2016

@berninka otestuju, u syna byla carka vditelna az 11DPO, navic u me je tehotenstvi nepravdepodobny, aspon vim ze nemam mzitky. Zkousela jsem ted jinej a tam to same...

vapka
3. únor 2016

@monishkam je tam duch, tak ať sílí

bibinka2208
3. únor 2016

@siberian me ukazal pozitivni test 8dpo

bibinka2208
3. únor 2016

@tease ja se objednala hned jak jsem to zjistila.. 1 den pred ms a objednala me za 10 dni tzn 4dny po poslednim dnu predpokladane ms a byl videt vacek ale bez srdecni akce.. Byla jsem 5+3tt a srdecni akce byla u me 8+1tt mozna byla uz drive ale byla jsem u dr az po 19 dnech 🙂 klidne zavolej 🙂

tease
3. únor 2016

No ja prave ted nebydlim, kde mam svou doktorku tak je to slozitejsi no zitra rano jeste testuju a kdyz bude silnejsi tak ji zavolam 🙂 diky ja tomu nejak nemuzu uverit ale mam 5 testu 5 duchu nektere jsou silnejsi nektere slabsi

siberian
3. únor 2016

@bibinka2208 díky za odpověď 🙂 měla bych být víc jak 10dpo, takže spíš už jsem asi paranoidní a i krevní test je negativní...jedině že by k oplodnění došlo dýl než si myslím a i ten krevní test je na to ještě krátký 😅

tease
3. únor 2016

@siberian jak nas ty deti nici a jeste nejsou ani na svete :D 🙂 taky si pripadam

siberian
3. únor 2016

@tease jj, je to tak 😀 jsem si myslela, jaká to bude pohodička když oba dva kluci byli v podstatě hned. I když ten první teda byl dost nečekaný 😀 a teď? Skoro rok a nic ☹ Nepodřizuju tomu všechno, nervu si vlasy že MS zase nepřišla, do ničeho se nenutíme a stejně nic...občas si říkám, jestli je vše OK. Hormony "navíc" totiž ze zdravotních důvodů nemůžu.

tease
3. únor 2016

@siberian jo ty uz mas noo tak klidek ja jsem treba se svoji segrou o 14 let :D v podstate jsem takovy nahoda nakonec kdyz uz mysleli ze nejde...to ja se snazim teprve o prvni

atlhea333
3. únor 2016

Tohle je asi jedna z nejlepších diskuzí tady - sice nemám žádnou fotku, která by zapadla mezi ty vaše silnice a dálnice, ale je na to hezkej pohled. Takže všem, které tu mají // gratuluju moc moc moc a těm, co ještě čekají: jednou to přijde a basta 😉

atlhea333
3. únor 2016

@pospis Gratuluji! Až se mi něco takového taky přihodí, tak si ty testíky snad zarámuju!!! 😀

siberian
3. únor 2016

@tease právě že už mám a ráda bych ještě jedno poslední 😀 Měla jsem náhodu hnedle na začátek. Mladej přes antikoncepci+kondom (brala jsem antibiotika) a "straší" tady, dodnes tomu nemůžu věřit ani já ani doktor 😀 Mladší už nebyl takový překvápko, ten byl plánovaný 🙂 Mysleli jsme, že jim pořídíme ještě holku do party, po pravdě ať to bude co to bude, hlavně aby bylo zdravé, otázka je, jestli někdy bude. Jak jsem psala, hormony navíc mám zakázané, takže žádné IVF a tomu podobné pro mě nepřipadá v úvahu bohužel ☹

tease
3. únor 2016

Fiha 🙂 no tak drzim palecky at to dopadne

siberian
3. únor 2016

také držím palce ať se brzy zadaří 😉

estel22
3. únor 2016

@denief ja po osmich mesiacoch

alfousina
4. únor 2016

Ahoj holky tak Vás zase všechny zdravím. Koukám, že se to tu krásne rozrůstá. Já už jsem v 16tydnu tehotenstvi. Cítím se hák batůžek. 😉 Přeji všem mnoho sil, hodně štěstí a zadne nervy.😉😙😘

tease
4. únor 2016

Ahoj holky tak to asi nebude uz duch digitální se nejspis neplete a pro jistotu klasika rapid clear 😂😇

princezsverunka
4. únor 2016

@tease vidíš🙂)

alfousina
4. únor 2016

@tease 😄😄😄😊 je tam gratuluji

monishkam
4. únor 2016

Fakt mi nad těma testama zůstává rozum stát… dělá dr.max falešné čárky? První fotka dr.max z večera a gravitest z rána. Na obou čárku vidím. Plastový max pred chvilkou dělaný negativní. Od včera mě píchá v podbřišku na levé straně převážně a je mám žaludek na vodě :(.

princezsverunka
4. únor 2016

@monishkam me ukázal v sobotu od dr.Maxe taky ducha a další co jsem si dělala dva za dva dny nic:((spis počítam ze MS zítra dojde a jen test klamal

monishkam
4. únor 2016

@princezsverunka Chjo, tak to budou asi vadny testy...

petiiiska
4. únor 2016

@monishkam ještě nezahazuj flintu do žita, zkusila bych za dva dny. Na prvních dvou taky vidím ;)

princezsverunka
4. únor 2016

@monishkam třeba ne🙂)počkej a uvidis..

monishkam
4. únor 2016

@petiiiska a nezda se vam to jako ryska? Dela to lady max?

petiiiska
4. únor 2016

@monishkam já tam vidím dušíky, ale uvidíš až znovu otestuješ ;) Držím palce

michaelapfeiferova
4. únor 2016

@monishkam delala sis rano ??? Nebo odpo? A mas jeste nejaky test v zaloze pripadne na zitrejsi rano ?

monishkam
4. únor 2016

@michaelapfeiferova maxe jsem delala vecer, gravitest rano a ten plastovej odpoledne, vypila jsem pred tim kafe a sklinku vody. Po uschnuti tam slaba carka je, ale rikam si, jestli je tam vzdycky ryska, i kdyz je test negativni. A na rano mam, mam v zaloze jeste 2 maxe.

monishkam
4. únor 2016

@petiiiska dekuji, ale rano jsem byla zklamana, ale uz me to preslo, vim ze to rano bude negativni. Na dnesek jsem samym natesenim skoro nespala ☹

michaelapfeiferova
4. únor 2016

@monishkam kliiiiiiid...zkus jeste rano...kazda baba to ma jinak ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru