Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
2. bře 2016

@pandabox zas Dobrý je, že se mi o týden posunula MS, takže ten čas co je pro tel na služebce není tolik promarneny🙂)

monishkam
2. bře 2016

Prosím, dostala některá pregnyl 5000? Kdy uz se neukazal na tt?

tehulka1167
2. bře 2016

@monishkam Já dostávám 10 000 a na testu nebyl uz 7 den po aplikaci.

kamikz
2. bře 2016

@pandabox taky držim! 🙂 byl to pěknej nervák 🙂) mně mezi tím, co jsem to jsem napsala a tímhle příspěvkem už samozřejmě menstruace taky dorazila, takže i kdyby mi zejtra slavnostně řek, že jsem těhotná, už asi nejsem 🙂)) tak tfuj tfuj a přeju příjemný snaženíčko ;)

alfousina
2. bře 2016

@kamikz nestresuj se.Preji ti aby to bylo tehotenstvi. PAK DEJ VEDIT.😉

krisss2
2. bře 2016

Holky potřebuji radu, jsem 19 den po posledním asi oplodňujícím styku, test pozitivní, dnešní HCG pouze 247. Co mě děsí.: od 29.2 do 1.3 klasická ms i s bolestmi a dnes u dr. Jen nízká děložní sliznice 7mm, za sebou jedno mimoděložní a jedno biochem. těhu:'( myslíte si někdo, že i s tím vším to může dopadnout dobře?

pekkaa
2. bře 2016

@krisss2 to ti asi nikdo uplne nerekne... Ale vis, ze to urcite muze dopadnout dobre!
Ukaze to asi ale jenom cas...
Nekomu proste hcg roste pomaleji...
Ta ms taky nic nemusi znamenat. Nekdo menstruuje cely prvni trimestr... Proste cas ukaze

lamia
2. bře 2016

@krisss2 U me takhle vypadalo kdysi asi biochemické těhotenství(nebo velmi ranny potrat) ale to samozřejmě neznamena,ze u někoho jiného to nemůže byt OK.

roxycat
2. bře 2016

Ahoj holky, mám to dostat až za týden, ale je mi posledních pár dní fakt špatně, bolí mě hlava a tlačí podbřišek, tak jsem zkusila test.. Je tam něco, nebo se mi to zdá?
Další zkusím až kdyby MS nepřišla..

tess007
2. bře 2016

@roxycat je to tam!!!!! 😵 gratuluji

tess007
2. bře 2016

@annyes je to tam!!!vidim to!!! 🙂

tess007
2. bře 2016

Vidíte to taky???? 😉

roxycat
2. bře 2016

@tess007 Díky, uvidíme, co z toho bude.. 🙂
Jinak u Tebe je to vidět jasněji, takže jop vidím 😀

monishkam
2. bře 2016

@tehulka1167 to jsem rada, jsem tyden po te aplikaci, zkousela jsem test a je tam duch. Zatim verim tomu pregnylu, picha me i v podbrisku a obcas je mi na zvraceni. Na priznaky asi brzo ze? Jinak jsem 3 dny po aplikaci zkousela test a byl tam pididuch, ae byl to jinej test ☹ mamatest. Dnes pepino.l

tehulka1167
2. bře 2016

@monishkam ja tam mela taky carku sedmej den a i příznaky tak tez..ale mela jsem biochemický tehu.

tess007
2. bře 2016

@roxycat je to po léčbě chřipky a prošlé ani se čajem, testování před chvíli s tím,jestli si vzít nebo nevzit léky.Doufam,ze ráno tam už bude dalnice 🙂
Jestli jo,potkáme se třeba v listopadovkach 2016 😉

tehulka1167
2. bře 2016

@monishkam i potvrzeny od doktora.

tess007
2. bře 2016

@monishkam já měla jít zítra poprvé do CAR 😀

roxycat
2. bře 2016

@tess007 Já jsem zrovna nemocná teď.. 🤐
Jj, doufám 😵

tess007
2. bře 2016

@roxycat to já právě taky ☹

klara215
2. bře 2016

😕 lovím duchy😂

annyes
2. bře 2016

Holky sílíííí. 14 DPO večer a test Dr. Max. Jen to nezakřiknout 🙂

tess007
2. bře 2016

@klara215 holka, nevím...ale nic tam nevidím 😖

monishkam
2. bře 2016

@tehulka1167 to me mrzi ☹ snad nebudu stejnej pripad a kdyby nahodou, aspon vim ze funguju konecne.

roxycat
2. bře 2016

@annyes Krásný, doufám, že to takhle budu mít za pár dní třeba taky.. 😵
@klara215 já bohužel taky zatím ne..

juliemichal
2. bře 2016

@tess007 no nádhera moc ti gratuluji 🙂 a moc ti to přeji 🙂 kolik jsi dnes DPO anebo kolik dnů máš zpoždění? 🙂

tess007
2. bře 2016

@juliemichal zpoždění asi 5 dnu... Ale měla jsem to dost nepravidelně,takže jen tipuju 😉
U vás se nezdařilo už v prosinci???

juliemichal
2. bře 2016

@tess007 no tak to je super a moc moc ti to přeji a přeji aby ti krásně sílil,kdy chceš navštívit dr?no já už bohužel v prosinci byla těhotná ☹ otěhotněla jsem v listopadu ☹ a v 14.1 jsem se dozvěděla,že jsem o to přišla a přitom 7.1 to vypadalo nadějně ☹ už jsem po 6ti nedělí a 1DPO tak uvidíme zda se zadaří nebo ne 🙂

tess007
2. bře 2016

@juliemichal tak to je mi moc lito ☹ budu ti držet palce,aby to tentokrat vše vyšlo!!
K MUDr.uz v pondělí...Je to brzo,ale jsem po stimulaci clostilbegytem a když se tomu do pomůže práškama,dávají se pro jistotu hned další na udržení...

juliemichal
2. bře 2016

@tess007 děkuji moc,už jsem se s tím smířila ikdyž to někdy ještě bolí ☹ ale život jde dál a jednou se to povede,snad doufám 🙂 já taky budu muset jít hned k dr jak otěhotním,protože mi něco dají na srážlivost krve.tak uvidíme,kdy se podaří 🙂
jéva tak to se divím,že ti nepředepsali hned utrogestan když ti dali clostyl.já jak jsem měla clostyl tak mi hned napsali i utroš 🙂 a v pondělí by jsi byla cca který tt?jak si pamatuji tak u kluků jsem měla týden zpoždění potom jsem si udělala test a měla jsem dálnice a na druhý den jsem šla k dr a ten mi potvrdil těhu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru