Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
11. bře 2016

@wercs mamatest takovy je 🙂 carka je krasna uz bych se na testovani vykaslala 😉

luciasek1987
11. bře 2016

@kusanagi87 moje řeč... souhlasím!

bibinka2208
11. bře 2016

@wercs mimodelozni tehotenstvi by jsi poznala.... Mela by jsi silene bolesti bricha... A carka nikdy nemusi byt uplne stejna jako testovaci.... 🙂 gratuluji jsi tehotna 🙂

wercs
11. bře 2016

@kusanagi87 V prosinci jsem prodelala revizi, zamlkle tehotenstvi v 8tt. Kdyz jsem zjistila ze jsem tehotna sla jsem k doktorovi a ten mi rekl ze se jedna nejspis o mimodelozni , tydenni nejistota byla hrozna, nakonec se nepotvrdilo, ale nakonec to stejne nedopadlo. Tehdy jsem nemela zadne bolesti, vse v pohode. Ted me od 5DPO boli v levem trisle, sice si rikam ze je kravina mot bolesti tak brzo, ale proste predchozi zkusenosti udelaji sve. Ver ze z pozitivniho tt jsem mela radost, ale zarekla jsem se ze do 12tt si to nebudu moc pripoustet. Ta ztrata po revizi byla hrozna. Mozna ted zbytecne plasim, k doktorce jdu pristi tyden, ale zas ta hrozna nejistota a pritom bolesti je hrozna.

g_m
11. bře 2016

@wercs To je tím mamatestem podle mě. Jsem dneska 18DPO a mrkni na můj dnešní poslední mama z rána a hned pod ním je z odpoledne! test z BENU, který je dokonce 25 a čárka je úplně někde jinde...

alice.r
12. bře 2016

@carllin To je úžasné. Čekali jste dlouho. Moc gratuluji a držím palce.

carllin
12. bře 2016

@alice.r Děkuji. Až 24. jdu na kontrolu, tak doufám, že doktorka vše potvrdí a řekne, že je vše v pořádku 🙂

marcelva
13. bře 2016

Ahoj děvčata, tak v pátek potvrzeno těhotenství. Jsem v 5.týdnu a máme 5 mm. Juchů 😀

tati_ana
13. bře 2016

@marcelva Tak to velká gratulace 😉 a 5 mm byl gestační váček nebo už byl vidět plod? 🙂

hul
13. bře 2016

Jsem teprve 6DPO, ale nedalo mi to. Myslíte, že se něco může rýsovat??

mary28
13. bře 2016

@hul Já nic nevidím, ale je vážně hodně brzy. Zkus spíš testovat o dost později, ať tě to akorát zbytečně nerozhází, když se tam ještě pár dnů nic neukáže 😉 Jinak přeji aby to vyšlo 🙂

hul
13. bře 2016

@mary28 Děkuju. Já to nějak nevydržela. No uvidíme jak to dopadne

milujicimamina
13. bře 2016

Taky nevidim, ja zitra 9dpo a nevim možná zkusím

hul
13. bře 2016

@milujicimamina Tak pak dej vědět 🙂 Já chci zkusit vydržet do ms už....ale těžko říct zda vydržím....

milujicimamina
13. bře 2016

@hul ja taky mam na to ještě 5dni dle to nevydržím

mary28
13. bře 2016

@hul Jasný, to znám, já teda měla rozhozenou ms, ale asi v době co jsem to měla dostat jsem našla na testu velký nic 🙂 Tak hlavně pak nezoufat kdyby to té druhé čárce trochu trvalo 😉

bibinka2208
13. bře 2016

Já také vůbec nic nevidím. 6DPO je brzy to je i nemožné aby tehu bylo vidět.... Teprve od 5dne je možne uhnízdění vajíčka. Já měla velmi slabou čárku 9Dpo. Zkus za 3-4dby to už by něco vidět být mohlo. Držím pěsti :*

nikyninasi123
13. bře 2016

holky co myslite je tam neco ja tam neco vydim ale jestli uz nemam halucinace dekuji za odpovedi

nininka23
13. bře 2016

@nikyninasi123 nic nevidím ☹ i když na té horní, při troše fantazie...

nikyninasi123
13. bře 2016

@nininka23 no ja to tu vydim ale je to takova sediva carka jen

nikyninasi123
13. bře 2016

nemohl by mi to nekdo nak upravit aby slo neco rozpoznat

bibinka2208
13. bře 2016

@nikyninasi123 já vidím úplně jasné na obou slabou čárku ale asi nejsi ani 10DPO vid 🙂

nikyninasi123
13. bře 2016

no meskam uz 14 dni tenhle test je delanej 8.3 dalsii jsem jeste neskousela MS jsem mela dostat 29.2 a zatim nic

mary28
13. bře 2016

@nikyninasi123 to je mamatest? A zkousela jsi i jiny test?

tati_ana
13. bře 2016

@nikyninasi123 jestli je to mamatest, tak zkus jiny. Mamatest dela strasne slaboucke carky. Na jinem testu (doporucuju Dr. Max) budes mit uz urcite dalnici ;)

mary28
13. bře 2016

@nikyninasi123 Presne jak rika @tati_ana . Ja si udelala mamatest a skoro nic, myslela jsem ze je to falesny duch, jak se rika ze je delaji.. Druhy den ten od drmax a krasne viditelna carka..

nikyninasi123
14. bře 2016

@mary28 prave jeste neskosela ale skusim

nikyninasi123
14. bře 2016

@tati_ana myslis no ja moc spokojena z testem mamatest nejsem vubec mela jsem i jeden dost poskozeny skusim od doktora maxe myslis ja uz neverim

ivetka7686
14. bře 2016

@nikyninasi123 anebo clear blue je sice drahsi,ale spolehlivy 😉 hodne stesti 😊

bibinka2208
14. bře 2016

@nikyninasi123 zajdi si do laboratoře kde odebírají krev... Stojí to 150-200kc ale budeš mít 100% jistotu.. Takhle budeš pořád utrácet za testy a nic z nich nevíš... Aspoň budeš klidná a budeš vedet na čem jsi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru