Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunicko01
11. čer 2015

@zdeni.r je tam, držím palce ať je vidět víc a vic... ☺

dubnacek
11. čer 2015

@zdeni.r taky hezky vidim,ale radeji zkus zitra nebo v sobotu mela by byt silnejsi😉)

verunatom
11. čer 2015

Tehu potvrzeno podle MS 6+0 ale ult 5+2 gestacni vack 14mm tak snad bude vsee ok za 14dni kontrola.

dubnacek
11. čer 2015

@verunatom neboj urco bude,ja byla taky v 6+0 a podle utz 5+5 a mudr rikal,ze je vse jak ma byt a ted v 8+3 jsem byla na kontrole a mimis krasne vse dohnal a odpovidal 8+3 takze neboj,ja mela uz viditelny srdicko v 5+5 co ty??

verunatom
11. čer 2015

Ne pouze vacek a to same jsem mela i u prviho ditete.napred vacek pak embrio a srdicko

alkuska
12. čer 2015

@pety15 Ahoj, vrazím se svoji fotku. I když jsem sem zatím nepřispěla, čumákovala jsem tady docela dlouho a srovnávala své duchy s cizíma 😀 a všimla si včera, že to mám jenom o den jinak než ty 🙂 Tak mě to pobavilo. Já jsem měla prvního ducha 10 dpo večer a pak už to bylo přesvědčivejší.

Ty testy co tu mám jsou sice skoro všechny každý jiný a mají i různou citlivost (pohrabala jsem doma všechny zbytky), ale celkově sílí a docela rychle, až jsem překvapená, za 5 dní od ducha po dvě čárky... Jediný co je tam dvakrát je modrý LadyMax. Tož kukni 🙂

Holkdy držte mi palce, už mám za sebou několik let snažení a jeden potrat.

terkakerka
12. čer 2015

@alkuska To vypadá nadějně, držím pěstííí 🙂 Jelikož je toto rok dřevěné kozy,čili plodný rok, tak věřím, že TO TAM JE 🙂)

alkuska
12. čer 2015

@terkakerka Díky, nezbývá než doufat že to tentokrát dopadne 🙂 A tobě gratulace...

michaelalala
12. čer 2015

Ahoj holky, co rikate na muj test.. jsem z toho nejista je delany dneska 4 dny po slabsi ms.
Dekuji M.

terkakerka
12. čer 2015

@michaelalala jako vidím,ale radila bych vyzkoušet jinou značku, mamatesty zanechávají dušíky...jak už tu zaznělo nesčetněkrát, zkus DR.MAX

pety15
13. čer 2015

@alkuska Ahoj, tak to jsi mě pobavila 🙂 Nechci tě nějak znervózňovat (vím, že to nechceš zakřiknout), ale já mám pocit, že už to máme jasný ;) Z toho už se asi jen tak nevyvlíknem 🙂 Moc ti gratuluju a držím pěsti, ať je všechno dobrý. Dej mi určitě zprávu, jak se to u vás vyvíjí. Co tatínek, už to ví? ;)

alkuska
13. čer 2015

@pety15 Ahoj, jasně že ví, pže nám to dlouhodobě nejde, tak to řešíme všechno spolu. Poslední týden byla každý den ráno jeho první slova: Kolik máš? (myšleno bazální teplotu, jestli neklesá). Dokonce když jsem otěhotněla minule věděl to dřív než já, protože chtěl ať si test dělám pro jistotu jestli můžu pít na oslavě a já jsem byla už tak otrávená, že jsem vůbec neveřila, že můžu otěhotnět, takže jsem si ten test nechtěla ani dělat. Tak jsem ho jen namočila, ani jsem se na to nepodívala a dala mu to ať si to teda zkoumá sám, že já už toho mám dost a jdu do práce. A on mi říká - je to negativní. Já na to hm a snídám dál. Za chvílil mi to nedalo, a až pak jsem zjistila, že žil v domění že ta čárka musí být stejně silná jak ta kontrolní, samozřejmě tam byla druhá. Já si za život udělala nesčetných testů a první pozitivní vidí můj manžel předem mnou. No není to sranda? 😀 Ale teď jsme oba opatrní se moc radovat, minule to bylo nakonec hrozné zklamání, v 7tt jsem potratila. Každopádně doufáme že to konečně vyjde.

Taky gratuluju. Hoď sem foto testů, pochlub se 🙂

cikitaa
13. čer 2015

Zdravím 🙂 jsem tu nova a chci se přidat do vaší konverzace. Dnes je to 12 dni co mám zpoždění MS. Vcerejsi test mi ukázal ducha,ale nevím jestli to něco znamena nebo to je jen zkrat testu,protože dnešní test mi nic neukázal. Prokládán foto testu a prosím vas o radu. Mám nafouklé břicho, občas křeče a pichnuri,natekle prsa a obrovskou bolest bradavek. Porad chodim na WC a jsem unavená. Moc děkuji za vaše rady 🙂

enalga
13. čer 2015

@cikitaa Ahoj, podle příznaků to vypadá nadějně. Zkus test Clear Blue. Je dražší, ale pokud jsi těhotná, pak Ti ukáže i kolik týdnů. Hodně štěstí 🙂

cikitaa
13. čer 2015

@enalga Děkuji za radu,určité zkusim. Dnes jsem dělala Dr.Max comfort a nic,ani čárečka. Už jsem t toho zblbla a nevím co dělat. Ve středu jdu k doktorovi tak mi snad potvrdí tehu.

cikitaa
13. čer 2015

@enalga Děkuji za radu,určité zkusim. Dnes jsem dělala Dr.Max comfort a nic,ani čárečka. Tak jak to,ze jednou jo a pak zase ne. Už jsem t toho zblbla a nevím co dělat. Ve středu jdu k doktorovi tak mi snad potvrdí tehu. Také tam ru čárku vidíš,ze jo 😀

enalga
13. čer 2015

@cikitaa Já spíš vidím rozmazanou barvu, než čárku.... Pokud sis dělala Dr. MAxe tu tyčinku do proudu moči, tak musíš opravdu z ranní moči a nesmíš předtím nic pít. Jinak se ti neukáže nic.

cikitaa
13. čer 2015

@enalgaanic jsem nepila a mela ranní moc. Test byl ten z odebrané moci,na fotce to nevypadá tak jako ve skutečnosti. Zkusim ren Clear Blue a uvidíme no. Tohle čekání ke hrozne

verulicek88
13. čer 2015

@cikitaa příznaky jsem nečetla ale test je pozitivní 😎

cikitaa
13. čer 2015

@verulicek88 Děkuji 🙂 snad ano,ale dnešní ranní byl negativní ☹

enalga
13. čer 2015

@cikitaa 12 dní zpoždění, to už by něco vidět bylo. Raději si dojdi k Dr na krev.

enalga
13. čer 2015

@cikitaa Já vím jak hrozné to je, my čekali 19 měsíců... snad už to bude v pořádku. Držím pěsti 🙂

cikitaa
13. čer 2015

@enalga Jsem objednána na středu,takže budu čekat a doufat...

enalga
13. čer 2015

@cikitaa tak hodně štěstí 🙂

cikitaa
13. čer 2015

@enalga Ja vysadila HA loni v září takže cyklus mám srovnany a přesný. Ale křičí proč jeden duch a pak nic, carka by mela sílit...

enalga
13. čer 2015

@cikitaa A není ten, co je na fotce Mammatest??? Jsou totiž celkem vadné, ukazují falešnéě pozitivní výsledky ☹

cikitaa
13. čer 2015

@enalga Nene to je Dr.Max

enalga
13. čer 2015

@cikitaa Tak tenhle typ Dr Maxu neznám.... No uvidíš ve středu co ti řekne Dr. Zatím si říkej, že to nevyšlo, ať nejsi zbytečně zklamaná, případně budeš jen příjemně překvapená 🙂

cikitaa
13. čer 2015

@enalga To už si říkám asi 5 dni 😀 Nemám rada nejistotu ☹

enalga
13. čer 2015

@cikitaa Tak nad tím nepřemýšlej, neutrácej zbytečně za testy a nech to volně plynout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru